Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Чи шкідлива вода після очищення системою зворотного осмосу

Чи шкідлива вода після очищення системою зворотного осмосу

Досить багато сказано про високу якість води, очищеної системою зворотного осмосу. Сьогодні існують різні думки з приводу її корисності.

Побутова система складається з декількох модулів з фільтрами, напівпроникної мембрани та накопичувального бака для обробленої води. Встановлюється під раковину, не займаючи багато місця.

На вході, перед мембраною, встановлюються фільтри, що затримують залишковий хлор, пісок і іржу. Проходячи через мембрану, вода надходить в накопичувальний бак, а 75% рідини, з високою концентрацією забруднень, зливається в каналізацію. Вода з бака проходить завершальних два фільтри та звідти подається споживачеві.

Характеристики та функціональні можливості

Ресурс фільтрів - 4000-15000 літрів.

Продуктивність -170-250 літрів на добу.

Заміна картриджів попереднього очищення - 1 раз на пів року.

Фінішного очищення - 1 раз в рік.

Фільтр з ресурсом в 5000 літрів, для сім'ї з 4 осіб, вистачить на 1,5-2 роки.

Важливою умовою ефективної роботи установки є значення тиску в водопроводі - 3 атм. З проблемою потрібного тиску стикаються, як правило, мешканці багатоповерхових будинків, В цьому випадку, необхідний насос для підвищення його значення.

Ступінь очищення води від домішок становить 98%, в промислових агрегатах - 100%. Думка експертів досить неоднозначні. Вважають, що вода, отримана таким чином, позбавлена, потрібних організму, мінеральних солей.

Виробники врахували дане твердження і, як додаткове обладнання, до системи пропонують придбати картриджі, що забезпечують примусову мінералізацію і відновлення структури води.

Вченими всього світу постійно проводяться дослідження про вплив води, отриманої зворотноосмотичним способом, на здоров'я людини. Сьогодні зібрано достатньо інформації, що говорить, що шкідливих наслідків не спостерігається.

Військово-морський флот США використовує таку воду вже понад 50 років, а військовослужбовці на підводних човнах постійно вживають її протягом декількох місяців. І вже в 1972 році, головний лікар ВМФ представив звіт про нешкідливу дію води на організм людини.

Дані висновки підтверджуються і наступними фактами:

Жодна організація охорони здоров'я у світі не має точних даних про зміст солей в організмі людини.

Немає жодного праці, в якому б описувалося шкідливі наслідки від вживання води з низьким вмістом солей.

Мільйони людей вживають воду, близькою до дистильованої, без ознак погіршення здоров'я.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021