Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-17:00
  • сб-нд: вихідні

Чи вимиваються солі з організму?

Чи вимиваються солі з організму?

За останні кілька років установка систем зворотного осмосу в Україні набрала шалених обертів і користується фантастичною популярністю і нині. Причина тому - застарілі системи міських водоканалів, забруднені природні джерела, і як наслідок - бажання зберегти своє здоров'я шляхом вживання чистої води. Але все невідоме викликає острах, побоювання, інтерес. Наприклад, кожен новий продукт на ринку обростає відразу ж міфами і легендами, осмотична вода - не виняток. Тому імовірно чистою вважають воду, отриману за допомогою фільтра зі зворотним осмосом, яка не містить мінералів, корисних речовин, і з легкістю вимиває кальцій з організму людини .

Розповсюджені відгуки, що вода, яка не насичена мінералами, вимиває їх з організму - міф. Вода не здатна вимити з організму те, чим він не насичений. Відсутність у воді кальцію, магнію, натрію, стронцію, нітратів, пестицидів, важких металів - не показник того, що вони вимиваються з організму. Судження: так як  пестицидів, важких металів та інших отрут немає у воді для пиття, вони і не вимиваються з організму в іншому випадку, випитий стакан ртуті нічим не небезпечний, адже є протиотрута - зворотноосмотична вода, що стосується кальцію, то його буде вимивати будь-яка вода, чи то зворотноосмотична або водопровідна, неочищена, - це природний процес нормалізації балансу мінералів. Остерігатися цього не варто. Іони кальцію у великій кількості знаходяться в крові і при фільтрації крові через нирки транспортуються в урину. Іони ртуті, перебуваючи в тій самій кількості, що й іони кальцію, вимивалися б в рівній кількості. Один недолік - така кількість ртуті смертельна для організму людини, заповнити денну норму кальцію можна шляхом щоденного вживання в їжу кисломолочних продуктів: сиру - досить 100г, 0,5 л молока, злакових, морепродуктів і фруктів.

Що стосується хлоридів, то вміст іонів у питній воді Києва та Київської області мізерно малий. Їх припадає від 5до 15мг / л, а з уриною виводиться 3,6-9,0 г / добу. Нагадаємо, що хлор присутній у всіх органах і тканинах, бере участь в обміні речовин, нормалізує осмотичний тиск, регулює кислотно-лужну рівновагу, усуває набряки, сприяє виведенню шлаків і токсинів з організму. Міф, що хлориди вимиваються з організму. Так, хлориди нібито вимиваються з організму: в тіло з водою їх потрапляє менше, ніж виводиться з уриною. Але це питання не настільки турбує бажаючих пити демінералізовану воду. Хоча, це закладено природою: з водою надходить менше хлоридів, ніж вимивається з сечею

Демінералізована вода, вода з мінімальним сольовим складом - ворог здоров'ю людини - міф. Збалансоване і правильне харчування дає набагато більше мінеральних речовин, ніж вода, а щоденне вживання води з термічною обробкою тягне за собою випаровування мінералів з неї при кип'ятінні. Прийом мінеральної води щодня не порекомендує ні один лікар, так як надлишок мінералів позначається негативно на здоров'ї кожної людини: проявляється у вигляді відкладень солей на стінках судин, суглобів, хрящах і кістках хребетного стовбура, руйнувань порожнини рота, каменів в нирках. Максимум - призначає курс прийому зі встановленими тимчасовими рамками і добової дозою.

Припустимо, що людина п'є виключно осмотичну воду, що нібито не містить кальцію, вживаючи в їжу глюкозу і амінокислоти. Відповідно, кальцій тільки вимивається з організму в кількості 200 мг / добу. Значить, за 5 днів втрати становитимуть 1 г, за 500 днів - 100 г .

Науково доведено, що частка кальцію в організмі до 2% від маси тіла. Якщо вага дорослого чоловіка приблизно 70 кг, то кальцію в його організмі - 1400 г, що дорівнює 1,4 кг В такому випадку, 100 г кальцію - це 7% від 70 кг ваги, вимиваються за 500 днів. Цифра незначна, але за півтора року людина може просто померти.

Так що, вживаючи осмотичну, дистильовану, демінералізовану, з колодязя або свердловини воду, вимивання солей з організму неминуче, і це здорово, якщо взяти до уваги, що відкладення солей лежить в основі жовчнокам'яної, сечокам'яної і слинокам'яної хвороб.

Останні новини
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
Нещодавно наша компанія прийняла участь у престижній виставці WorldFood GastroDays-2024, де представлені наші найновіші розробки в..
09.04.2024
Привітання з Міжнародним жіночим днем
Привітання з Міжнародним жіночим днем
У цей прекрасний день ми хочемо привітати вас із святом 8 Березня.Ваша сила, терпіння і непохитність в умовах нинішньої ситуації в..
08.03.2024
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
У перший день цього сезону ми вирушили на наше виробництво, щоб поринути у світ знань по пересувним водоочисним комплексам&nb..
07.03.2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Розпочинаємо рік з важливої події - участь компанії "ІВІК Формула Води" у Міжнародному водному форумі "Яремче 2024". Представ..
16.02.2024
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Фахівці нашого сервісного центру «ІВІК Формула Води» змонтували пілотну установку в «Лабораторії води» кафедри Водопостачання та в..
16.02.2024
Презентація мобільної станції очистки води
Презентація мобільної станції очистки води
31 січня 2024 року ми презентували робочу модель водоочисного пересувного комплексу на онлайн-конференції, присвяченій  темі ..
02.02.2024
Фільтр для води в екстремальних умовах
Фільтр для води в екстремальних умовах
Масовані ракетні атаки призводять до пошкодження гідротехнічних споруд та об'єктів централізованого водопостачання. Як наслідок, у..
30.01.2024
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Згідно офіційних повідомлень МОЗ на дні Каховської ГЕС є багато небезпечних для здоров’я речовин, які спричиняють захворюванн..
16.06.2023
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Вплив роботи промислових об’єктів, екологія та зміна клімату призводять до щорічного погіршення якості води у річках. Зокрема, річ..
12.06.2023
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Чиста вода - це необхідність для здоров'я та комфортного життя кожної людини. Але що робити, якщо вода з-під крана не відповідає с..
29.05.2023