Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Таблетована сіль

Таблетована сіль

Таблетована сіль - це харчова, спресована під високим тиском, сіль категорії «Екстра». Проходячи спеціальну передо чистку, зміст NaCl в ній становить 99,7%. Домішки практично відсутні. Сіль в таблетках має велику площу зіткнення з водою і розчиняється поступово, насичуючи розчин.

Системи пом'якшення, завдяки таблетованій солі, дуже прості і надійні. Важливою умовою засипання солі є підтримка її постійного запасу. Пересипати її неможливо, тому, що таблетки розчиняться тільки в тій кількості, яка необхідна.

Періодично, необхідно стежити за рівнем таблеток - на поверхні завжди повинні знаходитися сухі таблетки.

Чому не можна додавати розсипчасту сіль, яку ми звикли бачити? Розсипчаста сіль не розчиняється одразу в воді. Вона швидко злежується і перетворюється в одну важку масу. Такий моноліт може «наростати» навколо шахти в системі, що призведе до повної зупинки та виходу з ладу системи регенерації фільтра.

Переваги таблетованій солі

  • Таблетована сіль розчиняється поступово. Така сіль дорожче розсипчастою, але економія здійснюється, при покупці і заміні дорогих іонообмінних смол.
  • Високий вміст NaCl, мінімальний вміст домішок магнію і кальцію.
  • Розчиняючись поступово, таблетки не перешкоджають постійного руху води між ними.
  • Завантаження повного сольового бака таблетованій сіллю дозволяє довгий час не обслуговувати пом'якшувач води.
  • Таблетована сіль упаковується в мішки вагою 25 кг, що перешкоджає проникненню вологи і їх маса оптимальна для обслуговчого персоналу.
  • Термін придатності в оригінальній упаковці становить 36 місяців.

Система пом'якшувача води складається з балона, всередині якого знаходиться іонообмінна смола, керівного клапана і сольового бака. Вода, очищена від механічних домішок, проходить через шар смоли. Тут вона звільняється від солей жорсткості, створюючи іони натрію. Солі натрію добре розчиняються у воді.

Іонний обмін відбувається до тих пір, поки смола має іони натрію, здатні до заміщення. Такий цикл може тривати від 12 годин до двох тижнів. Коли смола не може вже прибирати іони жорсткості, їй потрібно відновитися. Тоді і потрібна таблетована сіль, а саме, її сольовий розчин. У бак засипається сіль, утворюючи розчин NaCl. Режим регенерації повністю автоматизований.

Розчин солей жорсткості зливається в дренаж. Засипка солі в бак дозволяє не пересипати щотижня дорогу смолу.

Правильна експлуатація продовжує термін служби системи водоочищення.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021