Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Семінар Puricom Europe від Формула Води

Семінар Puricom Europe від Формула Води

15 вересня 2016 року компанія ТОВ «ІВІК Формула Води» провела семінар в центрі подій Nivki-hall «Питні системи зворотного осмосу Puricom і Formula Vody. Системи пом'якшення води кабінетного типу Denver, Stratos ».

Читали семінар іноземні гості від компанії Puricom Europe: Daniel Viladomiu - менеджер по Східній Європі та Eduard Tremols - інженер.

Семінар почали з поглибленої інформації про виробника Puricom Europe, історія розвитку та вдосконалення технологій. Основна частина була присвячена системі зворотного осмосу AquaMagic. Daniel як менеджер презентував переваги, які обов'язково зможуть допомогти при продажу цього продукту, а Eduard з технічної точки зору подав інформацію про AquaMagic, про самої конструкції і оригінальному накопичувальному баку.

Daniel приділив час всій лінійці осмосу, яку ми як ексклюзивні постачальники Puricom Europe в Україні презентуємо: Stella, Ultra, Alice, Sintra, Binature.

Дуже хотіли ще презентувати кабінетні пом'якшувачі Denver і Stratos, але гості семінару були дуже зацікавлені побутовими осмосами і фізично не вистачило часу, але Daniel пообіцяв, що наступного разу обов'язково почнемо з пом'якшувачів.

В кінці Формула Води вирішила порадувати дилерів і провела розіграш. Катя Шишкіна (інтернет-магазин Waterpro.com.ua) і Олександр Бегдаш (Галерея басейнів) отримали головні призи - система зворотного осмосу AquaMagic.

Ми вдячні всім нашим партнерам, які змогли виділити час і відвідати наш захід. Будемо раді Вас бачити в наступний раз.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021