Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00

Чому водопідготовка обов'язкова для заміського будинку

Чому водопідготовка обов'язкова для заміського будинку

При будівництві заміського будинку багато рішень по його облаштуванню потрібно приймати самому власнику Це - комфорт і надійність будинку, витрати на будівництво і експлуатацію, інтер'єр і естетика зовнішнього вигляду Одним з важливих питань є водопідготовка.

Водопідготовка для приватного будинку - Обов'язкова

  • Система водопідготовки відрізняється складністю монтажу При появі несправностей в системі водопостачання, виникає багато клопоту з її ремонтом.
  • Водопідготовка для приватного будинку повинна функціонувати цілодобово Від цього залежить комфортне перебування і безперебійна подача якісної води для побутових і господарських потреб.
  • Від якості підготовки води залежать багато інших технологічні процеси При наявності солей жорсткості погіршується робота пральної машини і інших побутових приладів. Іноді дуже важко відремонтувати систему, через віддаленість від міста, де працюють сервісні магазини Це призводить до додаткових фінансових витрат і часу. 

Сьогодні на ринку представлено багато обладнання Це і оригінальні зразки і, на жаль, їх підробки Хороша система водопідготовки працює в автономному режимі Інструкція такого обладнання не повинна викликати труднощів у покупця.

Деякі системи очищення води для будинку особливо складні для обслуговування Особливо вони чутливі, при таненні снігу, до паводків і злив Навіть в артезіанських свердловинах дуже великий діапазон в складі води Тут без фахівців не обійтися.

Невід'ємною рисою компанії «Ивик Формула води» є професіоналізм Тут працюють досвідчені фахівці, які отримали знання в великих водопідготовчих компаніях країни Проектування, поставка обладнання, установка систем водопідготовки і водоочищення, сервісне обслуговування - це послуги, що надаються цією компанією.

Водопровід починається з того місця, де є лінія центрального водопостачання, у інших - де є вода У одних - це свердловина, часто, у вигляді колодязя Для буріння свердловини необхідно додаткове обладнання Вода забирається з свердловини з допомогу насоса.

Розрізняють два способи буріння - шнекове і роторне Шнековий спосіб -більш простий і відносно недорогий Але, при попаданні на камінь, бур припиняє роботу Потрібно шукати нове місце для буріння.

Роторне - сучасний, але більш дорогий спосіб Процес тривалий, але перевага його в тому, що, при попаданні на яку-небудь перешкоду, бур продовжує працювати.

Після всіх підготовчих робіт, необхідно встановити фільтр грубого очищення, що затримує глину, пісок, іржу Простий пристрій - це відгалуження з заглушкою і металевою сіткою Періодично, фільтр потрібно відкручувати і промивати ситечко від бруду.

Сьогодні продаються сучасні картриджні пристрої зі зворотним відмиванням і індикатором наповнення.

Для більшої очищення рекомендують поставити ще один фільтр - тонкого очищення Таке обладнання захистить сантехнічну арматуру і систему опалення від швидкого зносу.

Останні новини
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
28.04.2021 Кабінетом Міністрів України було оприлюднено концепцію схваленої соціальної програми "Питна вода України", спрямованої ..
23.11.2021
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021