Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

6 способів очищення води в домашніх умовах

6 способів очищення води в домашніх умовах

Вода, яка береться з природних джерел, і є чистою Однак, не вся вода відповідає вимогам стандартів Будь-яке джерело потрібно перевіряти.

Методи очищення води в домашніх умовах

Відстоювання

Це найпростіший метод Вам знадобиться закрита ємність, бажано використовувати скляну і керамічний посуд, Ні в якому разі не можна використовувати алюмінієву Можна поставити воду на ніч, а вранці обережно процідити її через кілька шарів марлі В ємність з водою можна покласти який-небудь срібний предмет ( ложечку, ювелірний виріб) Ідеально для такого очищення використовувати тару з срібла Тоді ефект буде максимально результативний Але застосовуючи цей метод, потрібно бути обережними, тому що в організмі може спостерігатися надлишок іонів срібла.

Кип'ятіння

Для очищення питної води від шкідливих домішок хлору, виробляють кип'ятіння При цьому, знищується велика частина бактерій Але не можна забувати, що хлор, при високих температурах, утворює шкідливі сполуки Труби, по яких вода надходить у квартири, бувають іржавими, і в результаті, ми отримуємо воду з надлишком заліза, яке в процесі кип'ятіння жевріє При кип'ятінні утворюється мертва або важка вода.

Замороження

Тут необхідне дотримання технології У невелику ємність набирається вода, потім ставиться в морозильну камеру Через 2 години на поверхні можна побачити крижану кірку - це шкідливі домішки Необхідно їх видалити, рідину переливають в чисту ємність і ставлять ще на 2-3 години в холодильник За це час все солі і домішки осідають на дно Така вода корисна людям з хворобою шлунково-кишкового тракту, хронічним панкреатитом.

Активоване вугілля

Для цього способу очищення застосовують різні види активованого вугілля Чим дрібніше насипаний вугілля і більше шар вугілля, тим якість очищення краще Якщо відсутній спеціальний активоване вугілля, то можна звернути кілька таблеток в марлю, кинути в посудину з водою і відстоювати воду в прохолодному місці протягом 12 годин Для того, щоб очистити воду від мікроорганізмів, рекомендується додати ще і спеціальні добавки, що містять іони срібла.

Система очищення води для будинку

Це найефективніший спосіб очищення питної води. Фільтр для будинку очищає воду від механічних частин домішок і хлору.

Існують три способи очищення:

  • механічний;
  • іонообмінний;
  • зворотний осмос.

Стаціонарні фільтри встановлюються в квартирі в систему труб холодного водопостачання Надійний і простий настільний фільтр, який підключається до крана холодної води.

Природні камені

Вода, настояну на кварці, сприяє обміну речовин і позитивно позначається на кровообігу Кремній зміцнює імунну систему організму, позбавляє від болю в суглобах, зміцнює стінки кровоносних судин Перед настоюванням кварц потрібно промити Протягом 3 днів відбувається настоювання в співвідношенні: 200 г кварцу на 3 х літрову ємність Воду можна підливати, але сам кварц, необхідно, при цьому, промивати Щоб посилити дію очищення, кварц змішується з кремнієм В цьому випадку, якість цілющої води значно посилюється.

Всі розглянуті способи очищення води відрізняються швидкістю фільтрації і ефективністю Різноманітність таких методів допоможе кожній людині вибрати будь-який вподобаний.

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021