Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00

СТРАШНО ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ! ЗВОРОТНИЙ ОСМОС EL'AGUA. ПОДАРУНКИ НА HALLOWEEN

СТРАШНО ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ! ЗВОРОТНИЙ ОСМОС EL'AGUA. ПОДАРУНКИ НА HALLOWEEN

Хеллоуїн наступає .. А ви вже отримали свої подарунки? Кажуть, що на Хеллоуїн буває більше страхів, ніж цукерок. На честь свята ми підготували для вас дуже вигідну пропозицію. Купуйте фільтр зворотного осмосу з мінералізатором EL'AGUA 50 або EL'AGUA 75 і отримайте в ПОДАРУНОК РІЧНИЙ запас картриджів PACK 3. Акція дійсна до 06.11.2019 включно!

Для гарного самопочуття і відмінного настрою необхідно щодня вживати воду. Але факт залишається фактом: водопровідна вода, що тече з-під кранів центральних джерел водопостачання, особливою чистотою, а вже тим більше користю не відрізняється.

Навряд чи людина, яка піклується про своє здоров'я, готова посперечатися із твердженням про те, що краще пити очищену воду і правильно харчуватися, ніж пити воду з-під крана, отримуючи при цьому підвищений вміст хлору, заліза, важких металів, особливо міді, кадмію та свинцю, нітратів, нафтопродуктів і пестицидів.

Якщо ви втомилися чекати доставку бутильованої води, а очищення води через картриджі фільтр-глечиків займає багато часу, тоді вам потрібен побутовий фільтр зворотного осмосу.

Ми пропонуємо найбільш безпечний, економічний і екологічний спосіб очищення води у вашому будинку, на роботі, школі або дитячому садку - система зворотного осмосу під мийку EL'AGUA. З нею ви можете бути впевнені в якості води, яку вживаєте!

Лінійка осмосу EL'AGUA створена провідними фахівцями та інженерами в області водопідготовки компанії "ТОВ ІВІК Формула Води".

Фільтр для очистки води зі зворотним осмосом EL'AGUA - оптимальне рішення для очищення води в квартирах і будинках. Вони досить компактні, займають небагато місця і з легкістю помістяться у вас під мийкою.

У комплект входить накопичувальний бак і подвійний кран для приготування їжі, напоїв і кран мінералізованої води для пиття. Кокосове вугілля в пост-фільтрі прибирає сторонній запах і покращує смак води, а колби фільтра виготовлені з первинної сировини харчового якості, що робить їх стійкими до гідроударів. Ступінь фільтрації картриджів відповідає заявленим на упаковці, завдяки чому якість води відповідає вимогам до якості питної води.

Очищену воду можуть пити не тільки дорослі, а й діти. Для приготування сумішей і напоїв для дітей рекомендується використовувати тільки чисту воду, що не містить гази. Вона повинна бути м'якою і з невеликим вмістом солей.

Вода після фільтра з системою зворотного осмосу за смаком і складом дуже схожа на талу воду древніх льодовиків. Саме така вода є найбільш безпечною.

Система зворотного осмосу з мінералізатором EL'AGUA 50 підійде для забезпечення чистою водою сім'ї з 2 - 3 чоловік, а EL'AGUA 75 - для сімей з 3 - 4 чоловік.

Якщо у вас виникли питання або сумніви і ви потребуєте більш докладної, професійної консультації, обов'язково телефонуйте нам або залиште ваші контакти. Ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання!

Чиста і безпечна вода - запорука здоров'я вашої сім'ї!

Схожі статті
Особливості експлуатації зворотного осмосу
Особливості експлуатації зворотного осмосу
Ринок водоочисного обладнання представлений широким вибором. З усіх існуючих систем, що володіють високими показниками чистоти кін..
16.06.2017
Останні новини
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
28.04.2021 Кабінетом Міністрів України було оприлюднено концепцію схваленої соціальної програми "Питна вода України", спрямованої ..
23.11.2021
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021