Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

За допомогою, яких фільтрів відбувається повне очищення води?

За допомогою, яких фільтрів відбувається повне очищення води?

Вибір фільтрів на вітчизняному ринку досить широкий. Багато вже написано про якість водопровідної води. Тому, кожна людина для себе вирішує: який фільтр краще купити? Це можуть бути найпростіші фільтри-глечики, а можуть бути моделі з найсучаснішими технологіями - фільтри зворотного осмосу. При покупці фільтру, важливо розібратися і зрозуміти, який фільтр очищає воду найкраще? Все-таки варто розглянути варіант, коли ви обходитесь без кип'ятіння води та повністю впевнені, що вона повністю очищена від бактерій, мікробів і вірусів.

Які фільтри максимально очищають воду від домішок?

Це фільтри з мембранами:

  • Мембранні (ультрафільтрація і нанофільтрація).
  • Зворотноосмотичні.

Мембранні фільтри. Тут характерні глибокий ступінь очищення і висока продуктивність. Мембрана дозволяє очищати всі забруднення, але не очищає природний мінеральний склад води. Якщо кип'ятити таку воду, то накип все одно буде залишатися, тому що такий фільтр не очищає її від солей жорсткості. Але цю воду можна пити відразу після фільтрації. Основна перевага мембранного фільтра - це його компактність і відсутність бака для чистої води через високу продуктивність.

Фільтри зворотного осмосу - це найпрогресивніший метод очищення води, визнаний у всьому світі. Вода проходить процес очищення ще до того, як ви відкриваєте кран. Установка містить кілька послідовних фільтрувальних ступенів, кожен з яких характеризується певним етапом очищення. Фільтри дозволяють очищати до 99% всіх забруднювальних сполук. Ці системи видаляють всі розчинні та нерозчинні забруднення, в тому числі віруси, мікроорганізми, знижують рівень жорсткості й видаляють мінерали з води. Фільтру потрібен бак для збору очищеної води. Систему зворотного осмосу можна ще доукомплектувати мінералізатором, біокерамічним картриджем. Воду після даного очищення можна пити сирою. Після кип'ятіння накипу на стінках чайника немає. На виході виходить вода дуже високої якості. Дуже важливо, що процес очищення механічний. Це означає, що в воді не відбуваються хімічні реакції, продуктами яких можуть стати нові утворилися забруднення. Ще є один плюс в сторону цієї системи - оскільки витратні матеріали мають не настільки високий знос, їх можна використовувати на 20-25% довше, ніж інші фільтри. Крім того, для зміни фільтра не потрібен професіонал, тому, що картридж можна замінити самостійно. Важливу роль тут відіграє напівпроникна мембрана. Вона затримує велику кількість забруднень. Тому, дуже важливо, щоб вона витримувала різні температурні режими та була стійкою до механічних і хімічних впливів.

Не варто економити на якості очищення, адже це, перш за все, позначиться на вашому здоров'ї та на здоров'я ваших близьких.

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021