Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

6 способів очищення води в домашніх умовах

6 способів очищення води в домашніх умовах

Вода, яка береться з природних джерел, і є чистою Однак, не вся вода відповідає вимогам стандартів Будь-яке джерело потрібно перевіряти.

Методи очищення води в домашніх умовах

Відстоювання

Це найпростіший метод Вам знадобиться закрита ємність, бажано використовувати скляну і керамічний посуд, Ні в якому разі не можна використовувати алюмінієву Можна поставити воду на ніч, а вранці обережно процідити її через кілька шарів марлі В ємність з водою можна покласти який-небудь срібний предмет ( ложечку, ювелірний виріб) Ідеально для такого очищення використовувати тару з срібла Тоді ефект буде максимально результативний Але застосовуючи цей метод, потрібно бути обережними, тому що в організмі може спостерігатися надлишок іонів срібла.

Кип'ятіння

Для очищення питної води від шкідливих домішок хлору, виробляють кип'ятіння При цьому, знищується велика частина бактерій Але не можна забувати, що хлор, при високих температурах, утворює шкідливі сполуки Труби, по яких вода надходить у квартири, бувають іржавими, і в результаті, ми отримуємо воду з надлишком заліза, яке в процесі кип'ятіння жевріє При кип'ятінні утворюється мертва або важка вода.

Замороження

Тут необхідне дотримання технології У невелику ємність набирається вода, потім ставиться в морозильну камеру Через 2 години на поверхні можна побачити крижану кірку - це шкідливі домішки Необхідно їх видалити, рідину переливають в чисту ємність і ставлять ще на 2-3 години в холодильник За це час все солі і домішки осідають на дно Така вода корисна людям з хворобою шлунково-кишкового тракту, хронічним панкреатитом.

Активоване вугілля

Для цього способу очищення застосовують різні види активованого вугілля Чим дрібніше насипаний вугілля і більше шар вугілля, тим якість очищення краще Якщо відсутній спеціальний активоване вугілля, то можна звернути кілька таблеток в марлю, кинути в посудину з водою і відстоювати воду в прохолодному місці протягом 12 годин Для того, щоб очистити воду від мікроорганізмів, рекомендується додати ще і спеціальні добавки, що містять іони срібла.

Система очищення води для будинку

Це найефективніший спосіб очищення питної води. Фільтр для будинку очищає воду від механічних частин домішок і хлору.

Існують три способи очищення:

  • механічний;
  • іонообмінний;
  • зворотний осмос.

Стаціонарні фільтри встановлюються в квартирі в систему труб холодного водопостачання Надійний і простий настільний фільтр, який підключається до крана холодної води.

Природні камені

Вода, настояну на кварці, сприяє обміну речовин і позитивно позначається на кровообігу Кремній зміцнює імунну систему організму, позбавляє від болю в суглобах, зміцнює стінки кровоносних судин Перед настоюванням кварц потрібно промити Протягом 3 днів відбувається настоювання в співвідношенні: 200 г кварцу на 3 х літрову ємність Воду можна підливати, але сам кварц, необхідно, при цьому, промивати Щоб посилити дію очищення, кварц змішується з кремнієм В цьому випадку, якість цілющої води значно посилюється.

Всі розглянуті способи очищення води відрізняються швидкістю фільтрації і ефективністю Різноманітність таких методів допоможе кожній людині вибрати будь-який вподобаний.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021