Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

6 порад по догляду за фільтром зворотного осмосу

6 порад по догляду за фільтром зворотного осмосу

Відсутність бажаного результат від якості питної води змушує споживачів купувати різні фільтруючі пристрої.

З усього різноманіття водоочисних пристроїв виділяється система зворотного осмосу Це - одна з найпрогресивніших технологій очищення рідини в домашніх умовах.

Будь-яка система вимагає правильного догляду та обслуговування Це цього залежить термін її експлуатації.

Купивши дане устаткування, потрібно звертати увагу на кілька нюансів:

1 Для максимально ефективного очищення води встановлення зворотного осмосу рекомендується виконувати в парі з магістральним фільтром Останній очистить воду від механічних забруднень, хлору і органічних сполук і полегшить роботу самої системи (знижується навантаження на фільтруючі елементи) Ця особливість актуальна для приватних будинків і котеджів.

2 Своєчасна заміна картриджів зворотного осмосу від різних виробників може відрізнятися Але, якщо взяти базову модель, то перед проходженням води через мембрану, рідина проходить через кілька попередніх фільтрів (механічної чистки та активованим вугіллям).

Заміну мембрани фільтра зворотного осмосу потрібно робити не часто - приблизно один раз в 2-4 року Інші картриджі підлягають заміні один раз на пів року Несвоєчасна заміна цих елементів погіршить роботу всієї системи і призведе до неякісної фільтрації води, що поступає.

3 Тиск Для ефективної роботи обладнання потрібно підтримувати тиск в трубопроводі від 3-6 атм Якщо тиск нижче, рекомендують поставити помпу, якщо вище - підбурюючий регулятор.

4 Дезінфекція фільтра Пристрої для очищення води потребують періодичної дезінфекції Проводити її краще не рідше ніж один раз на пів року.

5 Злив води після дезінфекції Після обробки хлором, потрібно злити 2 бака очищеної води Тільки тоді система буде готова до роботи і можна вживати очищену воду.

6 Правильна промивка фільтра:

  • Діставши картриджі і мембрану, необхідно покласти в колбу першого ступеня фільтрації таблетки на основі активованого хлору.
  • Закрутити колби і дати постояти 15 хвилин Відкрити кран для подачі чистої води і кран очищеної води та пропустити рідина з запахом хлору.
  • Після всіх процесів, закрити крани і почекати 2-3 години для повної дезінфекції.
  • Відкрити крани, пропустити хлоровану воду, вставити на місце мембрану і картриджі (якщо не буде запаху хлору).

Фільтр зворотного осмосу очищає воду від забруднень до 98%, робить її безпечною навіть для немовлят.

Дотримуючись всіх описаних правил обслуговування зворотного осмосу, установка буде служити довго і можна не турбуватися про здоров'я всієї родини.

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021