Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

5 фільтрів для води приватного будинку

5 фільтрів для води приватного будинку

Для того, щоб правильно вибрати систему очищення води для будинку, необхідно чітко розуміти, з якого джерела буде здійснюватися водозабір.

В, основному, водозабір здійснюється з свердловин, рідше - з поверхневих джерел (річка, озеро) Так, наприклад, вода з артезіанської свердловини в 90% випадків містить велику кількість домішок, що утворюють шкідливу органіку Маючи високу жорсткість, рідина практично не придатна для побутових потреб .

Яку систему очищення води для будинку вибрати?

Підготовчі заходи необхідно здійснювати ще на етапі проектування будинку: визначити конфігурацію і місце установки фільтра води для будинку.

Водопідготовка будинку починається з проведення аналізу води, яке проводиться в лабораторії Окрім того, необхідно врахувати кількість кранів, сантехнічного обладнання, кількість проживаючих в будинку.

Проектування включає в себе:

 • Тип джерела.
 • Якість води.
 • Необхідну продуктивність системи і режим водоспоживання.
 • Стан усіх комунікацій.
 • Наявність потрібних площ, для розміщення обладнання.

Види систем очищення води для будинку

У заміських будинках використовують автоматичні само-промивні фільтри, що володіють великим ресурсом і тривалим терміном служби фільтрувального матеріалу.

 1. Осадовий фільтр - очищення від механічних нерозчинних частинок В якості змінних елементів використовуються гравій, кварцовий пісок або багатошаровий матеріал, що фільтрує Винос матеріалу відбувається, при промиванні фільтра і тільки періодично поповнюється.
 2. Станція знезалізнення води для приватного будинку - видалення заліза, марганцю, сірководню, які утворюють осад на сантехнічних трубах, що призводять до їх забивання фільтрує, складається з декількох шарів Термін служби матеріалу 3-5-років.
 3. Пом'якшувач води для будинку - видаляє солі заліза, магнію, важких металів, кальцію, які сприяють виникненню накипу і водного каменю В фільтрі використовується іонообмінних матеріал, термін служби якого не менше 5 років.
 4. Фільтр з сорбентом (Вугільні фільтри) - видаляє леткі сполуки, органіку, знищує запах, присмак, кольоровість Як сорбент використовується активоване вугілля, термін служби якого менше 1 року.
 5. Домашні фільтри для питної води - застосовується для доочистки рідини Складаються з фільтрів картриджного типу або обратноосмотичних мембран, що очищають воду на молекулярному рівні Термін служби мембран - 12-36 місяців.
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021