Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00

Чи вимиваються солі з організму?

Чи вимиваються солі з організму?

За останні кілька років установка систем зворотного осмосу в Україні набрала шалених обертів і користується фантастичною популярністю і нині. Причина тому - застарілі системи міських водоканалів, забруднені природні джерела, і як наслідок - бажання зберегти своє здоров'я шляхом вживання чистої води. Але все невідоме викликає острах, побоювання, інтерес. Наприклад, кожен новий продукт на ринку обростає відразу ж міфами і легендами, осмотична вода - не виняток. Тому імовірно чистою вважають воду, отриману за допомогою фільтра зі зворотним осмосом, яка не містить мінералів, корисних речовин, і з легкістю вимиває кальцій з організму людини .

Розповсюджені відгуки, що вода, яка не насичена мінералами, вимиває їх з організму - міф. Вода не здатна вимити з організму те, чим він не насичений. Відсутність у воді кальцію, магнію, натрію, стронцію, нітратів, пестицидів, важких металів - не показник того, що вони вимиваються з організму. Судження: так як  пестицидів, важких металів та інших отрут немає у воді для пиття, вони і не вимиваються з організму в іншому випадку, випитий стакан ртуті нічим не небезпечний, адже є протиотрута - зворотноосмотична вода, що стосується кальцію, то його буде вимивати будь-яка вода, чи то зворотноосмотична або водопровідна, неочищена, - це природний процес нормалізації балансу мінералів. Остерігатися цього не варто. Іони кальцію у великій кількості знаходяться в крові і при фільтрації крові через нирки транспортуються в урину. Іони ртуті, перебуваючи в тій самій кількості, що й іони кальцію, вимивалися б в рівній кількості. Один недолік - така кількість ртуті смертельна для організму людини, заповнити денну норму кальцію можна шляхом щоденного вживання в їжу кисломолочних продуктів: сиру - досить 100г, 0,5 л молока, злакових, морепродуктів і фруктів.

Що стосується хлоридів, то вміст іонів у питній воді Києва та Київської області мізерно малий. Їх припадає від 5до 15мг / л, а з уриною виводиться 3,6-9,0 г / добу. Нагадаємо, що хлор присутній у всіх органах і тканинах, бере участь в обміні речовин, нормалізує осмотичний тиск, регулює кислотно-лужну рівновагу, усуває набряки, сприяє виведенню шлаків і токсинів з організму. Міф, що хлориди вимиваються з організму. Так, хлориди нібито вимиваються з організму: в тіло з водою їх потрапляє менше, ніж виводиться з уриною. Але це питання не настільки турбує бажаючих пити демінералізовану воду. Хоча, це закладено природою: з водою надходить менше хлоридів, ніж вимивається з сечею

Демінералізована вода, вода з мінімальним сольовим складом - ворог здоров'ю людини - міф. Збалансоване і правильне харчування дає набагато більше мінеральних речовин, ніж вода, а щоденне вживання води з термічною обробкою тягне за собою випаровування мінералів з неї при кип'ятінні. Прийом мінеральної води щодня не порекомендує ні один лікар, так як надлишок мінералів позначається негативно на здоров'ї кожної людини: проявляється у вигляді відкладень солей на стінках судин, суглобів, хрящах і кістках хребетного стовбура, руйнувань порожнини рота, каменів в нирках. Максимум - призначає курс прийому зі встановленими тимчасовими рамками і добової дозою.

Припустимо, що людина п'є виключно осмотичну воду, що нібито не містить кальцію, вживаючи в їжу глюкозу і амінокислоти. Відповідно, кальцій тільки вимивається з організму в кількості 200 мг / добу. Значить, за 5 днів втрати становитимуть 1 г, за 500 днів - 100 г .

Науково доведено, що частка кальцію в організмі до 2% від маси тіла. Якщо вага дорослого чоловіка приблизно 70 кг, то кальцію в його організмі - 1400 г, що дорівнює 1,4 кг В такому випадку, 100 г кальцію - це 7% від 70 кг ваги, вимиваються за 500 днів. Цифра незначна, але за півтора року людина може просто померти.

Так що, вживаючи осмотичну, дистильовану, демінералізовану, з колодязя або свердловини воду, вимивання солей з організму неминуче, і це здорово, якщо взяти до уваги, що відкладення солей лежить в основі жовчнокам'яної, сечокам'яної і слинокам'яної хвороб.

Останні новини
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
28.04.2021 Кабінетом Міністрів України було оприлюднено концепцію схваленої соціальної програми "Питна вода України", спрямованої ..
23.11.2021
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021