Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Системи зворотного осмосу для квартири

Системи зворотного осмосу для квартири

Системи зворотного осмосу для квартири

Жителі багатоквартирних будинків часто стикаються з проблемою надмірного забруднення води - ретельним лабораторним аналізом цієї рідини в багатьох випадках показує підвищений вміст механічних, органічних або розчинених хімічних домішок. Причиною цієї тенденції приховано в значному застарілому очищувальному обладнання міських водних телефонів, не в змозі виконувати досить ефективну фільтрацію рідини та застарілі магістралі центральної системи водопостачання. Для вирішення цієї проблеми необхідно подумати про встановлення індивідуальної системи доочищення води - таке обладнання встановлюється в квартирі безпосередньо під кухонною мийкою або умивальником у ванній кімнаті. Проходячи через високоякісну систему фільтрації, рідина позбавлена ​​всіх небезпечних домішок, а надзвичайно чиста і безпечна вода подається до змішувача.

Як вибрати найбільш ефективну систему доочищення води?

Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральне, одиночне або багаторівневе обладнання повинно бути підібрано відповідно до вимог квартири індивідуально.

Якщо ви зацікавлені в найбільш ефективній системі з сучасного ринку очищення води - зверніть увагу на зворотний осмос. На сьогоднішній день він забезпечує найвищі результати очищення, видаляючи до 98% мінеральних солей, механічних, органічних та хімічних домішок. Така якість фільтрації пояснюється спеціальним способом обробки води, протягом якого молекули рідини тиску пропускаються через спеціальну напівпроникну мембрану, щоб вибрати будь-які сторонні молекули у розчиненій формі.

Конструкція системи зворотного осмосу для квартири.

Основним фільтрувальним елементом такого обладнання є зворотноосмотична мембрана - її пори мають розмір 0,0001 мк, а отже, через них вони мають здатність проникати виключно молекулами води та розчиненого кисню.

Подібна структура та делікатність системного ключового компонента викликає особливі вимоги до конструкції зворотного осмосу - їх кількість включає необхідність попередньо підготовки води перед подачею в картриджі з мембраною. З цієї причини високоякісні системи зворотного осмосу в середньому мають від 4 до 9 етапів фільтрування.

В результаті цих етапів система зворотного осмосу для квартири може позбавити воду такого забруднення:

 • солі важких металів (мідь, нікель, цинк, нікель, залізо, кадмій тощо);

 • солі жорсткості, мінеральний осад;

 • розчинені сполуки хлору;

 • пестициди, гербіциди, фторі, нафтопродукти, миш'як;

 • зважені тверді частинки;

 • бактерії та віруси.

Така обробка робить рідину корисну та повністю безпечну для споживання та повсякденного внутрішнього використання.

Як вибрати систему зворотного осмосу для квартири?

Оптимальний вибір найбільш підходящої системи має бути зроблений, оцінюючи ряд ключових критеріїв:

 1. Кількість кроків очищення. Залежно від кількості етапів фільтрації води, наявність пост-обробки та мінералізації залежить від результату очищення рідини.

 2. Наявність додаткової функціональності. Сучасні системи зворотного осмосу оснащені розумним дисплеєм з системою датчиків, контролю якості води та вбудованою автоматичною функцією промивання.

 3. Продуктивність. Середня система системи становить від 8 до 12 літрів за годину - такої кількості води цілком достатньо, щоб забезпечити сім'ю 2-4 осіб.

 4. Наявність вбудованого насосного насоса. Таке обладнання потрібно при низькому тиску основної системи водопостачання (менше 2,5 атм) для забезпечення ефективної роботи зворотного осмосу.

 5. Ресурс мембрани та картриджів. Високі показники цих параметрів полегшить технічне обслуговування системи та збереження інструментів.

 6. Наявність та об'єм накопичувального резервуару. Цей контейнер може містити від 5 до 15 літрів води - найкращий варіант повинен бути обраний залежно від вільного місця та потреб сім'ї.

Якщо ви зіткнулися з проблемою вибору відповідного обладнання, придатного у вашому випадку - зверніться до нашої компанії ТОВ «ІВІК Формула Води». Експерти проконсультують вас з усіх питань, що представляють інтерес, допоможуть вибрати якісну систему зворотного осмосу з широкого кола компанії.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021