Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Таблетована сіль

Таблетована сіль

Таблетована сіль - це харчова, спресована під високим тиском, сіль категорії «Екстра». Проходячи спеціальну передо чистку, зміст NaCl в ній становить 99,7%. Домішки практично відсутні. Сіль в таблетках має велику площу зіткнення з водою і розчиняється поступово, насичуючи розчин.

Системи пом'якшення, завдяки таблетованій солі, дуже прості і надійні. Важливою умовою засипання солі є підтримка її постійного запасу. Пересипати її неможливо, тому, що таблетки розчиняться тільки в тій кількості, яка необхідна.

Періодично, необхідно стежити за рівнем таблеток - на поверхні завжди повинні знаходитися сухі таблетки.

Чому не можна додавати розсипчасту сіль, яку ми звикли бачити? Розсипчаста сіль не розчиняється одразу в воді. Вона швидко злежується і перетворюється в одну важку масу. Такий моноліт може «наростати» навколо шахти в системі, що призведе до повної зупинки та виходу з ладу системи регенерації фільтра.

Переваги таблетованій солі

  • Таблетована сіль розчиняється поступово. Така сіль дорожче розсипчастою, але економія здійснюється, при покупці і заміні дорогих іонообмінних смол.
  • Високий вміст NaCl, мінімальний вміст домішок магнію і кальцію.
  • Розчиняючись поступово, таблетки не перешкоджають постійного руху води між ними.
  • Завантаження повного сольового бака таблетованій сіллю дозволяє довгий час не обслуговувати пом'якшувач води.
  • Таблетована сіль упаковується в мішки вагою 25 кг, що перешкоджає проникненню вологи і їх маса оптимальна для обслуговчого персоналу.
  • Термін придатності в оригінальній упаковці становить 36 місяців.

Система пом'якшувача води складається з балона, всередині якого знаходиться іонообмінна смола, керівного клапана і сольового бака. Вода, очищена від механічних домішок, проходить через шар смоли. Тут вона звільняється від солей жорсткості, створюючи іони натрію. Солі натрію добре розчиняються у воді.

Іонний обмін відбувається до тих пір, поки смола має іони натрію, здатні до заміщення. Такий цикл може тривати від 12 годин до двох тижнів. Коли смола не може вже прибирати іони жорсткості, їй потрібно відновитися. Тоді і потрібна таблетована сіль, а саме, її сольовий розчин. У бак засипається сіль, утворюючи розчин NaCl. Режим регенерації повністю автоматизований.

Розчин солей жорсткості зливається в дренаж. Засипка солі в бак дозволяє не пересипати щотижня дорогу смолу.

Правильна експлуатація продовжує термін служби системи водоочищення.

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021