Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб - нд: 10:00-18:00

5 фільтрів для води приватного будинку

5 фільтрів для води приватного будинку

Для того, щоб правильно вибрати систему очищення води для будинку, необхідно чітко розуміти, з якого джерела буде здійснюватися водозабір.

В, основному, водозабір здійснюється з свердловин, рідше - з поверхневих джерел (річка, озеро) Так, наприклад, вода з артезіанської свердловини в 90% випадків містить велику кількість домішок, що утворюють шкідливу органіку Маючи високу жорсткість, рідина практично не придатна для побутових потреб .

Яку систему очищення води для будинку вибрати?

Підготовчі заходи необхідно здійснювати ще на етапі проектування будинку: визначити конфігурацію і місце установки фільтра води для будинку.

Водопідготовка будинку починається з проведення аналізу води, яке проводиться в лабораторії Окрім того, необхідно врахувати кількість кранів, сантехнічного обладнання, кількість проживаючих в будинку.

Проектування включає в себе:

 • Тип джерела.
 • Якість води.
 • Необхідну продуктивність системи і режим водоспоживання.
 • Стан усіх комунікацій.
 • Наявність потрібних площ, для розміщення обладнання.

Види систем очищення води для будинку

У заміських будинках використовують автоматичні само-промивні фільтри, що володіють великим ресурсом і тривалим терміном служби фільтрувального матеріалу.

 1. Осадовий фільтр - очищення від механічних нерозчинних частинок В якості змінних елементів використовуються гравій, кварцовий пісок або багатошаровий матеріал, що фільтрує Винос матеріалу відбувається, при промиванні фільтра і тільки періодично поповнюється.
 2. Станція знезалізнення води для приватного будинку - видалення заліза, марганцю, сірководню, які утворюють осад на сантехнічних трубах, що призводять до їх забивання фільтрує, складається з декількох шарів Термін служби матеріалу 3-5-років.
 3. Пом'якшувач води для будинку - видаляє солі заліза, магнію, важких металів, кальцію, які сприяють виникненню накипу і водного каменю В фільтрі використовується іонообмінних матеріал, термін служби якого не менше 5 років.
 4. Фільтр з сорбентом (Вугільні фільтри) - видаляє леткі сполуки, органіку, знищує запах, присмак, кольоровість Як сорбент використовується активоване вугілля, термін служби якого менше 1 року.
 5. Домашні фільтри для питної води - застосовується для доочистки рідини Складаються з фільтрів картриджного типу або обратноосмотичних мембран, що очищають воду на молекулярному рівні Термін служби мембран - 12-36 місяців.
Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021