Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Фахівці компанії «ІВІК Формула води» відвідали XVIII Міжнародну виставку AQUA-THERM в Москві

Фахівці компанії «ІВІК Формула води» відвідали XVIII Міжнародну виставку AQUA-THERM в Москві

В період 4-7 лютого 2014 року в Москві відбулася XVIII Міжнародна виставка AQUA-THERM, на якій було представлено обладнання багатьох міжнародних виробників для галузей водопостачання, сантехніки, вентиляції, кондиціонування, для басейнів, саун та спа-салонів.

Серед цього розмаїття окремий інтерес викликає обладнання водопідготовки, оскільки ринок даної галузі постійно зростає як в країнах СНД, так і в усьому світі. Це обумовлено постійним погіршенням якості джерел питної води, зношеністю трубопроводів і обладнання очистки води на комунальних і промислових підприємствах. Потреби останніх в обладнанні, що бере участь в технологічних процесах водопідготовки, роблять виставку з водопостачання найбільшою бізнес-платформою для демонстрації передових технологій в цій галузі.

На виставці були представлені новинки ринку водопідготовки в побутовому і промисловому сегменті. Також в розрізі виставки були організовані конференції, що висвітлюють питання енергозбереження та енергоефективності в тепло- і водопостачанні, а також інші актуальні проблеми.

У числі відвідувачів AQUA-THERM були і фахівці компанії ТОВ «ІВІК Формула Води», які приїхали на виставку з метою пошуку стратегічних партнерів на ринку водопідготовки Росії, а також для визначення актуальних проблем цієї галузі.

«Не дивлячись на те, що водопідготовка в розрізі AQUA-THERM цього року була представлена ​​невеликим фронтом, вдалося побачити цікаві речі й обговорити багато актуальних питань з нашими колегами», - так прокоментував відвідування виставки Олег Бакуновський, комерційний директор компанії ТОВ «ІВІК Формула Води» .

Зацікавленість виставкою провідних фахівців багатьох компаній, що займаються водопідготовкою, ще раз підтверджує актуальність проблем в даній галузі і говорить про перспективи її розвитку.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021