Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб - нд: 10:00-18:00

Установка сорбції та механічної фільтрації

Установка сорбції та механічної фільтрації

Установки сорбції та механічної фільтрації застосовуються для видалення марганцю, сірководню, зважених речовин, зниження каламутності і освітлення. Для затримання зважених часток, в якості фільтрувального матеріалу використовують хімічно інертні речовини: кварцовий пісок, подрібнений гідроантрацит, гранульований активоване вугілля. Щоб сорбент працював активно, його поверхня повинна бути велика, при малому обсязі.

Нерозчинні у воді домішки (іржу, пісок) видаляє механічна фільтрація. Фільтри можуть мати грубу очистку і пропускати частинки від 5 до 500 мкм, або тонку - затримувати частинки розміром менше 1,5 мкм. Це залежить від величини осередків фільтра.

Прояснювальні фільтри складаються з циліндричних напірних баків з системою дренажу, трубною обв'язкою з вентилями та манометрами, фільтрат з гранулометричним складом.

Принцип дії

Процес сорбційної очистки полягає в пропущенні рідини через посудину, заповнений сорбентом. Якщо правильно вибрати режим фільтрації та сорбент, то можна досягти високих показників очищення води.

Сорбційні фільтри - в основному це вугільні фільтри. Це універсальний сорбент, здатний видаляти найрізноманітніші хімічні домішки. Сорбційні та механічні фільтри застосовуються у всіх типах фільтрів. Активоване вугілля, очищаючи воду, сам стає носієм хвороботворних бактерій, тому, дуже часто в фільтри додають срібло, що заважає їх виникнення.

Висока питома площа поверхні - головна властивість сорбційних матеріалів. У сучасних матеріалів цей показник досягає величини 1000м.кв. / Г. При таких показниках забезпечується висока рентабельність і економічність системи.

Щоб досягти необхідного ступеня очищення і ефективності, можна встановлювати послідовно або паралельно кілька сорбційних фільтрів.

Де застосовуються?

 • На станціях водопідготовки.
 • У готелях.
 • У житлових будинках.
 • На промислових підприємствах.
 • При очищенні води з артезіанських свердловин.
 • У харчовій промисловості для поліпшення показників води (видалення запаху і поліпшення смаку).
 • У системах пом'якшення і зворотного осмосу (для видалення залишкового активного хлору).

Особливості

 • Сорбційні фільтри мають свій ресурс. Після повного відпрацювання - ємність активованого вугілля виснажується. В цьому випадку, потрібно замінити фільтраційне завантаження.
 • У разі, якщо вода, що надходить на сорбційний фільтр, не очищена від заліза, марганцю, сірководню, колоїдних частинок, то це може привести до передчасного виходу з ладу фільтрувального завантаження. В цьому випадку, необхідно робити передо чистку - використовувати знезалізнювачі або фільтри-освітлювачі.
 • Системи сорбційної очистки можна встановлювати в приміщеннях з плюсовою температурою.
 • Вугільні сорбційні фільтри очищають воду в момент споживання.
Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021