Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

AQUAMAGIC! ОСІННІЙ РОЗПРОДАЖ! ЧИСТА ТА БЕЗПЕЧНА ВОДА ДЛЯ ВСІЄЇ СІМ'Ї!

AQUAMAGIC! ОСІННІЙ РОЗПРОДАЖ! ЧИСТА ТА БЕЗПЕЧНА ВОДА ДЛЯ ВСІЄЇ СІМ'Ї!

Встигніть придбати за супер цінами кращі фільтри зворотного осмосу Aquamagic і Aquamagic Mineral від Puricom! Не пропустіть свій шанс! Акція діє до 30.09.2019 включно.

На сьогоднішній день якість водопровідної води, яка надходить в квартири і будинки з центральних джерел водопостачання, не відповідає санітарним нормам і правилам згідно ДCанПіН 2.2.4-171-10. Найчастіше така вода, яка доходить до споживача по застарілим залізним трубам, повторно забруднюється мінеральними і органічними домішками, окалиною через корозію металевих труб, бактеріями і патогенними мікроорганізмами, такими як віруси гепатиту, коліформні бактерії, стрептококи, коліфаги, цисти та інші

Вживаючи воду, що пройшла через зношені труби для пиття і приготування їжі, ми несвідомо можемо завдати істотної шкоди власному здоров'ю. З такою неочищеною водою ми ризикуємо поповнити наш раціон:

 • солями жорсткості, що призводить до розвитку алергії, сухості і висипань на шкірі, ламкості волосся, надмірного використання мила і миючих засобів;
 • важкими металами (кадмій, мідь, свинець), які є досить токсичними для організму людей і призводять часто до серцево-судинних захворювань, захворювань кісток, ракових пухлин, порушень роботи шлунково-кишкового тракту;
 • нітратами, які можуть викликати розвиток патології нирок, анемію і загальну слабкість організму;
 • хлором і його токсичними сполуками, які викликають захворювання серцево-судинної системи;
 • різними мікроорганізмами, які викликають інфекційні захворювання.

Простим шляхом кип'ятіння водопровідної води тут не обійтися. Відомо, що для знезараження водопровідної води зазвичай додають хлор, який при кип'ятінні утворює ще більше хлорорганічних сполук, які є канцерогенами. А солі жорсткості при кип'ятінні випадають в осад і залишають на чайнику білий наліт.

Компанія ТОВ "ІВІК Формула Води" пропонує рішення даних проблем.

Фільтр для води зі зворотним осмосом і мінералізатором AquaMagic і AquaMagic Mineral ідеально підійдуть для тих, хто бореться з жорсткою водою, залізом, хлором, важкими металами, бактеріями і вірусами, які присутні у водопровідній воді.

Зручні та доступні фільтри для очищення води зі зворотним осмосом, отримання питної води, приготування їжі, включаючи дитяче харчування, супи і напої. Фільтри можна легко і зручно розмістити під мийкою навіть на маленькій кухні.

Перевагами фільтра зворотного осмосу AquaMagic є:

 1. Доступна ціна при високій якості системи.
 2. Ресурс фільтруючих елементів вище в 2 рази в порівнянні з іншими за рахунок будови картриджів за типом промислових систем, сертифіковані згідно стандартів NSF/ANSI. Це істотно заощадить ваш бюджет.
 3. Легкість в обслуговуванні: заміна картриджів займе всього 30 секунд! Картриджі при бажанні можна замінити самостійно, що дозволяє заощадити на сервісі
 4. Вперше на ринку систем питної води - можливість дезінфекції бака самостійно, що виключає необхідність його заміни з часом.
 5. Компактні розміри і незвичайний дизайн.

Відмінною особливістю AquaMagic Mineral є наявність мінералізатора широкої дії, який відновлює природний склад і смак води! Мінералізатор складається з 5-ти компонентів:

 1. Вугілля - 20%.
 2. Мейфанскій камінь - 25%.
 3. Велика біо-кераміка - 15%.
 4. Рожеві кристали - 25%.
 5. Мала біо-кераміка - 15%.

Унікальний мінералізатор з мейфанським камінням, яке крім насичення води мінералами структурує воду і коригує рН води, роблячи її більш зручною для людини, сприяє підвищенню захисних функцій організму.

Схожі статті
Особливості експлуатації зворотного осмосу
Особливості експлуатації зворотного осмосу
Ринок водоочисного обладнання представлений широким вибором. З усіх існуючих систем, що володіють високими показниками чистоти кін..
16.06.2017
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021