Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Зараження питної води в Бортничах

Зараження питної води в Бортничах

12 січня 2015 року з інформації ЗМІ в мікрорайоні Бортничі сталося отруєння понад 49 осіб внаслідок зараження водопровідної води збудником кишкової інфекції. Як свідчать висновки, головною причиною стало забруднення артезіанських свердловин №50 і №18. Всього було зафіксовано 64 випадки захворювання на гостру кишкову інфекцію серед жителів мікрорайону, в тому числі 55 дітей, - за повідомленням заступника голови Київської міськдержадміністрації з питань медицини та соціальної політики Михайла Радуцького.

У КМДА зазначили, що система водопостачання Верхніх Бортничів локальна і не пов'язана з системою централізованого водопостачання столиці.

Станом на цю мить використання води в будь-яких цілях настійно не рекомендується. Проведена профілактична промивка і додаткове хлорування артезіанських свердловин і водопровідних мереж. В період обробки води організовано підвіз питної води. Найближчими днями буде здійснено лабораторний контроль води, яка постачається жителям Бортничів, а також перевірка технічного стану водопроводу.

На жаль, використовуючи воду з під крана, ніхто з нас не застрахований від повторення подібної ситуації, а в період танення снігу якість води погіршується. Щоб уникнути подібних ситуацій і для збереження здоров'я рекомендуємо вам використовувати системи очищення води.

Використовуйте в щоденному споживанні наші системи фільтрації води і Ви збережете здоров'я собі і своїм близьким на довгі роки.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021