Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Соціальний бювет «Родинна криниця»

Соціальний бювет «Родинна криниця»

Україна, як і будь-яка інша розвинена країна ЄС і Світу зацікавлена ​​в збереженні здоров'я нації, в підтримці соціально вразливих груп населення, в розширеному відтворенні кваліфікованої робочої сили Ці та інші принципи можуть бути реалізовані шляхом популяризації та поширення соціальних програм суспільного спрямування Наприклад , забезпечення населення України якісною питною водою

На сьогодні для багатьох регіонів країни, міст і сіл це питання є найболючішим і пріоритетним Відставання України від розвинутих країн за середньою тривалістю життя і висока смертність певною мірою пов'язані зі споживанням питної води низького рівня очищення Сучасне незадовільний стан водних об'єктів показує, що проблеми у сфері охорони води від забруднення і виснаження не тільки не знайшли вирішення, а й значно загострилися, особливо за останні роки.

Забруднення джерел питного водопостачання при недостатній ефективності роботи водопровідних очисних споруд тягне за собою погіршення якості питної води та створює серйозну небезпеку для здоров'я населення у всіх куточках України Як наслідок, високий рівень захворюваності кишковими інфекціями, гепатитом, збільшення ризику впливу на організм людини канцерогенних і мутагенних чинників.

Одним з найдієвіших шляхів державної підтримки всіх верств населення з боку територіальних громад і органів місцевого самоврядування, пов'язаних із забезпеченням очищеною питною водою, є встановлення індивідуальних і колективних установок (пристроїв) доочищення води в місцях її безпосереднього споживання, є частиною закону « про Загальнодержавну програму «Питна вода України» на 2006-2020 роки »(від 3 березня 2005 року N 2455-IV), а саме згідно з пунктом про« розширення використання індивідуальних і колективних установок (пристроїв) доочищення води для питних потреб у місцях її безпосереднього споживання »(Розділ IV НАПРЯМКИ І ЗАХОДИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ).

Наявність саме таких пристроїв в невеликих містах, селищах і селах є гарантією споживання якісної питної води на безкоштовній або пільговій основі (за соціальною ціною) для всіх верств населення, в тому числі соціально незахищених.

ТОВ «ІВІК Формула Води» пропонує розробку технологічних схем і реалізацію проєктів по впровадженню установок (пристроїв) доочищення питної води.

Технологічні схеми й установки (пристрої) доочищення питної води розробляються згідно з технічним завданням, наданим замовником, і відповідно до закону «Про Загальнодержавну програму" Питна вода України "на 2006 - 2020 роки» (від 3 березня 2005 року N 2455- IV), а саме згідно з пунктом про «Розширення використання індивідуальних і колективних установок (пристроїв) доочищення води для питних потреб у місцях її безпосереднього споживання» (Розділ IV НАПРЯМКИ ТА ЗАХОДИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ).

При розробці технологічної частини (схеми) враховується (передбачено):

1) довгостроковий термін експлуатації індивідуальних і колективних установок (пристроїв) доочищення води для питних потреб;

2) можливість погіршення якості вихідної води в залежності від можливого сезонного коливання якості води підземних і поверхневих джерел водопостачання;

3) можливість зміни в роботі джерел централізованого водопостачання.

Втілення проєкту по монтажу індивідуальних і колективних установок (пристроїв) доочищення питної води будуть мати значні позитивні зміни в соціальному, політичному і фінансовому аспектах не тільки для провінційних міст, селищ і сіл, а й для всієї України.

Переваги: ​​

1) Розв'язання питання постачання очищеної і знезараженої води всім верствам населення, в тому числі соціально незахищеним.

2) Можливість забезпечення населення очищеної і знезараженої водою цілий рік, попри сезонне або екологічне погіршення якості вихідної води.

3) Технологічна схема обладнання очищення та знезараження води складається з 10 стадій і розроблена, спираючись на закони «Про Загальнодержавну програму« Питна вода України »на 2006-2020 роки» (від 3 березня 2005 року N 2455-IV) і « Про питну воду та питне водопостачання »(від 10 січня 2002 року N 2918-III).

4) Очищена і знезаражена вода відповідає європейським і українським нормам якості питної води, а саме закону «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10).

5) Поєднуючи соціальну і комерційну спрямованість, «Соціальний бювет« Родинна криниця »може бути не тільки самоокупним, а й прибутковим Вторговані кошти можуть бути спрямовані на розвиток програми« Питна вода »в окремо взятому регіоні.

Ступені очищення:

 1. Фільтр механічного очищення дискового типу Saleplas
 2. Фільтр видалення заліза / марганцю / сірководню Iron Clear 1248
 3. Фільтр видалення солей жорсткості / нітратів / нітритів / амонію Ionix 1044
 4. Мембранна ультрафільтраційна установка
 5. Мембранна установка зворотного осмосу
 6. Вузол мінералізації Mineraliz тисяча сорок-чотири
 7. Резервуар чистої води, обсяг 1 м 3
 8. Вузол циркуляційної ультрафіолетової стерилізації
 9. Насосна станція очищеної води
 10. Вузол поствугільної фільтрації
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021