Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00

Водопідготовка для котелень

Водопідготовка для котелень

Гарантією ефективної та безперебійної роботи котельного обладнання, протягом всього опалювального сезону, є водопідготовка котельних установок. Так запобігається формування мінеральних відкладень, які накопичуються всередині обладнання.

Компанія «ІВІК Формула Води» працює в області очищення води для харчових цілей і господарсько-побутових потреб. Проводять роботи з підготовки води для великих підприємств, промислових об'єктів і очищення стічних вод. Ексклюзивні установки систем водопідготовки та водоочищення представлені в широкому асортименті.

У чому полягає процес водопідготовки котельних?

Перед подачею води в котельню відбувається її попередня обробка. В цьому випадку, застосовуються блоки-фільтри, обладнання, що забезпечує пом'якшення води. В процесі пом'якшення й очищення жорсткої води, видаляється більшість розчинених в ній забруднень.

  • Перший етап пом'якшення проводиться, за допомогою засобів механічної фільтрації.
  • Другий етап - складніший. Щоб відбулося ефективне пом'якшення води, необхідно видалити розчинені в ній мінеральні солі.

Поетапне очищення котлів проводиться, за допомогою високоефективного методу тонкого очищення. Цей метод заснований на застосуванні спеціальних мембранних технологій, які забезпечують пом'якшення та очищення котельних.

У більшості випадків, котельні, які дають опалення, беруть воду з водопроводу, яка пройшла всі стадії обробки. Вона піддається тільки пом'якшення і дегазації. В іншому випадку, на стінках буде утворюватися накип, яка веде до зносу устаткування.

Чавунні котли не схильні до корозії, кисень і вуглекислоти небезпечні для сталевого обладнання.

Пом'якшувач може бути представлений у вигляді хімічного фільтра з поліфосфатними солями. Засипку пом'якшує речовини потрібно виробляти своєчасно, враховуючи, що рідина на виході не придатна для пиття.

Іонообмінні пом'якшувачі можуть працювати тривалий час на одній завантаженої порції речовини. Вони можуть входити до складу обладнання, де всі процеси автоматизовані.

Магнітні пом'якшувачі здатні впливати на воду на великій відстані. Найбільш ефективними вважаються установки з електромагнітним генератором.

Всі способи водопідготовки мають свої технологічні особливості: осадження, хімічні способи, зворотний осмос, тонний обмін, без реагентна водопідготовка.

Сьогодні обладнання, що забезпечує водопідготовку котелень, представлено у вигляді установок і фільтрів.

  • Установки механічної фільтрації застосовують в котельнях приватних будинків.
  • Пристрої мембранного водоочищення очищають воду з великим відсотком якості.
  • Ультрафіолетові знезаражувачі очищають воду від хвороботворних бактерій і солей важких металів.
Останні новини
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
28.04.2021 Кабінетом Міністрів України було оприлюднено концепцію схваленої соціальної програми "Питна вода України", спрямованої ..
23.11.2021
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021