Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00

Вода в котеджі

Вода в котеджі

Реалізація на українському ринку ексклюзивної продукції для квартир і котеджів для очищення води для питних цілей і господарсько-побутових потреб - завдання компанії «ІВІК Формула Води».

Пробуривши свердловину, багато власників будинків вважають, що вода, отримана таким чином, не представляє ніякої загрози здоров'ю сім'ї. Цю помилкову думку підтверджують дослідження аналізів проб води, взяті на різних територіях країни - 80% такої води має у своєму складі ряд відхилень від норми.

Найбільш часто власники котеджів стикаються з наступними проблемами:

  • Жорсткість води - ця проблема існує навіть в артезіанських свердловинах.
  • Железистість - насичення води залізом відбувається, як з-за тривалого контакту води зі зруйнованими трубами, так може носити й природний характер. Вода має присмак заліза та утворює осад жовтого кольору.
  • Пестициди, гербіциди, інші хімічні елементи - проблема колодязної води і неглибоких свердловин. Спостерігається, при близькому сусідстві з полями, насиченими хімією.
  • Бактерії - проблема виникає, тому, що вода не піддається хлоруванню.
  • Пісок, мул і великі частки.

Сьогодні багато виробників пропонують великий вибір фільтрувального обладнання, здатного усунути забруднення, знизити жорсткість, позбутися неприємного запаху, смаку і кольору.

Підбираючи для вашого котеджу відповідний фільтр, перш за все, потрібно знати якість води. У цьому допоможуть проби води, взяті на аналіз і відправлені в спеціальні лабораторії. Фахівці рекомендують проводити аналіз періодично, тому, що склад її може змінюватися, під дією сезонних і добових коливань.

Для того, щоб очистити воду з колодязя, її потрібно відкачати й почистити стінки колодязя від нашарувань. Можна використовувати хлоромісткі засоби для дезінфекцій. Але після такої хімічної обробки, воду слід ще очистити додатковим обладнанням.

Магістральні фільтри - виконують попередню механічну очистку, затримуючи пісок, мул, іржу, усувають каламутність.

Знезалізнення - такі фільтри встановлюються в будинках, де використовується вода з надмірною кількістю солей марганцю і іонів заліза.

УФ-знезараження - знищують бактерії і віруси. Вони не змінюють властивостей води і вважаються безпечними і економічними.

Фільтри зм'якшування - усувають солі жорсткості, які спостерігаються на поверхнях побутових приладів, негативно впливають на шкіру і волосся людини.

Іноді, для очищення води використовується комбінація декількох фільтрів.

Останні новини
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
28.04.2021 Кабінетом Міністрів України було оприлюднено концепцію схваленої соціальної програми "Питна вода України", спрямованої ..
23.11.2021
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021