Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб - нд: 10:00-18:00

AQUAMAGIC! ОСІННІЙ РОЗПРОДАЖ! ЧИСТА ТА БЕЗПЕЧНА ВОДА ДЛЯ ВСІЄЇ СІМ'Ї!

AQUAMAGIC! ОСІННІЙ РОЗПРОДАЖ! ЧИСТА ТА БЕЗПЕЧНА ВОДА ДЛЯ ВСІЄЇ СІМ'Ї!

Встигніть придбати за супер цінами кращі фільтри зворотного осмосу Aquamagic і Aquamagic Mineral від Puricom! Не пропустіть свій шанс! Акція діє до 30.09.2019 включно.

На сьогоднішній день якість водопровідної води, яка надходить в квартири і будинки з центральних джерел водопостачання, не відповідає санітарним нормам і правилам згідно ДCанПіН 2.2.4-171-10. Найчастіше така вода, яка доходить до споживача по застарілим залізним трубам, повторно забруднюється мінеральними і органічними домішками, окалиною через корозію металевих труб, бактеріями і патогенними мікроорганізмами, такими як віруси гепатиту, коліформні бактерії, стрептококи, коліфаги, цисти та інші

Вживаючи воду, що пройшла через зношені труби для пиття і приготування їжі, ми несвідомо можемо завдати істотної шкоди власному здоров'ю. З такою неочищеною водою ми ризикуємо поповнити наш раціон:

 • солями жорсткості, що призводить до розвитку алергії, сухості і висипань на шкірі, ламкості волосся, надмірного використання мила і миючих засобів;
 • важкими металами (кадмій, мідь, свинець), які є досить токсичними для організму людей і призводять часто до серцево-судинних захворювань, захворювань кісток, ракових пухлин, порушень роботи шлунково-кишкового тракту;
 • нітратами, які можуть викликати розвиток патології нирок, анемію і загальну слабкість організму;
 • хлором і його токсичними сполуками, які викликають захворювання серцево-судинної системи;
 • різними мікроорганізмами, які викликають інфекційні захворювання.

Простим шляхом кип'ятіння водопровідної води тут не обійтися. Відомо, що для знезараження водопровідної води зазвичай додають хлор, який при кип'ятінні утворює ще більше хлорорганічних сполук, які є канцерогенами. А солі жорсткості при кип'ятінні випадають в осад і залишають на чайнику білий наліт.

Компанія ТОВ "ІВІК Формула Води" пропонує рішення даних проблем.

Фільтр для води зі зворотним осмосом і мінералізатором AquaMagic і AquaMagic Mineral ідеально підійдуть для тих, хто бореться з жорсткою водою, залізом, хлором, важкими металами, бактеріями і вірусами, які присутні у водопровідній воді.

Зручні та доступні фільтри для очищення води зі зворотним осмосом, отримання питної води, приготування їжі, включаючи дитяче харчування, супи і напої. Фільтри можна легко і зручно розмістити під мийкою навіть на маленькій кухні.

Перевагами фільтра зворотного осмосу AquaMagic є:

 1. Доступна ціна при високій якості системи.
 2. Ресурс фільтруючих елементів вище в 2 рази в порівнянні з іншими за рахунок будови картриджів за типом промислових систем, сертифіковані згідно стандартів NSF/ANSI. Це істотно заощадить ваш бюджет.
 3. Легкість в обслуговуванні: заміна картриджів займе всього 30 секунд! Картриджі при бажанні можна замінити самостійно, що дозволяє заощадити на сервісі
 4. Вперше на ринку систем питної води - можливість дезінфекції бака самостійно, що виключає необхідність його заміни з часом.
 5. Компактні розміри і незвичайний дизайн.

Відмінною особливістю AquaMagic Mineral є наявність мінералізатора широкої дії, який відновлює природний склад і смак води! Мінералізатор складається з 5-ти компонентів:

 1. Вугілля - 20%.
 2. Мейфанскій камінь - 25%.
 3. Велика біо-кераміка - 15%.
 4. Рожеві кристали - 25%.
 5. Мала біо-кераміка - 15%.

Унікальний мінералізатор з мейфанським камінням, яке крім насичення води мінералами структурує воду і коригує рН води, роблячи її більш зручною для людини, сприяє підвищенню захисних функцій організму.

Схожі статті
Особливості експлуатації зворотного осмосу
Особливості експлуатації зворотного осмосу
Ринок водоочисного обладнання представлений широким вибором. З усіх існуючих систем, що володіють високими показниками чистоти кін..
16.06.2017
Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021