Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00

Найефективніша в Україні установка по знезалізненню та видаленню сірководню - IRON CLEAR від «ФОРМУЛА ВОДИ»

Найефективніша в Україні установка по знезалізненню та видаленню сірководню - IRON CLEAR від «ФОРМУЛА ВОДИ»

Залізо - один із найпоширеніших елементів у природі У підземних водах України зустрічається значний вміст цього елементу, він становить від 1 до 9 мг/л, тобто санітарна норма майже завжди перевищена від 0,8мг/л до 8,8мг/л Оскільки на погляд вода може здаватися абсолютно чистою і придатною до вживання, точно визначити її вміст можна тільки після хімічного аналізу Якщо вміст заліза перевищує 1 мг / л, іржа дуже швидко покриває труби, залишає осад на пральних і посудомийних машинах, псує вигляд емалі, виводить з ладу сантехніку.

Вода зі свердловин найчастіше застосовується на підприємствах, що займаються сільськогосподарською діяльністю, виробництвом води і напоїв На підприємствах, де виробляють напої, вихідна вода визначає якість готового продукту При очищенні води на виробництві обов'язково треба враховувати вимоги обладнання, в яке буде надходити вода, адже підвищений вміст заліза може дуже сильно скоротити термін його експлуатації.

На сьогоднішній день підвищений вміст заліза є однією із глобальних проблем Єдиний спосіб боротьби зі значним вмістом заліза - установка каталітичного фільтру для очищення води Провідними інженерами та спеціалістами ТОВ «ІВІК Формула Води» знайдено оптимальне рішення Розроблена система очищення води від заліза Iron Clear, яка ефективно видаляє також сірководень і марганець з води при невеликій її вартості із застосуванням екологічно чистих матеріалів Основою фільтра від заліза IRON CLEAR є фільтруючий шар BioFusion В основі фільтруючого шару використовується унікальне каталітичне середовище, яке виробляється за запатентованою технологією, де використовуються тільки західно-європейські компоненти Це середовище забезпечує концентрування забруднювачів в спеціальних порах, а потім сприяє прискоренню їх реакції на поверхні пор у результаті чого залізо перетворюється в суспензії, які в подальшому можуть бути легко відфільтровані Основними перевагами установок є екологічна безпека - в них не використовуються токсичні хімічні речовини, відсутність необхідності у використанні хімічних реагентів для відновлення властивостей фільтруючого завантаження, стоки, що скидаються в каналізацію, не забруднюють середовище, тривалий термін служби фільтруючого завантаження, легкість в експлуатації.

Реалізовані об'єкти із фільтром для очищення води від заліза

За допомогою фільтра для очищення води від заліза IRON CLEAR були реалізовані об'єкти по знезалізненню і пом'якшенню води господарсько-побутового та питного водопостачання котеджів у Львівській, Івано-Франківській, Київській, Миколаївській та інших областях України Найяскравіший приклад ефективності установки реалізований в м Івано-Франківськ , де ТОВ «ІВІК Формула води» завдяки установці фільтра для води з високим вмістом заліза IRON CLEAR 1665, вдалося знизити концентрацію заліза з 23 мг / л до норм ГДК - 0,2 мг / л. У котеджному містечку Миколаєва при підготовці питної води з початковим вмістом заліза 4 мг / л встановлена ​​система IRON CLEAR 1465, в результаті концентрацію заліза також знижено до 0,2 мг / л У селі Сопошин Жовківського району на підприємстві ТОВ "Реном" по переробці меду і продуктів бджільництва також встановлена ​​система IRON CLEAR 1354, де початкова концентрація заліза становила 3 ​​мг / л.

У 2017 році було встановлено 23 колони знезалізнення і комплексного очищення питної води в приміщеннях охорони здоров'я, загальноосвітніх школах, приміщеннях харчування дітей Вишгородського району Після установки систем вода на виході містила концентрацію заліза відповідно до норм СанПіН 2.2.4-171-10 - 0,2 мг / л Під час роботи встановлених систем знезалізнення і комплексного очищення не використовувалися допоміжні регенти на основі хлору, озону або солі В якості фільтруючого завантаження використовували матеріал з гарантійним терміном понад 5 років.

Схожі статті
Знезалізнення води Києва та Київської області
Знезалізнення води Києва та Київської області
Вміст заліза і марганцю у воді - одна з найпоширеніших проблем питного водопостачання Києва, Київської області, та й усієї України..
26.11.2013
Останні новини
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
28.04.2021 Кабінетом Міністрів України було оприлюднено концепцію схваленої соціальної програми "Питна вода України", спрямованої ..
23.11.2021
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021