Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Сучасні побутові системи очищення води

Сучасні побутові системи очищення води

Про те, що не слід пити неочищену воду, яка витікає з-під крану знає практично кожен. Але як водопровідну воду очистити, щоб її можна було вживати без побоювання за своє здоров'я?

У наш час існує велика кількість найрізноманітніших фільтрів очищення питної води. Розуміючи основні принципи очищення води, можна досить кваліфіковано підходити до вибору фільтра для води з під крана, які пропонують в магазинах.

Важливо розуміти, що воду можна очищувати також і без використання фільтрів для води. Найпростіший спосіб подібного очищення - кип'ятіння, яким так чи інакше, користуються практично всі. Кип'ятіння видаляє хлор з водопровідної води, а також вбиває мікроорганізми і різні бактерії.  Але при кип'ятінні у воді залишаються шкідливі домішки, солі в тому числі і важких металів, причому їх концентрація навіть трохи збільшується через випаровування води.

Набагато ефективнішим методом очищення води, в порівнянні з кип'ятінням, є виморожування. Даний спосіб заснований на фізичних законах, за якими спочатку кристалізується основна речовина, а потім вже все, що було розчинено в рідині, причому в найтеплішому  місці. В домашніх умовах організувати такий спосіб очищення води може кожен, маючи морозильну камеру.

Ємність з водою слід тримати в холодильнику до її замерзання приблизно наполовину, після чого можна помітити, що незамерзла в середині вода має колір чаю. Всю брудну незамерзшу воду необхідно злити, а для приготування їжі використовувати розморожений лід.

У сучасних побутових фільтрах, які призначені для очищення води, використовуються різні методи, основними з яких є використання активованого вугілля, активного срібла, озонування та зворотний осмос. У більшості недорогих фільтрів для води використовується активоване вугілля, яке завдяки своїй пористій поверхні активно поглинає розчинені у воді гази та органічні сполуки. Найефективніший спосіб очищення води, який використовується у досить дорогих фільтрах - зворотний осмос.

Цей метод досить давно використовується в установках з опріснення морської води. Основний принцип роботи пристроїв, що використовують даний метод очищення - застосування напівпроникної мембрани, яка пропускає через себе тільки молекули води, а всі розчинені у воді речовини залишаються за мембраною.

На сьогоднішній день, фільтри, що використовують метод зворотного осмосу, є найефективнішими і забезпечують набагато більшу ступінь очищення води, ніж більшість інших методів фільтрації. При виборі методу і устаткування для питної води необхідно виходити з потреб і необхідного ступеня очистки, а розуміння основних принципів дозволить вам вибрати оптимальний для даних цілей інструмент!

Якісні фільтри з системою зворотного осмосу пропонує компанія «Формула води», яка працює виключно з якісним обладнанням, вони зарекомендували себе як на українському, так і на світовому ринку.

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021