Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Вода в котеджі

Вода в котеджі

Реалізація на українському ринку ексклюзивної продукції для квартир і котеджів для очищення води для питних цілей і господарсько-побутових потреб - завдання компанії «ІВІК Формула Води».

Пробуривши свердловину, багато власників будинків вважають, що вода, отримана таким чином, не представляє ніякої загрози здоров'ю сім'ї. Цю помилкову думку підтверджують дослідження аналізів проб води, взяті на різних територіях країни - 80% такої води має у своєму складі ряд відхилень від норми.

Найбільш часто власники котеджів стикаються з наступними проблемами:

  • Жорсткість води - ця проблема існує навіть в артезіанських свердловинах.
  • Железистість - насичення води залізом відбувається, як з-за тривалого контакту води зі зруйнованими трубами, так може носити й природний характер. Вода має присмак заліза та утворює осад жовтого кольору.
  • Пестициди, гербіциди, інші хімічні елементи - проблема колодязної води і неглибоких свердловин. Спостерігається, при близькому сусідстві з полями, насиченими хімією.
  • Бактерії - проблема виникає, тому, що вода не піддається хлоруванню.
  • Пісок, мул і великі частки.

Сьогодні багато виробників пропонують великий вибір фільтрувального обладнання, здатного усунути забруднення, знизити жорсткість, позбутися неприємного запаху, смаку і кольору.

Підбираючи для вашого котеджу відповідний фільтр, перш за все, потрібно знати якість води. У цьому допоможуть проби води, взяті на аналіз і відправлені в спеціальні лабораторії. Фахівці рекомендують проводити аналіз періодично, тому, що склад її може змінюватися, під дією сезонних і добових коливань.

Для того, щоб очистити воду з колодязя, її потрібно відкачати й почистити стінки колодязя від нашарувань. Можна використовувати хлоромісткі засоби для дезінфекцій. Але після такої хімічної обробки, воду слід ще очистити додатковим обладнанням.

Магістральні фільтри - виконують попередню механічну очистку, затримуючи пісок, мул, іржу, усувають каламутність.

Знезалізнення - такі фільтри встановлюються в будинках, де використовується вода з надмірною кількістю солей марганцю і іонів заліза.

УФ-знезараження - знищують бактерії і віруси. Вони не змінюють властивостей води і вважаються безпечними і економічними.

Фільтри зм'якшування - усувають солі жорсткості, які спостерігаються на поверхнях побутових приладів, негативно впливають на шкіру і волосся людини.

Іноді, для очищення води використовується комбінація декількох фільтрів.

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021