Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Водопідготовка для котелень

Водопідготовка для котелень

Гарантією ефективної та безперебійної роботи котельного обладнання, протягом всього опалювального сезону, є водопідготовка котельних установок. Так запобігається формування мінеральних відкладень, які накопичуються всередині обладнання.

Компанія «ІВІК Формула Води» працює в області очищення води для харчових цілей і господарсько-побутових потреб. Проводять роботи з підготовки води для великих підприємств, промислових об'єктів і очищення стічних вод. Ексклюзивні установки систем водопідготовки та водоочищення представлені в широкому асортименті.

У чому полягає процес водопідготовки котельних?

Перед подачею води в котельню відбувається її попередня обробка. В цьому випадку, застосовуються блоки-фільтри, обладнання, що забезпечує пом'якшення води. В процесі пом'якшення й очищення жорсткої води, видаляється більшість розчинених в ній забруднень.

  • Перший етап пом'якшення проводиться, за допомогою засобів механічної фільтрації.
  • Другий етап - складніший. Щоб відбулося ефективне пом'якшення води, необхідно видалити розчинені в ній мінеральні солі.

Поетапне очищення котлів проводиться, за допомогою високоефективного методу тонкого очищення. Цей метод заснований на застосуванні спеціальних мембранних технологій, які забезпечують пом'якшення та очищення котельних.

У більшості випадків, котельні, які дають опалення, беруть воду з водопроводу, яка пройшла всі стадії обробки. Вона піддається тільки пом'якшення і дегазації. В іншому випадку, на стінках буде утворюватися накип, яка веде до зносу устаткування.

Чавунні котли не схильні до корозії, кисень і вуглекислоти небезпечні для сталевого обладнання.

Пом'якшувач може бути представлений у вигляді хімічного фільтра з поліфосфатними солями. Засипку пом'якшує речовини потрібно виробляти своєчасно, враховуючи, що рідина на виході не придатна для пиття.

Іонообмінні пом'якшувачі можуть працювати тривалий час на одній завантаженої порції речовини. Вони можуть входити до складу обладнання, де всі процеси автоматизовані.

Магнітні пом'якшувачі здатні впливати на воду на великій відстані. Найбільш ефективними вважаються установки з електромагнітним генератором.

Всі способи водопідготовки мають свої технологічні особливості: осадження, хімічні способи, зворотний осмос, тонний обмін, без реагентна водопідготовка.

Сьогодні обладнання, що забезпечує водопідготовку котелень, представлено у вигляді установок і фільтрів.

  • Установки механічної фільтрації застосовують в котельнях приватних будинків.
  • Пристрої мембранного водоочищення очищають воду з великим відсотком якості.
  • Ультрафіолетові знезаражувачі очищають воду від хвороботворних бактерій і солей важких металів.
Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021