Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Змінні елементи засипки

Змінні елементи засипки

Системи очищення води - складний багатофункціональний механізм. Окрему категорію складають змінні елементи засипки, без яких про повноцінне очищення говорити, досить, складно.

На ринку представлено безліч ефективних сумішей. які здатні боротися з тими чи іншими видами забруднень.

Вибір широкий:

  • Високоякісний активоване вугілля.
  • Марганцево-зелений пісок.
  • Матеріали для очищення води від заліза.
  • Сіль в таблетках.
  • Аніоніт харчового класу.
  • Селективний нітрат.
  • Гравій і т.д.

Активоване вугілля видаляє хлор і органіку, здатний очистити будь-який обсяг води, видаляє сторонній запах, присмак і кольоровість води. Відрізняється високою сорбційною здатністю. Може використовуватися в промислових і побутових системах очищення води. Після установки, перед запуском, потрібно проводити зворотну промивку для видалення вугільного пилу.

Таблетована сіль ефективно відновлює іони натрію. Таблетки засипаються в спеціальний бак, розчиняються в рідині і проходять через картридж, де і відбувається реакція, що сприяє підвищенню іонів натрію. Відбувається регенерація іонообмінної смоли, що підвищує термін її служби. Таким чином, можна заощадити на покупці витратних матеріалів.

Марганцево-зелений пісок - видаляє з води розчинені залізо, марганець, сірководень, миш'як і радій. Розчинені залізо і марганець окислюються і осідають з оксидами марганцю на гранули зеленого піску. Після виснаження окисного шару марганцево-зеленого піску, шар повинен бути регенеровані з допомогою слабкого розчину марганцевокислого калію. Так відновлюється його окислювальна здатність.

Матеріал для очищення води від заліза - діє, як нерозчинний каталізатор, прискорює реакцію між розчиненим у воді киснем і двовалентним залізом. Окислює двовалентне залізо в тривалентне, прибирає марганець.

Аніоніт харчового класу - представлений у вигляді гранул. Має високу обмінну ємність, хімічну стабільність, відмінні осмотичні характеристики.

Селективний нітрат представляє дрібнопористу смолу. Це сильний аніоніт. Видаляє з води нітрати, навіть, при високій концентрації сульфатів. Видалення нітратів здійснюється у фільтрах засипного типу, куди завантажується нітрат-селективна аніонообмінна смола. При високій жорсткості води, перш за все, потрібно зробити пом'якшення води, і тільки після - очищення від нітратів.

Гравій - підкладка і підтримувальний шар для захисту нижнього розподільника від впливу завантажувального матеріалу. Здатний видаляти зважені частинки. Шар гравійної підкладки повністю покриває нижній розподільник і сприяє рівномірному розподілу потоків води в поперечному перерізі корпусу. Основна характеристика - стійкість до механічних і хімічних впливів.

Як вибрати?

Від характеристик фільтраційного матеріалу залежить вибір фільтра, в якому режимі його використовувати та т.д. Перед вибором засипки потрібно зробити повний аналіз води. Тільки після цього, можна підібрати засипку з потрібними поглинальними здібностями.

Наступний етап - розрахунок необхідної кількості матеріалу. В цьому випадку - потрібно враховувати продуктивність фільтрує установки, розмір фільтра, тип регенерації й властивості фільтраційного матеріалу.

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021