Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

6 порад по догляду за фільтром зворотного осмосу

6 порад по догляду за фільтром зворотного осмосу

Відсутність бажаного результат від якості питної води змушує споживачів купувати різні фільтруючі пристрої.

З усього різноманіття водоочисних пристроїв виділяється система зворотного осмосу Це - одна з найпрогресивніших технологій очищення рідини в домашніх умовах.

Будь-яка система вимагає правильного догляду та обслуговування. Від цього залежить термін її експлуатації.

Купивши дане устаткування, потрібно звертати увагу на кілька нюансів:

1 Для максимально ефективного очищення води встановлення зворотного осмосу рекомендується виконувати в парі з магістральним фільтром Останній очистить воду від механічних забруднень, хлору і органічних сполук і полегшить роботу самої системи (знижується навантаження на фільтруючі елементи) Ця особливість актуальна для приватних будинків і котеджів.

2 Своєчасна заміна картриджів зворотного осмосу від різних виробників може відрізнятися Але, якщо взяти базову модель, то перед проходженням води через мембрану, рідина проходить через кілька попередніх фільтрів (механічної чистки та активованим вугіллям).

Заміну мембрани фільтра зворотного осмосу потрібно робити не часто - приблизно один раз в 2-4 року Інші картриджі підлягають заміні один раз на пів року Несвоєчасна заміна цих елементів погіршить роботу всієї системи і призведе до неякісної фільтрації води, що поступає.

3 Тиск Для ефективної роботи обладнання потрібно підтримувати тиск в трубопроводі від 3-6 атм Якщо тиск нижче, рекомендують поставити помпу, якщо вище - підбурюючий регулятор.

4 Дезінфекція фільтра Пристрої для очищення води потребують періодичної дезінфекції Проводити її краще не рідше ніж один раз на пів року.

5 Злив води після дезінфекції Після обробки хлором, потрібно злити 2 бака очищеної води Тільки тоді система буде готова до роботи і можна вживати очищену воду.

6 Правильна промивка фільтра:

  • Діставши картриджі і мембрану, необхідно покласти в колбу першого ступеня фільтрації таблетки на основі активованого хлору.
  • Закрутити колби і дати постояти 15 хвилин Відкрити кран для подачі чистої води і кран очищеної води та пропустити рідина з запахом хлору.
  • Після всіх процесів, закрити крани і почекати 2-3 години для повної дезінфекції.
  • Відкрити крани, пропустити хлоровану воду, вставити на місце мембрану і картриджі (якщо не буде запаху хлору).

Фільтр зворотного осмосу очищає воду від забруднень до 98%, робить її безпечною навіть для немовлят.

Дотримуючись всіх описаних правил обслуговування зворотного осмосу, установка буде служити довго і можна не турбуватися про здоров'я всієї родини.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021