Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб - нд: 10:00-18:00

Редуктор тиску води

Редуктор тиску води

Устанавливая систему для очистки воды, нужно предусмотреть все нюансы, чтобы максимально продлить срок ее службы. Фильтры для воды, смесители, стиральные машины, бойлеры очень часто выходят из строя быстрее, чем описано в техническом паспорте. Причина - высокое давление воды в водопроводе.

Для того, чтобы стабилизировать и снизить давление в водопроводной сети применяется редуктор давления. Прибор защищает от гидроудара трубопровод и подключенный к нему бытовое оборудование.

Это компактное устройство в герметичном металлическом корпусе. Два резьбовых отверстия находятся на входе и выходе. Иногда, к нему подключают манометры и винт для регулирования давления.

Умови застосування:

 • Вода, що не містить масло і стиснене повітря.
 • Максимальний тиск не більше 16 бар.
 • Максимальна температура не більше 70 градусів.

Принцип роботи

Робота регулятора тиску заснована на вирівнюванні діафрагми та настроювальної пружини. При відкритті крана, вихідний тиск редуктора знижується - тиск на діафрагму зменшується. Зусилля пружини вище і, випрямляючи його, вона відкриває робочий клапан редуктора. Тиск на вході та стрибки не впливають на відкриття і закриття клапана. Редуктор, встановлений на вхідну трубу, знижує і стабілізує тиск всієї системи водопроводу.

Якщо при монтажі системи редуктор ні встановлено, то його можна встановити окремо на бойлер, посудомийну або пральну машину. Експлуатація цієї побутової техніки не розрахована на високий тиск. Щоб нічого не порушувати та не ламати - в Європі був розроблений компактний редуктор для води. Його монтаж здійснюється тільки перед фільтром для води. Колби компактних редукторів виконуються з прозорого пластика.

Переваги:

 • Легкість у встановленні.
 • Встановлюється перед будь-яким фільтром для води, потрійною системою або зворотним осмосом.

Що потрібно врахувати при покупці редуктора?

 • Розмір труб, на які він буде угвинчуватися.
 • Розташування різьблення на трубі.
 • Габарити редуктора.

Шкала відповідностей «мм / дюйми»:

 8-10 мм — 1/4"
15 мм — 1/2"
20 мм — 3/4"
25 мм — 1"
32 мм — 1 1/4"
40 мм — 1 1/2"
50 мм — 2"
65 мм — 2 1/2"
100 мм — 4"

При підключенні регулятора:

 • Зменшується витрата води за рахунок зниження тиску - оплата комунальних послуг менше.
 • Шум під час водозабору знижений до мінімуму.
 • Забезпечення стабільного постійного потоку води (без перепадів і стрибків) - вода в побутову техніку подається рівномірно, незважаючи на зміни в системі подачі води.

Экономя на стоимости редуктора давления воды, можно заплатить больше за ремонт техники, вышедшей из строя или за покупку нового бытового оборудования.

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021