Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Типова схема водопідготовки для питних цілей

Типова схема водопідготовки для питних цілей

Підбір системи водопідготовки здійснюється на основі аналізу води. Універсального способу по очищенню води немає, тому дуже важлива наявність аналізу для визначення показників які завищені.

Схема подключения фильтра для воды

Як можна побачити на схемі, неочищена вода подається на магістральний фільтр механічного очищення, який затримує великі частки, пісок, мул, іржу тощо. Оскільки на такий фільтр йде найбільше навантаження, він вимагає більш частої заміни.

Наступна стадія - система знезалізнення води. На цьому етапі відбувається окислення розчиненого заліза в нерозчинених і осадження його на засипці. Також такий засипний фільтр окисляє і затримує марганець і сірководень. Дуже важливо, щоб сірководень був видалений до колони з іонообмінною смолою. Оскільки сірководень зменшує іонообмінну здатність смоли.

Після вода проходить через пом'якшувач води. Це може бути засипна колона або кабінет. На цьому етапі з води видаляються солі жорсткості (Ca, Mg).  Пом'якшення води відбувається за рахунок заміни іонів кальцію і магнію на іони натрію за допомогою іонообмінної засипки і сольового розчину.

Далі вода надходить на магістральний фільтр з активованим вугіллям .  Таким чином відбувається видалення запахів.

Такі чотири стадії водопідготовки дозволяють отримати очищену воду для господарських потреб.

Для приготування питної води додатково встановлюють фільтр зі зворотним осмосом, який на 99,5% очищає воду від шкідливих речовин. Оскільки у нас вже є попередня очистка, то побутової зворотний осмос займається видаленням залишкових солей і т.п.

Саме так виглядає система водопідготовки на будинок в більшості випадків, які притаманні в наш час.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021