Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Чи вимиваються солі з організму?

Чи вимиваються солі з організму?

За останні кілька років установка систем зворотного осмосу в Україні набрала шалених обертів і користується фантастичною популярністю і нині. Причина тому - застарілі системи міських водоканалів, забруднені природні джерела, і як наслідок - бажання зберегти своє здоров'я шляхом вживання чистої води. Але все невідоме викликає острах, побоювання, інтерес. Наприклад, кожен новий продукт на ринку обростає відразу ж міфами і легендами, осмотична вода - не виняток. Тому імовірно чистою вважають воду, отриману за допомогою фільтра зі зворотним осмосом, яка не містить мінералів, корисних речовин, і з легкістю вимиває кальцій з організму людини .

Розповсюджені відгуки, що вода, яка не насичена мінералами, вимиває їх з організму - міф. Вода не здатна вимити з організму те, чим він не насичений. Відсутність у воді кальцію, магнію, натрію, стронцію, нітратів, пестицидів, важких металів - не показник того, що вони вимиваються з організму. Судження: так як  пестицидів, важких металів та інших отрут немає у воді для пиття, вони і не вимиваються з організму в іншому випадку, випитий стакан ртуті нічим не небезпечний, адже є протиотрута - зворотноосмотична вода, що стосується кальцію, то його буде вимивати будь-яка вода, чи то зворотноосмотична або водопровідна, неочищена, - це природний процес нормалізації балансу мінералів. Остерігатися цього не варто. Іони кальцію у великій кількості знаходяться в крові і при фільтрації крові через нирки транспортуються в урину. Іони ртуті, перебуваючи в тій самій кількості, що й іони кальцію, вимивалися б в рівній кількості. Один недолік - така кількість ртуті смертельна для організму людини, заповнити денну норму кальцію можна шляхом щоденного вживання в їжу кисломолочних продуктів: сиру - досить 100г, 0,5 л молока, злакових, морепродуктів і фруктів.

Що стосується хлоридів, то вміст іонів у питній воді Києва та Київської області мізерно малий. Їх припадає від 5до 15мг / л, а з уриною виводиться 3,6-9,0 г / добу. Нагадаємо, що хлор присутній у всіх органах і тканинах, бере участь в обміні речовин, нормалізує осмотичний тиск, регулює кислотно-лужну рівновагу, усуває набряки, сприяє виведенню шлаків і токсинів з організму. Міф, що хлориди вимиваються з організму. Так, хлориди нібито вимиваються з організму: в тіло з водою їх потрапляє менше, ніж виводиться з уриною. Але це питання не настільки турбує бажаючих пити демінералізовану воду. Хоча, це закладено природою: з водою надходить менше хлоридів, ніж вимивається з сечею

Демінералізована вода, вода з мінімальним сольовим складом - ворог здоров'ю людини - міф. Збалансоване і правильне харчування дає набагато більше мінеральних речовин, ніж вода, а щоденне вживання води з термічною обробкою тягне за собою випаровування мінералів з неї при кип'ятінні. Прийом мінеральної води щодня не порекомендує ні один лікар, так як надлишок мінералів позначається негативно на здоров'ї кожної людини: проявляється у вигляді відкладень солей на стінках судин, суглобів, хрящах і кістках хребетного стовбура, руйнувань порожнини рота, каменів в нирках. Максимум - призначає курс прийому зі встановленими тимчасовими рамками і добової дозою.

Припустимо, що людина п'є виключно осмотичну воду, що нібито не містить кальцію, вживаючи в їжу глюкозу і амінокислоти. Відповідно, кальцій тільки вимивається з організму в кількості 200 мг / добу. Значить, за 5 днів втрати становитимуть 1 г, за 500 днів - 100 г .

Науково доведено, що частка кальцію в організмі до 2% від маси тіла. Якщо вага дорослого чоловіка приблизно 70 кг, то кальцію в його організмі - 1400 г, що дорівнює 1,4 кг В такому випадку, 100 г кальцію - це 7% від 70 кг ваги, вимиваються за 500 днів. Цифра незначна, але за півтора року людина може просто померти.

Так що, вживаючи осмотичну, дистильовану, демінералізовану, з колодязя або свердловини воду, вимивання солей з організму неминуче, і це здорово, якщо взяти до уваги, що відкладення солей лежить в основі жовчнокам'яної, сечокам'яної і слинокам'яної хвороб.

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021