Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Унікальні властивості сніжної води

Унікальні властивості сніжної води

Корисні та унікальні властивості сніжної води неодноразово перевірялися, як на практиці, так і в лабораторних умовах. З настанням зими тема про корисні властивості сніжної води стала ще більш актуальною. Багато хто вважає, що така вода може зцілити організм від багатьох хвороб і очистити організм людини.

Тала вода

Залежно від походження талу воду ділять на: Снігову. Мерзлу. Снігову воду називають ще «живий» водою, через те, що виходить вона після розтавання снігу. Мерзла воду отримують з розталого льоду, який замерзає в природних водоймах. Снігова вода підживлюється сонцем, тому вона має більший запас енергії. У порівнянні з водопровідної, така вода має велику щільність, що позначається на низькому рівні солей. Основна цінність сніжної води в тому, що вона добре засвоюється організмом людини. Але вживати таку воду потрібно зі знанням справи, оскільки існує високий ризик отримати, при вживанні, велика кількість важких мікроелементів.

Користь сніжної води

Снігова вода застосовується не тільки для пиття, але і для поливу городніх культур. Такий експеримент провели в Томському ботанічному саду. Огірки поливали звичайною водопровідною водою і сніжною. Огірки, які поливали сніжної водою, дали у два рази більше врожаю, ніж полив звичайною водою. Також замочили насіння для посадки в сніговій воді. Результат перевершив всі очікування вчених - було отримано в три рази більше врожаю, ніж зазвичай.

Що ж дає тала вода для організму людини?

 • Підвищується загальний імунітет організму.
 • Посилюється фізична витривалість.
 • Очищає організм від шлаків і токсинів, тому, що має низький вміст солей кальцію.
 • Поліпшується зовнішній вигляд людини,
 • Відбувається омолодження організму.
 • Прибирає такі проблеми, як гіпертонія, поліартрит, варикозне розширення вен, ожиріння, розлад шлунково-кишкового тракту, багато шкірні захворювання.

Але потрібно визнати, що це тривалий процес - від пів року до року. Протипоказань по прийому сніжної води немає, але застосовувати її потрібно уважно та обережно, оскільки очищення організму призведе до зниження його функцій.

Як правильно користуватися сніжної водою?

 • Збирати сніг потрібно тільки там, де ви впевнені в екологічній безпеці (місто виключається). Потрібно збирати щойно випав сніг, який лежить в тіні.
 • Сніг потрібно зібрати в емальоване відро і танути він повинен під кришкою.Процес танення снігу повинен відбуватися природним шляхом. Потім сніг потрібно профільтрувати, за допомогою марлі, а потім злити в скляну банку і щільно закрити кришкою.
 • Воду потрібно довести до кипіння і тільки потім вживати.
 • Пити таку воду потрібно по склянці за годину до прийому їжі вранці.
 • Зберігати снігову воду потрібно не більше ніж тиждень, бо потім вона втрачає всі свої цілющі властивості.
 • Снігова вода не має смаку, тому можна додати в неї лимонний сік, і тоді пити її стане набагато приємніше.
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021