Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Високошвидкісний тест на забруднення питної води

Високошвидкісний тест на забруднення питної води

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, щороку понад 300 000 європейців хворіють через забруднену питної води. Різного роду домішки, наявність мікроорганізмів можуть викликати серйозні захворювання шлунково-кишкового тракту. Всі вони потрапляють в організм людини через водопровідну мережу. З кожним роком число постраждалих зростає. Ось тому, виникла необхідність в розробці високошвидкісного тесту на наявність забруднень. Основна мета його - знизити загрозу і кількість постраждалих.

Звичайний аналіз робиться протягом декількох днів. Нова технологія в лабораторних умовах дозволить дізнатися про якість води протягом дня. Цим питанням зайнялися тринадцять дослідних груп в Європі, об'єднавши свої зусилля в рамках проєкту ЄС - AQUAVALENS. Розробляючи такий тест, вчені прагнуть зробити моніторинг води більш ефективним. Використовуючи нові підходи, вони домагаються швидко визначити джерела збудників хвороб, забруднення ними європейських джерел питної води та систем водопостачання, які використовуються людиною для пиття і приготування їжі.

Дослідження засновані на молекулярних методах. Також вивчається поєднання молекулярних методів з електронними датчиками. Нові підходи до цієї проблеми доповнюють поточні трудомісткі мікробіологічні методи, які засновані на вирощуванні індикаторних бактерій.

Як результат роботи нових технологій - докладний аналіз збудників забруднення, якості гігієни й специфічних мікробних штамів (вірусів, бактерій), відповідальних за поширення інфекцій через воду. Все це дозволить краще розібратися з інфекційної загрозою цих штамів, розібратися в їх отруйності і визначити джерело.

Програма AQUAVALENS здатна створити процедури визначення патогенних організмів у воді і забезпечити населення гігієнічно чистою водою для пиття і приготування їжі. Така програма здатна створювати нові молекулярні методи.

Нова технологія буде працювати як у великих, так і маленьких системах водопостачання по всій Європі. На реалізацію дослідницького проєкту AQUAVALENS щодо поліпшення безпеки питної води, направлено 8,9 мільйона євро.

Швидке виявлення вірусів, бактерій і паразитів дозволить у швидкі терміни попередити багато захворювань.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021