Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Чи варто фільтрувати водопровідну воду?

Чи варто фільтрувати водопровідну воду?

Водопровідна вода підходить не тільки для технічних цілей, а й для пиття і приготування їжі. Принаймні, про це свідчать вітчизняні стандарти. На папері це так, але в цьому варто розібратися.

Водопровідна вода проходить спеціальне очищення на промисловому рівні, але, потрапляючи в зношені мережі, вона тече по трубах, які сповнені іржі. Сюди потрапляє і бруд, а, отже, присутні різного роду бактерії. Очевидно, що про якість водопровідної води варто задуматися. Кожен в цьому може переконатися наочно: після відключення подачі води та після її включення, з кранів тече іржава рідина з неприємним запахом. Крім того, якщо говорити про річкову воді вчасно паводків, то вона насичена сполуками марганцю, нітратами, важкими металами і т.д.

Якщо раніше наявність фільтрів в будинку можна було зустріти в одиниць, то зараз наявність фільтрувальних пристроїв стало, просто, необхідним.

Фільтри для очищення води

Перш ніж вибрати фільтр, потрібно розібратися, яку функцію виконує фільтр і, яка модель підходить саме вам.

По конструкції фільтри діляться на:

  • Глечики.
  • Насадки на кран.
  • Магістральні.

Фільтри першої категорії цілком задовольняють споживачів. У побутових глеків пристроях присутні змінні елементи, які змінюються 1 раз в 35-40 днів. У більшості моделях встановлені сорбційні картриджі на вугільній основі, які затримують іржу, пісок, активний хлор і органіку. Якісні вироби такого класу дозволяють пом'якшити воду і прибрати неприємний присмак. Але частина розчинених фракцій вони прибрати не можуть.

Насадки на кран залучають споживачів ціною і компактністю. У них використовується вугільний або поліпропіленовий картридж, який потрібно часто міняти в міру зношування. Такий фільтр зможе очистити воду тільки від механічних домішок і вільного хлору, пропускаючи іони важких металів і бактерії. Так що, можливості подібних фільтрів вельми обмежені.

Магістральні фільтри встановлюються під мийкою і мають 3-6 ступенів очищення. Тут використовується традиційна механічна очищення, вугільна, зворотноосмотична й ультрафіолетова. Використання таких фільтрів дозволяє домогтися ідеальної якості водопровідної води з мінімальним вмістом мінералів і солей. Такі системи не вимагають налаштувань, при заміні фільтрів. Продуктивність системи від 175 літрів на добу. Існують системи з накопичувальним баком і прямоточні.

Вибираючи фільтр, саме для своєї квартири або будинку, потрібно знати якість вихідної води, що надходить у водопровідну систему. Піклуючись про своє здоров'я і самопочуття своїх близьких, не варто економити, а краще відразу придбати багатоступеневий фільтр магістрального типу, який послужить гарантією якісної питної води.

Схожі статті
Монтаж системи зворотного осмосу закритого типу  Puricom Senna
Монтаж системи зворотного осмосу закритого типу Puricom Senna
Монтаж системи зворотного осмосу закритого типу Sennа..
27.08.2021
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021