Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Зворотний осмос із насосом (помпою)

Зворотний осмос із насосом (помпою)

Зворотний осмос із насосом

Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через спеціальну напівпроникну синтетичну мембрану, в якій затримуються мінеральні солі і домішки. Такий спосіб очищення дозволяє системі зворотного осмосу забезпечувати найбільш ефективну фільтрацію води, завдяки чому це обладнання широко застосовується як у побутовій, комерційній, так і в промисловій діяльності (медичної та фармацевтичної, харчової, технічної та ін.).

Особливості функціонування системи

Для отримання високого ступеня очищення води система зворотного осмосу оснащена декількома модулями, кожен з яких відповідає за виконання певного етапу попереднього очищення. Завершальним і основним фільтруючим елементом виступає синтетична мембрана, яка забезпечує ідеальний результат відсіювання будь-яких забруднюючих речовин, розміри яких більші за розмір молекули води.

У більшості випадків стандартна комплектація зворотного осмосу складається з таких елементів:

  1. Механічний фільтр. Відсіває нерозчинні домішки іржі, піску, глини, бруду та ін.

  2. Сорбційний фільтр. Вугільний елемент поглинає органіку та сполуки вільного хлору. Як правило, систему комплектують двома вугільними картриджами.

  3. Зворотноосмотична мембрана. Видаляє розчинені солі та інші забруднення, що залишилися.

В результаті виходить повністю очищена та позбавлена ​​домішок вода, яку можна застосовувати у побутових чи промислових цілях.

Для установки в квартирах та будинках системи зворотного осмосу додатково комплектуються пост-вугільними фільтрами (для приємного запаху та присмаку води) та мінералізаторами – спеціальним картриджем, який збагачує воду необхідними для людини корисними мінералами.

Насос для зворотного осмосу

Однією з важливих умов, необхідних підтримки коректної роботи системи зворотного осмосу, є стабільний магістральний тиск щонайменше 2,9 атмосфери. У разі відсутності таких показників потрібне додаткове встановлення спеціального напірного обладнання для підвищення тиску.

Найчастіше така необхідність виникає у мешканців багатоквартирних та приватних будинків – нижні поверхи здебільшого мають недостатні показники магістрального тиску.

Зворотний осмос з насосом має переваги перед обладнанням, підключеним безпосередньо до магістральної мережі:

  • система забезпечення постійним тиском рідини;

  • насос гарантує швидке наповнення резервуару та стабільний потік води;

  • обладнання може забезпечувати кілька споживачів у мережі;

  • при достатньому тиску зворотньоосмотична мембрана скидає в дренажну систему мінімальну кількість забрудненої води.

Наразі зворотний осмос із насосом є найбільш ефективною системою фільтрації води – таке обладнання здатне очищати рідину на 99% від домішок, робити воду смачною та корисною.

Вибір та встановлення системи зворотного осмосу з насосом – важливе рішення, яке безпосередньо вплине на якість вашого життя. Підібрати та купити очисну систему можна у нашому магазині ТОВ «ІВІК Формула Води». Представлене в асортименті обладнання дозволить вам провести ефективне очищення води від усіляких домішок та забруднень, подбати про безпеку та здоров'я своєї сім'ї.

FAQ:

У яких сферах виробництва найчастіше застосовується зворотноосмотична фільтрація води?

Зворотний осмос використовується для водопідготовки у медичній, фармацевтичній та харчовій галузі, легкому та важкому машинобудуванні, а також теплотехнічній сфері. Також подібні системи часто встановлюються в санаторіях для підтримки повної безпеки одужуючих із проблемами ШКТ.

Чи підійде така система стандартної побутової експлуатації?

У квартирах та приватних будинках система зворотного осмосу зазвичай додатково укомплектовується мінералізаторами – спеціальним картриджем, який збагачує воду необхідними для людини корисними мінералами.

Які забруднення видаляються з води внаслідок очищення?

Зворотний осмос є найефективнішою системою очищення води – таке обладнання очищає рідину від 99% домішок, робить воду смачною, корисною та повністю безпечною.

Чому система потребує постійного тиску?

Особливість процесу зворотноосмотичного очищення обумовлює проходження води через ультратонку синтетичну мембрану – за відсутності необхідного тиску рідина нездатна пройти цей етап фільтрації.

Зворотний осмос із насосом

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021