Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-17:00
 • сб-нд: вихідні

Соціальний бювет «Родинна криниця»

Соціальний бювет «Родинна криниця»

Україна, як і будь-яка інша розвинена країна ЄС і Світу зацікавлена ​​в збереженні здоров'я нації, в підтримці соціально вразливих груп населення, в розширеному відтворенні кваліфікованої робочої сили Ці та інші принципи можуть бути реалізовані шляхом популяризації та поширення соціальних програм суспільного спрямування Наприклад , забезпечення населення України якісною питною водою

На сьогодні для багатьох регіонів країни, міст і сіл це питання є найболючішим і пріоритетним Відставання України від розвинутих країн за середньою тривалістю життя і висока смертність певною мірою пов'язані зі споживанням питної води низького рівня очищення Сучасне незадовільний стан водних об'єктів показує, що проблеми у сфері охорони води від забруднення і виснаження не тільки не знайшли вирішення, а й значно загострилися, особливо за останні роки.

Забруднення джерел питного водопостачання при недостатній ефективності роботи водопровідних очисних споруд тягне за собою погіршення якості питної води та створює серйозну небезпеку для здоров'я населення у всіх куточках України Як наслідок, високий рівень захворюваності кишковими інфекціями, гепатитом, збільшення ризику впливу на організм людини канцерогенних і мутагенних чинників.

Одним з найдієвіших шляхів державної підтримки всіх верств населення з боку територіальних громад і органів місцевого самоврядування, пов'язаних із забезпеченням очищеною питною водою, є встановлення індивідуальних і колективних установок (пристроїв) доочищення води в місцях її безпосереднього споживання, є частиною закону « про Загальнодержавну програму «Питна вода України» на 2006-2020 роки »(від 3 березня 2005 року N 2455-IV), а саме згідно з пунктом про« розширення використання індивідуальних і колективних установок (пристроїв) доочищення води для питних потреб у місцях її безпосереднього споживання »(Розділ IV НАПРЯМКИ І ЗАХОДИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ).

Наявність саме таких пристроїв в невеликих містах, селищах і селах є гарантією споживання якісної питної води на безкоштовній або пільговій основі (за соціальною ціною) для всіх верств населення, в тому числі соціально незахищених.

ТОВ «ІВІК Формула Води» пропонує розробку технологічних схем і реалізацію проєктів по впровадженню установок (пристроїв) доочищення питної води.

Технологічні схеми й установки (пристрої) доочищення питної води розробляються згідно з технічним завданням, наданим замовником, і відповідно до закону «Про Загальнодержавну програму" Питна вода України "на 2006 - 2020 роки» (від 3 березня 2005 року N 2455- IV), а саме згідно з пунктом про «Розширення використання індивідуальних і колективних установок (пристроїв) доочищення води для питних потреб у місцях її безпосереднього споживання» (Розділ IV НАПРЯМКИ ТА ЗАХОДИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ).

При розробці технологічної частини (схеми) враховується (передбачено):

1) довгостроковий термін експлуатації індивідуальних і колективних установок (пристроїв) доочищення води для питних потреб;

2) можливість погіршення якості вихідної води в залежності від можливого сезонного коливання якості води підземних і поверхневих джерел водопостачання;

3) можливість зміни в роботі джерел централізованого водопостачання.

Втілення проєкту по монтажу індивідуальних і колективних установок (пристроїв) доочищення питної води будуть мати значні позитивні зміни в соціальному, політичному і фінансовому аспектах не тільки для провінційних міст, селищ і сіл, а й для всієї України.

Переваги: ​​

1) Розв'язання питання постачання очищеної і знезараженої води всім верствам населення, в тому числі соціально незахищеним.

2) Можливість забезпечення населення очищеної і знезараженої водою цілий рік, попри сезонне або екологічне погіршення якості вихідної води.

3) Технологічна схема обладнання очищення та знезараження води складається з 10 стадій і розроблена, спираючись на закони «Про Загальнодержавну програму« Питна вода України »на 2006-2020 роки» (від 3 березня 2005 року N 2455-IV) і « Про питну воду та питне водопостачання »(від 10 січня 2002 року N 2918-III).

4) Очищена і знезаражена вода відповідає європейським і українським нормам якості питної води, а саме закону «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10).

5) Поєднуючи соціальну і комерційну спрямованість, «Соціальний бювет« Родинна криниця »може бути не тільки самоокупним, а й прибутковим Вторговані кошти можуть бути спрямовані на розвиток програми« Питна вода »в окремо взятому регіоні.

Ступені очищення:

 1. Фільтр механічного очищення дискового типу Saleplas
 2. Фільтр видалення заліза / марганцю / сірководню Iron Clear 1248
 3. Фільтр видалення солей жорсткості / нітратів / нітритів / амонію Ionix 1044
 4. Мембранна ультрафільтраційна установка
 5. Мембранна установка зворотного осмосу
 6. Вузол мінералізації Mineraliz тисяча сорок-чотири
 7. Резервуар чистої води, обсяг 1 м 3
 8. Вузол циркуляційної ультрафіолетової стерилізації
 9. Насосна станція очищеної води
 10. Вузол поствугільної фільтрації
Останні новини
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
Нещодавно наша компанія прийняла участь у престижній виставці WorldFood GastroDays-2024, де представлені наші найновіші розробки в..
09.04.2024
Привітання з Міжнародним жіночим днем
Привітання з Міжнародним жіночим днем
У цей прекрасний день ми хочемо привітати вас із святом 8 Березня.Ваша сила, терпіння і непохитність в умовах нинішньої ситуації в..
08.03.2024
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
У перший день цього сезону ми вирушили на наше виробництво, щоб поринути у світ знань по пересувним водоочисним комплексам&nb..
07.03.2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Розпочинаємо рік з важливої події - участь компанії "ІВІК Формула Води" у Міжнародному водному форумі "Яремче 2024". Представ..
16.02.2024
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Фахівці нашого сервісного центру «ІВІК Формула Води» змонтували пілотну установку в «Лабораторії води» кафедри Водопостачання та в..
16.02.2024
Презентація мобільної станції очистки води
Презентація мобільної станції очистки води
31 січня 2024 року ми презентували робочу модель водоочисного пересувного комплексу на онлайн-конференції, присвяченій  темі ..
02.02.2024
Фільтр для води в екстремальних умовах
Фільтр для води в екстремальних умовах
Масовані ракетні атаки призводять до пошкодження гідротехнічних споруд та об'єктів централізованого водопостачання. Як наслідок, у..
30.01.2024
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Згідно офіційних повідомлень МОЗ на дні Каховської ГЕС є багато небезпечних для здоров’я речовин, які спричиняють захворюванн..
16.06.2023
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Вплив роботи промислових об’єктів, екологія та зміна клімату призводять до щорічного погіршення якості води у річках. Зокрема, річ..
12.06.2023
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Чиста вода - це необхідність для здоров'я та комфортного життя кожної людини. Але що робити, якщо вода з-під крана не відповідає с..
29.05.2023