Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб - нд: 10:00-18:00

Унікальні властивості сніжної води

Унікальні властивості сніжної води

Корисні та унікальні властивості сніжної води неодноразово перевірялися, як на практиці, так і в лабораторних умовах. З настанням зими тема про корисні властивості сніжної води стала ще більш актуальною. Багато хто вважає, що така вода може зцілити організм від багатьох хвороб і очистити організм людини.

Тала вода

Залежно від походження талу воду ділять на: Снігову. Мерзлу. Снігову воду називають ще «живий» водою, через те, що виходить вона після розтавання снігу. Мерзла воду отримують з розталого льоду, який замерзає в природних водоймах. Снігова вода підживлюється сонцем, тому вона має більший запас енергії. У порівнянні з водопровідної, така вода має велику щільність, що позначається на низькому рівні солей. Основна цінність сніжної води в тому, що вона добре засвоюється організмом людини. Але вживати таку воду потрібно зі знанням справи, оскільки існує високий ризик отримати, при вживанні, велика кількість важких мікроелементів.

Користь сніжної води

Снігова вода застосовується не тільки для пиття, але і для поливу городніх культур. Такий експеримент провели в Томському ботанічному саду. Огірки поливали звичайною водопровідною водою і сніжною. Огірки, які поливали сніжної водою, дали у два рази більше врожаю, ніж полив звичайною водою. Також замочили насіння для посадки в сніговій воді. Результат перевершив всі очікування вчених - було отримано в три рази більше врожаю, ніж зазвичай.

Що ж дає тала вода для організму людини?

 • Підвищується загальний імунітет організму.
 • Посилюється фізична витривалість.
 • Очищає організм від шлаків і токсинів, тому, що має низький вміст солей кальцію.
 • Поліпшується зовнішній вигляд людини,
 • Відбувається омолодження організму.
 • Прибирає такі проблеми, як гіпертонія, поліартрит, варикозне розширення вен, ожиріння, розлад шлунково-кишкового тракту, багато шкірні захворювання.

Але потрібно визнати, що це тривалий процес - від пів року до року. Протипоказань по прийому сніжної води немає, але застосовувати її потрібно уважно та обережно, оскільки очищення організму призведе до зниження його функцій.

Як правильно користуватися сніжної водою?

 • Збирати сніг потрібно тільки там, де ви впевнені в екологічній безпеці (місто виключається). Потрібно збирати щойно випав сніг, який лежить в тіні.
 • Сніг потрібно зібрати в емальоване відро і танути він повинен під кришкою.Процес танення снігу повинен відбуватися природним шляхом. Потім сніг потрібно профільтрувати, за допомогою марлі, а потім злити в скляну банку і щільно закрити кришкою.
 • Воду потрібно довести до кипіння і тільки потім вживати.
 • Пити таку воду потрібно по склянці за годину до прийому їжі вранці.
 • Зберігати снігову воду потрібно не більше ніж тиждень, бо потім вона втрачає всі свої цілющі властивості.
 • Снігова вода не має смаку, тому можна додати в неї лимонний сік, і тоді пити її стане набагато приємніше.
Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021