Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб - нд: 10:00-18:00

Соціальний бювет «Родинна криниця»

Соціальний бювет «Родинна криниця»

Україна, як і будь-яка інша розвинена країна ЄС і Світу зацікавлена ​​в збереженні здоров'я нації, в підтримці соціально вразливих груп населення, в розширеному відтворенні кваліфікованої робочої сили Ці та інші принципи можуть бути реалізовані шляхом популяризації та поширення соціальних програм суспільного спрямування Наприклад , забезпечення населення України якісною питною водою

На сьогодні для багатьох регіонів країни, міст і сіл це питання є найболючішим і пріоритетним Відставання України від розвинутих країн за середньою тривалістю життя і висока смертність певною мірою пов'язані зі споживанням питної води низького рівня очищення Сучасне незадовільний стан водних об'єктів показує, що проблеми у сфері охорони води від забруднення і виснаження не тільки не знайшли вирішення, а й значно загострилися, особливо за останні роки.

Забруднення джерел питного водопостачання при недостатній ефективності роботи водопровідних очисних споруд тягне за собою погіршення якості питної води та створює серйозну небезпеку для здоров'я населення у всіх куточках України Як наслідок, високий рівень захворюваності кишковими інфекціями, гепатитом, збільшення ризику впливу на організм людини канцерогенних і мутагенних чинників.

Одним з найдієвіших шляхів державної підтримки всіх верств населення з боку територіальних громад і органів місцевого самоврядування, пов'язаних із забезпеченням очищеною питною водою, є встановлення індивідуальних і колективних установок (пристроїв) доочищення води в місцях її безпосереднього споживання, є частиною закону « про Загальнодержавну програму «Питна вода України» на 2006-2020 роки »(від 3 березня 2005 року N 2455-IV), а саме згідно з пунктом про« розширення використання індивідуальних і колективних установок (пристроїв) доочищення води для питних потреб у місцях її безпосереднього споживання »(Розділ IV НАПРЯМКИ І ЗАХОДИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ).

Наявність саме таких пристроїв в невеликих містах, селищах і селах є гарантією споживання якісної питної води на безкоштовній або пільговій основі (за соціальною ціною) для всіх верств населення, в тому числі соціально незахищених.

ТОВ «ІВІК Формула Води» пропонує розробку технологічних схем і реалізацію проєктів по впровадженню установок (пристроїв) доочищення питної води.

Технологічні схеми й установки (пристрої) доочищення питної води розробляються згідно з технічним завданням, наданим замовником, і відповідно до закону «Про Загальнодержавну програму" Питна вода України "на 2006 - 2020 роки» (від 3 березня 2005 року N 2455- IV), а саме згідно з пунктом про «Розширення використання індивідуальних і колективних установок (пристроїв) доочищення води для питних потреб у місцях її безпосереднього споживання» (Розділ IV НАПРЯМКИ ТА ЗАХОДИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ).

При розробці технологічної частини (схеми) враховується (передбачено):

1) довгостроковий термін експлуатації індивідуальних і колективних установок (пристроїв) доочищення води для питних потреб;

2) можливість погіршення якості вихідної води в залежності від можливого сезонного коливання якості води підземних і поверхневих джерел водопостачання;

3) можливість зміни в роботі джерел централізованого водопостачання.

Втілення проєкту по монтажу індивідуальних і колективних установок (пристроїв) доочищення питної води будуть мати значні позитивні зміни в соціальному, політичному і фінансовому аспектах не тільки для провінційних міст, селищ і сіл, а й для всієї України.

Переваги: ​​

1) Розв'язання питання постачання очищеної і знезараженої води всім верствам населення, в тому числі соціально незахищеним.

2) Можливість забезпечення населення очищеної і знезараженої водою цілий рік, попри сезонне або екологічне погіршення якості вихідної води.

3) Технологічна схема обладнання очищення та знезараження води складається з 10 стадій і розроблена, спираючись на закони «Про Загальнодержавну програму« Питна вода України »на 2006-2020 роки» (від 3 березня 2005 року N 2455-IV) і « Про питну воду та питне водопостачання »(від 10 січня 2002 року N 2918-III).

4) Очищена і знезаражена вода відповідає європейським і українським нормам якості питної води, а саме закону «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10).

5) Поєднуючи соціальну і комерційну спрямованість, «Соціальний бювет« Родинна криниця »може бути не тільки самоокупним, а й прибутковим Вторговані кошти можуть бути спрямовані на розвиток програми« Питна вода »в окремо взятому регіоні.

Ступені очищення:

 1. Фільтр механічного очищення дискового типу Saleplas
 2. Фільтр видалення заліза / марганцю / сірководню Iron Clear 1248
 3. Фільтр видалення солей жорсткості / нітратів / нітритів / амонію Ionix 1044
 4. Мембранна ультрафільтраційна установка
 5. Мембранна установка зворотного осмосу
 6. Вузол мінералізації Mineraliz тисяча сорок-чотири
 7. Резервуар чистої води, обсяг 1 м 3
 8. Вузол циркуляційної ультрафіолетової стерилізації
 9. Насосна станція очищеної води
 10. Вузол поствугільної фільтрації
Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021