Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00

Редуктор тиску води

Редуктор тиску води

Устанавливая систему для очистки воды, нужно предусмотреть все нюансы, чтобы максимально продлить срок ее службы. Фильтры для воды, смесители, стиральные машины, бойлеры очень часто выходят из строя быстрее, чем описано в техническом паспорте. Причина - высокое давление воды в водопроводе.

Для того, чтобы стабилизировать и снизить давление в водопроводной сети применяется редуктор давления. Прибор защищает от гидроудара трубопровод и подключенный к нему бытовое оборудование.

Это компактное устройство в герметичном металлическом корпусе. Два резьбовых отверстия находятся на входе и выходе. Иногда, к нему подключают манометры и винт для регулирования давления.

Умови застосування:

 • Вода, що не містить масло і стиснене повітря.
 • Максимальний тиск не більше 16 бар.
 • Максимальна температура не більше 70 градусів.

Принцип роботи

Робота регулятора тиску заснована на вирівнюванні діафрагми та настроювальної пружини. При відкритті крана, вихідний тиск редуктора знижується - тиск на діафрагму зменшується. Зусилля пружини вище і, випрямляючи його, вона відкриває робочий клапан редуктора. Тиск на вході та стрибки не впливають на відкриття і закриття клапана. Редуктор, встановлений на вхідну трубу, знижує і стабілізує тиск всієї системи водопроводу.

Якщо при монтажі системи редуктор ні встановлено, то його можна встановити окремо на бойлер, посудомийну або пральну машину. Експлуатація цієї побутової техніки не розрахована на високий тиск. Щоб нічого не порушувати та не ламати - в Європі був розроблений компактний редуктор для води. Його монтаж здійснюється тільки перед фільтром для води. Колби компактних редукторів виконуються з прозорого пластика.

Переваги:

 • Легкість у встановленні.
 • Встановлюється перед будь-яким фільтром для води, потрійною системою або зворотним осмосом.

Що потрібно врахувати при покупці редуктора?

 • Розмір труб, на які він буде угвинчуватися.
 • Розташування різьблення на трубі.
 • Габарити редуктора.

Шкала відповідностей «мм / дюйми»:

 8-10 мм — 1/4"
15 мм — 1/2"
20 мм — 3/4"
25 мм — 1"
32 мм — 1 1/4"
40 мм — 1 1/2"
50 мм — 2"
65 мм — 2 1/2"
100 мм — 4"

При підключенні регулятора:

 • Зменшується витрата води за рахунок зниження тиску - оплата комунальних послуг менше.
 • Шум під час водозабору знижений до мінімуму.
 • Забезпечення стабільного постійного потоку води (без перепадів і стрибків) - вода в побутову техніку подається рівномірно, незважаючи на зміни в системі подачі води.

Экономя на стоимости редуктора давления воды, можно заплатить больше за ремонт техники, вышедшей из строя или за покупку нового бытового оборудования.

Останні новини
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
28.04.2021 Кабінетом Міністрів України було оприлюднено концепцію схваленої соціальної програми "Питна вода України", спрямованої ..
23.11.2021
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021