Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

УФ-стерилізатори для води

УФ-стерилізатори для води

У підземних і поверхневих водах живуть мікроорганізми, здатні викликати різні захворювання, небезпечні для людини. Це відбувається не тільки з вживанням води всередину, але і, при купанні, миття, вдиханні водяної пари і аерозолів.

Усунення мікроорганізмів - це необхідний процес системи водопідготовки.

Хімічні методи знезараження - обробка окислювачами:

 • Знезараження хлором.
 • Знезараження озоном.

Фізичні методи знезараження:

 • Знезараження кип'ятінням.
 • Знезараження ультрафіолетом.

Найбільш безпечним способом вважають обробку води Уф-випромінюванням. Уф-стерилізатори можна назвати фільтрами для очищення води. Вони не виробляють механічну, хімічну, біологічну очистку, але піддають шкідливі мікроорганізми смертельною дозою радіації, тим самим, знищуючи їх.

Пристрій Уф-стерилізаторів

Відомі апарати з поздовжнім, циркулярним і вихровим струмом води.

Уф-стерилізатори представляють собою камеру з нержавіючої сталі. Усередині знаходяться ультрафіолетові лампи, які, в свою чергу, закриваються в міцні кварцові чохли. Вони запобігають контакт лампи з водою.

Вода, рухаючись через камеру знезараження, постійно піддається опроміненню ультрафіолетом, тим самим, вбиваючи шкідливі бактерії, віруси, найпростіші і т.д. Широкий діапазон якості води забезпечується за рахунок передбаченого запасу УФ-дози.

При циркулярному струмі, вода по спіралі рухається, обплітаючи лампу. Таким чином подовжується шлях живої клітини під випромінюванням і бактерицидний ефект, при цьому, істотно зростає.

При вихровому типі - циркулюючи в просторі корпусу, зростає знаходження клітин під випромінюванням.

У деяких установках може бути передбачена система очищення кварцових чохлів. Це очищення необхідна, так як, в процесі їх експлуатації, на внутрішніх стінках бактерицидних ламп скупчуються органічні і мінеральні відкладення. Конструкція стерилізаторів дозволяє очистити лампи, не виймаючи їх з корпусу. Це говорить про безпечне і зручному їх використанні.

Середній термін служби Уф-лампи від 12000-15000 годин. По закінченню цього терміну служби, лампу необхідно замінити на нову.

Де застосовуються?

Уф-стерилізатори широко застосовують в ставковому господарстві для боротьби з цвітінням і синьо-зеленими водоростями. Однак, вони не вбивають клітини, які загинули. Тому, щоб знебарвити воду - необхідна фільтрація.

В акваріумах - знижується здатність поширення інфекцій. За допомогою стерилізатора, більшість бактерій гине, перш, ніж встигнуть заразити рибу. Це працює з плаваючими бактеріями.

Як доглядати за стерилізатором?

 • Потрібно переконатися в чистоті і працездатності фільтра, до якого підключений стерилізатор.
 • Залежно від умов - кожні 3-15 місяців мити корпус.
 • Через 12 місяців необхідно замінити лампу.
 • Чистку корпусу потрібно проводити дуже акуратно, так як подряпати його легко.
 • Уф-стерилізатори повинні працювати постійно.

Виготовляючи Уф-стерилізатори, виробники докладають супровідну документацію, де вказані докладно всі технічні характеристики даного приладу.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021