Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Найефективніша в Україні установка по знезалізненню та видаленню сірководню - IRON CLEAR від «ФОРМУЛА ВОДИ»

Найефективніша в Україні установка по знезалізненню та видаленню сірководню - IRON CLEAR від «ФОРМУЛА ВОДИ»

Залізо - один із найпоширеніших елементів у природі У підземних водах України зустрічається значний вміст цього елементу, він становить від 1 до 9 мг/л, тобто санітарна норма майже завжди перевищена від 0,8мг/л до 8,8мг/л Оскільки на погляд вода може здаватися абсолютно чистою і придатною до вживання, точно визначити її вміст можна тільки після хімічного аналізу Якщо вміст заліза перевищує 1 мг / л, іржа дуже швидко покриває труби, залишає осад на пральних і посудомийних машинах, псує вигляд емалі, виводить з ладу сантехніку.

Вода зі свердловин найчастіше застосовується на підприємствах, що займаються сільськогосподарською діяльністю, виробництвом води і напоїв На підприємствах, де виробляють напої, вихідна вода визначає якість готового продукту При очищенні води на виробництві обов'язково треба враховувати вимоги обладнання, в яке буде надходити вода, адже підвищений вміст заліза може дуже сильно скоротити термін його експлуатації.

На сьогоднішній день підвищений вміст заліза є однією із глобальних проблем Єдиний спосіб боротьби зі значним вмістом заліза - установка каталітичного фільтру для очищення води Провідними інженерами та спеціалістами ТОВ «ІВІК Формула Води» знайдено оптимальне рішення Розроблена система очищення води від заліза Iron Clear, яка ефективно видаляє також сірководень і марганець з води при невеликій її вартості із застосуванням екологічно чистих матеріалів Основою фільтра від заліза IRON CLEAR є фільтруючий шар BioFusion В основі фільтруючого шару використовується унікальне каталітичне середовище, яке виробляється за запатентованою технологією, де використовуються тільки західно-європейські компоненти Це середовище забезпечує концентрування забруднювачів в спеціальних порах, а потім сприяє прискоренню їх реакції на поверхні пор у результаті чого залізо перетворюється в суспензії, які в подальшому можуть бути легко відфільтровані Основними перевагами установок є екологічна безпека - в них не використовуються токсичні хімічні речовини, відсутність необхідності у використанні хімічних реагентів для відновлення властивостей фільтруючого завантаження, стоки, що скидаються в каналізацію, не забруднюють середовище, тривалий термін служби фільтруючого завантаження, легкість в експлуатації.

Реалізовані об'єкти із фільтром для очищення води від заліза

За допомогою фільтра для очищення води від заліза IRON CLEAR були реалізовані об'єкти по знезалізненню і пом'якшенню води господарсько-побутового та питного водопостачання котеджів у Львівській, Івано-Франківській, Київській, Миколаївській та інших областях України Найяскравіший приклад ефективності установки реалізований в м Івано-Франківськ , де ТОВ «ІВІК Формула води» завдяки установці фільтра для води з високим вмістом заліза IRON CLEAR 1665, вдалося знизити концентрацію заліза з 23 мг / л до норм ГДК - 0,2 мг / л. У котеджному містечку Миколаєва при підготовці питної води з початковим вмістом заліза 4 мг / л встановлена ​​система IRON CLEAR 1465, в результаті концентрацію заліза також знижено до 0,2 мг / л У селі Сопошин Жовківського району на підприємстві ТОВ "Реном" по переробці меду і продуктів бджільництва також встановлена ​​система IRON CLEAR 1354, де початкова концентрація заліза становила 3 ​​мг / л.

У 2017 році було встановлено 23 колони знезалізнення і комплексного очищення питної води в приміщеннях охорони здоров'я, загальноосвітніх школах, приміщеннях харчування дітей Вишгородського району Після установки систем вода на виході містила концентрацію заліза відповідно до норм СанПіН 2.2.4-171-10 - 0,2 мг / л Під час роботи встановлених систем знезалізнення і комплексного очищення не використовувалися допоміжні регенти на основі хлору, озону або солі В якості фільтруючого завантаження використовували матеріал з гарантійним терміном понад 5 років.

Схожі статті
Знезалізнення води Києва та Київської області
Знезалізнення води Києва та Київської області
Вміст заліза і марганцю у воді - одна з найпоширеніших проблем питного водопостачання Києва, Київської області, та й усієї України..
26.11.2013
Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021