Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Вода в склі або пластику. Що краще і безпечніше?

Вода в склі або пластику. Що краще і безпечніше?

У нашій країні досить багато водних ресурсів, щоб забезпечити все населення водою, але покупка води в пляшках в супермаркеті нікого не дивує Тому що, по-перше, вода буває різна: їдальня, лікувальна, мінеральна, з газом і без нього і т.д але наша вода з-під крана не так різноманітна і чиста, як нам би цього хотілося.

По-друге, вода з крана, якщо ви не використовуєте фільтр для води з під крана, може містити шкідливі для організму домішки, і її потрібно перш кип'ятити (це в самому простому випадку), а потім остудити Затратно за часом. Чи то справа, пішов в магазин, купив пляшку і пий, насолоджуйся По-третє, покупну воду у великих бутлях зручно брати з собою на пікнік, на дачу, в подорож і в інші місця де, можливо, немає чистої води.

Але перш ніж купити величезну бутель або крихітну пляшечку, як слід оглянете їх з усіх боків Вода в поліетиленовій тарі втрачає свою якість вже через 3 місяці Вода в пляшках з полікарбонату починає контактувати зі стінками через 12 місяців А ось скляна тара найбільш корисними У ній вода зберігається до 2-х років.

Оцініть стан тари, брудні, подряпані пляшки вказують на те, що зберігали пляшки неправильно Вода не повинна перебувати під прямим впливом сонячних променів і частій зміні температур навколишнього середовища Дуже добре, якщо перед попаданням на полицю магазину, вода зберігалася в темному складі Якщо зовнішній вигляд не викликає у вас підозр, прочитайте етикетку На ній має бути зазначений виробник, адреса виробництва На етикетці повинна бути також вказана інформація про те, яка в пляшці вода: артезіанська, джерельна, з газом або без нього, питна очищена.

Якщо вода мінеральна, то повинно бути вказано до якого типу вона відноситься: лікувально-столова, лікувальна або їдальня На етикетці має бути вказана інформація про групу води, згідно концентрації в ній основних солей і іонів, про місцезнаходження свердловини і її номері Перевірте на етикетці дату випуску і термін придатності води.

Якщо ви хочете мати чисту і корисну воду у себе в будинку або квартирі, просто зателефонуйте до нас за телефоном в шапці сайту і ми запропонуємо оптимальне рішення для вас і вашої родини.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021