Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00

Сучасні побутові системи очищення води

Сучасні побутові системи очищення води

Про те, що не слід пити неочищену воду, яка витікає з-під крану знає практично кожен. Але як водопровідну воду очистити, щоб її можна було вживати без побоювання за своє здоров'я?

У наш час існує велика кількість найрізноманітніших фільтрів очищення питної води. Розуміючи основні принципи очищення води, можна досить кваліфіковано підходити до вибору фільтра для води з під крана, які пропонують в магазинах.

Важливо розуміти, що воду можна очищувати також і без використання фільтрів для води. Найпростіший спосіб подібного очищення - кип'ятіння, яким так чи інакше, користуються практично всі. Кип'ятіння видаляє хлор з водопровідної води, а також вбиває мікроорганізми і різні бактерії.  Але при кип'ятінні у воді залишаються шкідливі домішки, солі в тому числі і важких металів, причому їх концентрація навіть трохи збільшується через випаровування води.

Набагато ефективнішим методом очищення води, в порівнянні з кип'ятінням, є виморожування. Даний спосіб заснований на фізичних законах, за якими спочатку кристалізується основна речовина, а потім вже все, що було розчинено в рідині, причому в найтеплішому  місці. В домашніх умовах організувати такий спосіб очищення води може кожен, маючи морозильну камеру.

Ємність з водою слід тримати в холодильнику до її замерзання приблизно наполовину, після чого можна помітити, що незамерзла в середині вода має колір чаю. Всю брудну незамерзшу воду необхідно злити, а для приготування їжі використовувати розморожений лід.

У сучасних побутових фільтрах, які призначені для очищення води, використовуються різні методи, основними з яких є використання активованого вугілля, активного срібла, озонування та зворотний осмос. У більшості недорогих фільтрів для води використовується активоване вугілля, яке завдяки своїй пористій поверхні активно поглинає розчинені у воді гази та органічні сполуки. Найефективніший спосіб очищення води, який використовується у досить дорогих фільтрах - зворотний осмос.

Цей метод досить давно використовується в установках з опріснення морської води. Основний принцип роботи пристроїв, що використовують даний метод очищення - застосування напівпроникної мембрани, яка пропускає через себе тільки молекули води, а всі розчинені у воді речовини залишаються за мембраною.

На сьогоднішній день, фільтри, що використовують метод зворотного осмосу, є найефективнішими і забезпечують набагато більшу ступінь очищення води, ніж більшість інших методів фільтрації. При виборі методу і устаткування для питної води необхідно виходити з потреб і необхідного ступеня очистки, а розуміння основних принципів дозволить вам вибрати оптимальний для даних цілей інструмент!

Якісні фільтри з системою зворотного осмосу пропонує компанія «Формула води», яка працює виключно з якісним обладнанням, вони зарекомендували себе як на українському, так і на світовому ринку.

Останні новини
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
28.04.2021 Кабінетом Міністрів України було оприлюднено концепцію схваленої соціальної програми "Питна вода України", спрямованої ..
23.11.2021
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021