Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Чому водопідготовка обов'язкова для заміського будинку

Чому водопідготовка обов'язкова для заміського будинку

При будівництві заміського будинку багато рішень по його облаштуванню потрібно приймати самому власнику Це - комфорт і надійність будинку, витрати на будівництво і експлуатацію, інтер'єр і естетика зовнішнього вигляду Одним з важливих питань є водопідготовка.

Водопідготовка для приватного будинку - Обов'язкова

  • Система водопідготовки відрізняється складністю монтажу При появі несправностей в системі водопостачання, виникає багато клопоту з її ремонтом.
  • Водопідготовка для приватного будинку повинна функціонувати цілодобово Від цього залежить комфортне перебування і безперебійна подача якісної води для побутових і господарських потреб.
  • Від якості підготовки води залежать багато інших технологічні процеси При наявності солей жорсткості погіршується робота пральної машини і інших побутових приладів. Іноді дуже важко відремонтувати систему, через віддаленість від міста, де працюють сервісні магазини Це призводить до додаткових фінансових витрат і часу. 

Сьогодні на ринку представлено багато обладнання Це і оригінальні зразки і, на жаль, їх підробки Хороша система водопідготовки працює в автономному режимі Інструкція такого обладнання не повинна викликати труднощів у покупця.

Деякі системи очищення води для будинку особливо складні для обслуговування Особливо вони чутливі, при таненні снігу, до паводків і злив Навіть в артезіанських свердловинах дуже великий діапазон в складі води Тут без фахівців не обійтися.

Невід'ємною рисою компанії «Ивик Формула води» є професіоналізм Тут працюють досвідчені фахівці, які отримали знання в великих водопідготовчих компаніях країни Проектування, поставка обладнання, установка систем водопідготовки і водоочищення, сервісне обслуговування - це послуги, що надаються цією компанією.

Водопровід починається з того місця, де є лінія центрального водопостачання, у інших - де є вода У одних - це свердловина, часто, у вигляді колодязя Для буріння свердловини необхідно додаткове обладнання Вода забирається з свердловини з допомогу насоса.

Розрізняють два способи буріння - шнекове і роторне Шнековий спосіб -більш простий і відносно недорогий Але, при попаданні на камінь, бур припиняє роботу Потрібно шукати нове місце для буріння.

Роторне - сучасний, але більш дорогий спосіб Процес тривалий, але перевага його в тому, що, при попаданні на яку-небудь перешкоду, бур продовжує працювати.

Після всіх підготовчих робіт, необхідно встановити фільтр грубого очищення, що затримує глину, пісок, іржу Простий пристрій - це відгалуження з заглушкою і металевою сіткою Періодично, фільтр потрібно відкручувати і промивати ситечко від бруду.

Сьогодні продаються сучасні картриджні пристрої зі зворотним відмиванням і індикатором наповнення.

Для більшої очищення рекомендують поставити ще один фільтр - тонкого очищення Таке обладнання захистить сантехнічну арматуру і систему опалення від швидкого зносу.

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021