Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Виставка Inter Build Expo 23-26 березня

Виставка Inter Build Expo 23-26 березня

У Києві з 23 по 26 березня пройшло головне галузева подія року - 31-а Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo.

Виставка InterBuildExpo - найважливіший професійний форум в галузі будівництва та архітектури, облаштування житла, проєктування, ремонту та озеленення!

Організатор виставки InterBuildExpo - лідер виставкового бізнесу України - компанія Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

Новинки компанії ФОРМУЛА ВОДИ можна було побачити своїми очима на території виставки в складі стенду наших дилерів ТОВ «Еколайн». Представник компанії Формула Води менеджер з гуртових продажів Опришко Марина разом з менеджером компанії Еколайн Батрак Лілія проводили презентацію обладнання. На стенді можна було побачити розробки компанії Формула Води знезалізнювач Iron Clear і пом'якшувач з видаленням амонію (аміаку), нітритів і нітратів Ionix. Так само представлені найбільш ходові моделі питних систем зворотного осмосу.

В цілому виставка пройшла успішно. Досить багато людей піклуються про своє здоров'я і дуже цікавляться система очищення води.

З нетерпінням чекаємо майбутньої виставки Aqua-Тherm 2016. ФОРМУЛА ВОДИ запрошує всіх охочих відвідати наш стенд в Павільйоні №3. Ви зможете ознайомитися з нашими новинками, розробками з очищення води, як котеджні варіанти, так і різноманітністю питних систем зворотного осмосу TM PURICOM і ТМ Formula Vody.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021