Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

За допомогою, яких фільтрів відбувається повне очищення води?

За допомогою, яких фільтрів відбувається повне очищення води?

Вибір фільтрів на вітчизняному ринку досить широкий. Багато вже написано про якість водопровідної води. Тому, кожна людина для себе вирішує: який фільтр краще купити? Це можуть бути найпростіші фільтри-глечики, а можуть бути моделі з найсучаснішими технологіями - фільтри зворотного осмосу. При покупці фільтру, важливо розібратися і зрозуміти, який фільтр очищає воду найкраще? Все-таки варто розглянути варіант, коли ви обходитесь без кип'ятіння води та повністю впевнені, що вона повністю очищена від бактерій, мікробів і вірусів.

Які фільтри максимально очищають воду від домішок?

Це фільтри з мембранами:

  • Мембранні (ультрафільтрація і нанофільтрація).
  • Зворотноосмотичні.

Мембранні фільтри. Тут характерні глибокий ступінь очищення і висока продуктивність. Мембрана дозволяє очищати всі забруднення, але не очищає природний мінеральний склад води. Якщо кип'ятити таку воду, то накип все одно буде залишатися, тому що такий фільтр не очищає її від солей жорсткості. Але цю воду можна пити відразу після фільтрації. Основна перевага мембранного фільтра - це його компактність і відсутність бака для чистої води через високу продуктивність.

Фільтри зворотного осмосу - це найпрогресивніший метод очищення води, визнаний у всьому світі. Вода проходить процес очищення ще до того, як ви відкриваєте кран. Установка містить кілька послідовних фільтрувальних ступенів, кожен з яких характеризується певним етапом очищення. Фільтри дозволяють очищати до 99% всіх забруднювальних сполук. Ці системи видаляють всі розчинні та нерозчинні забруднення, в тому числі віруси, мікроорганізми, знижують рівень жорсткості й видаляють мінерали з води. Фільтру потрібен бак для збору очищеної води. Систему зворотного осмосу можна ще доукомплектувати мінералізатором, біокерамічним картриджем. Воду після даного очищення можна пити сирою. Після кип'ятіння накипу на стінках чайника немає. На виході виходить вода дуже високої якості. Дуже важливо, що процес очищення механічний. Це означає, що в воді не відбуваються хімічні реакції, продуктами яких можуть стати нові утворилися забруднення. Ще є один плюс в сторону цієї системи - оскільки витратні матеріали мають не настільки високий знос, їх можна використовувати на 20-25% довше, ніж інші фільтри. Крім того, для зміни фільтра не потрібен професіонал, тому, що картридж можна замінити самостійно. Важливу роль тут відіграє напівпроникна мембрана. Вона затримує велику кількість забруднень. Тому, дуже важливо, щоб вона витримувала різні температурні режими та була стійкою до механічних і хімічних впливів.

Не варто економити на якості очищення, адже це, перш за все, позначиться на вашому здоров'ї та на здоров'я ваших близьких.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021