Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Засипки та завантаження для фільтрів

Засипки та завантаження для фільтрів

Засипки та завантаження для фільтрів відрізняються за призначенням, властивостями, насипній щільності та гранулометричним розміром.

Для поліпшення показників води на смак, колір, запах, каламутність застосовують засипки з активованого вугілля. Крім того, вони видаляють залишковий хлор і органічні домішки. Для видалення домішок з басейнів, штучних водойм, активоване вугілля використовують разом з кварцовим піском або фільтр-агрегатом. При очищенні технічної води, активоване вугілля використовують без добавок.

Іонообмінні засипки видаляють небезпечні домішки методом заміщення іона домішки на іон натрію і водню в катіонообмінних смолах і на іон хлору або гідроксильну групу, в разі використання іонообмінних смол.

Катіонообмінні смоли видаляють солі важких і лужноземельних металів, органічні домішки, нітрати. Частина солей металів видаляються аніонообмінними смолами.

Для очищення від сірководню, розчиненого заліза застосовується зелений пісок, який регенерується марганець калієм. Використовується з постійним дозуванням періодично.

Для видалення марганцю і заліза з артезіанської води використовується змінні елементи засипки - каталітичні завантаження, які застосовуються для попередньої підготовки води за допомогою аерації та хімічного впливу сильного окислювача.

Окислювачем є: перекис водню, озон, активний хлор, які містять хлор реагенти, перманганат калію та ін.

Каталітичні та фільтрівні властивості засипок забезпечуються високою пористістю засипок.

Для пом'якшення води використовується таблетована сіль, основне призначення якої - відновлення іонообмінних смол після циклу очищення води.

Певні фракції гравію застосовуються для видалення зважених часток. Характеризується високим вмістом кремнезему і малою кількістю розчинних сполук кальцію, заліза, марганцю. Висока якість гравію, хімічні властивості, гранулометричний склад задовольняють всім високим вимогам водопідготовки.

Поствугілля - лінійний сорбційний картридж для очищення води від розчинених газів, запаху, і неприємного присмаку води. Зазвичай, встановлюється на останньому щаблі очищення в системах зворотного осмосу. Наповнювач - гранульований, екологічно чистий, активоване вугілля зі шкаралупи кокосових горіхів.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021