Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Змінні елементи засипки

Змінні елементи засипки

Системи очищення води - складний багатофункціональний механізм. Окрему категорію складають змінні елементи засипки, без яких про повноцінне очищення говорити, досить, складно.

На ринку представлено безліч ефективних сумішей. які здатні боротися з тими чи іншими видами забруднень.

Вибір широкий:

  • Високоякісний активоване вугілля.
  • Марганцево-зелений пісок.
  • Матеріали для очищення води від заліза.
  • Сіль в таблетках.
  • Аніоніт харчового класу.
  • Селективний нітрат.
  • Гравій і т.д.

Активоване вугілля видаляє хлор і органіку, здатний очистити будь-який обсяг води, видаляє сторонній запах, присмак і кольоровість води. Відрізняється високою сорбційною здатністю. Може використовуватися в промислових і побутових системах очищення води. Після установки, перед запуском, потрібно проводити зворотну промивку для видалення вугільного пилу.

Таблетована сіль ефективно відновлює іони натрію. Таблетки засипаються в спеціальний бак, розчиняються в рідині і проходять через картридж, де і відбувається реакція, що сприяє підвищенню іонів натрію. Відбувається регенерація іонообмінної смоли, що підвищує термін її служби. Таким чином, можна заощадити на покупці витратних матеріалів.

Марганцево-зелений пісок - видаляє з води розчинені залізо, марганець, сірководень, миш'як і радій. Розчинені залізо і марганець окислюються і осідають з оксидами марганцю на гранули зеленого піску. Після виснаження окисного шару марганцево-зеленого піску, шар повинен бути регенеровані з допомогою слабкого розчину марганцевокислого калію. Так відновлюється його окислювальна здатність.

Матеріал для очищення води від заліза - діє, як нерозчинний каталізатор, прискорює реакцію між розчиненим у воді киснем і двовалентним залізом. Окислює двовалентне залізо в тривалентне, прибирає марганець.

Аніоніт харчового класу - представлений у вигляді гранул. Має високу обмінну ємність, хімічну стабільність, відмінні осмотичні характеристики.

Селективний нітрат представляє дрібнопористу смолу. Це сильний аніоніт. Видаляє з води нітрати, навіть, при високій концентрації сульфатів. Видалення нітратів здійснюється у фільтрах засипного типу, куди завантажується нітрат-селективна аніонообмінна смола. При високій жорсткості води, перш за все, потрібно зробити пом'якшення води, і тільки після - очищення від нітратів.

Гравій - підкладка і підтримувальний шар для захисту нижнього розподільника від впливу завантажувального матеріалу. Здатний видаляти зважені частинки. Шар гравійної підкладки повністю покриває нижній розподільник і сприяє рівномірному розподілу потоків води в поперечному перерізі корпусу. Основна характеристика - стійкість до механічних і хімічних впливів.

Як вибрати?

Від характеристик фільтраційного матеріалу залежить вибір фільтра, в якому режимі його використовувати та т.д. Перед вибором засипки потрібно зробити повний аналіз води. Тільки після цього, можна підібрати засипку з потрібними поглинальними здібностями.

Наступний етап - розрахунок необхідної кількості матеріалу. В цьому випадку - потрібно враховувати продуктивність фільтрує установки, розмір фільтра, тип регенерації й властивості фільтраційного матеріалу.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021