Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Установка сорбції та механічної фільтрації

Установка сорбції та механічної фільтрації

Установки сорбції та механічної фільтрації застосовуються для видалення марганцю, сірководню, зважених речовин, зниження каламутності і освітлення. Для затримання зважених часток, в якості фільтрувального матеріалу використовують хімічно інертні речовини: кварцовий пісок, подрібнений гідроантрацит, гранульований активоване вугілля. Щоб сорбент працював активно, його поверхня повинна бути велика, при малому обсязі.

Нерозчинні у воді домішки (іржу, пісок) видаляє механічна фільтрація. Фільтри можуть мати грубу очистку і пропускати частинки від 5 до 500 мкм, або тонку - затримувати частинки розміром менше 1,5 мкм. Це залежить від величини осередків фільтра.

Прояснювальні фільтри складаються з циліндричних напірних баків з системою дренажу, трубною обв'язкою з вентилями та манометрами, фільтрат з гранулометричним складом.

Принцип дії

Процес сорбційної очистки полягає в пропущенні рідини через посудину, заповнений сорбентом. Якщо правильно вибрати режим фільтрації та сорбент, то можна досягти високих показників очищення води.

Сорбційні фільтри - в основному це вугільні фільтри. Це універсальний сорбент, здатний видаляти найрізноманітніші хімічні домішки. Сорбційні та механічні фільтри застосовуються у всіх типах фільтрів. Активоване вугілля, очищаючи воду, сам стає носієм хвороботворних бактерій, тому, дуже часто в фільтри додають срібло, що заважає їх виникнення.

Висока питома площа поверхні - головна властивість сорбційних матеріалів. У сучасних матеріалів цей показник досягає величини 1000м.кв. / Г. При таких показниках забезпечується висока рентабельність і економічність системи.

Щоб досягти необхідного ступеня очищення і ефективності, можна встановлювати послідовно або паралельно кілька сорбційних фільтрів.

Де застосовуються?

 • На станціях водопідготовки.
 • У готелях.
 • У житлових будинках.
 • На промислових підприємствах.
 • При очищенні води з артезіанських свердловин.
 • У харчовій промисловості для поліпшення показників води (видалення запаху і поліпшення смаку).
 • У системах пом'якшення і зворотного осмосу (для видалення залишкового активного хлору).

Особливості

 • Сорбційні фільтри мають свій ресурс. Після повного відпрацювання - ємність активованого вугілля виснажується. В цьому випадку, потрібно замінити фільтраційне завантаження.
 • У разі, якщо вода, що надходить на сорбційний фільтр, не очищена від заліза, марганцю, сірководню, колоїдних частинок, то це може привести до передчасного виходу з ладу фільтрувального завантаження. В цьому випадку, необхідно робити передо чистку - використовувати знезалізнювачі або фільтри-освітлювачі.
 • Системи сорбційної очистки можна встановлювати в приміщеннях з плюсовою температурою.
 • Вугільні сорбційні фільтри очищають воду в момент споживання.
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021