Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-17:00
 • сб-нд: вихідні

Що вибрати - кулер або пурифайер?

Що вибрати - кулер або пурифайер?

Кулер для води - це універсальний механізм, який не тільки виконує функції нагрівання та охолодження води, але і може газувати і фільтрувати воду Пристрій являє собою якісний корпус з пластика з двома кранами, індикатор охолодження і нагріву води, вимикач і воронка, яка призначена для установки бутлів Функціонує кулер для води від електрики Зараз у продажу є різні типи кулерів для води, тому до вибору потрібно підходити уважно, адже для офісу і для дому потрібні різні пристрої.

Які бувають кулери для води?

На даний момент кулери для води прийнято розрізняти за принципом охолодження і за способом установки.

Установка кулерів здійснюється двома способами - підлоговим і настільним Слід зазначити, що їх технічні характеристики між собою зовсім не відрізняються Єдина відмінність - зовнішній вигляд Справа в тому, що для настільного кулера підставка не потрібна, а ось для підлогового вона обов'язкова Зараз підлогові кулери виробляють таким чином , щоб його нижня частина використовувалася в якості холодильника або шафки для посуду Ціна підлогового кулера трохи дорожче, ніж вартість настільного.

А ось за принципом охолодження розрізняють компресорні і електронні механізми За своєю функціональністю компресорне охолодження може нагадувати пристрій холодильника У літній період компресорне пристрій чудово охолоджує воду, до того ж відрізняється надійністю На жаль, такий кулер буде коштувати досить дорого Ретельно потрібно поставитися і до транспортування кулера - ні в якому разі його не можна перевозити в лежачому положенні Кулери з компресорним охолодженням є виключно підлогові.

Кулери з електронним принципом охолодження мають безліч переваг: невелика ціна, легка вага, простий ремонт і тривалий термін експлуатації Звичайно ж, головний мінус такого пристрою ховається в тому, що він не здатний швидко охолоджувати воду.

Який кулер вибрати?

В першу чергу це залежить від місця, в якому він буде знаходитися і від кількості людей, які будуть цим пристроєм користуватися Компресорний кулер істотно швидше охолоджує воду, тому його рентабельніше використовувати в приміщеннях, де є великий потік людей Не слід забувати про те, що приміщення з поганою вентиляцією, а також пилові приміщення, не підходять для електронних кулерів Вся справа в тому, що в електронному кулері функціонує вентилятор, а він, як відомо, може швидко вийти з ладу тому електронні кулери найкраще використовувати в маленьких офісах або в домашніх умовах також не можна не відзначити той факт, що компресорні кулери мають функцію регулювання температури води.

Таким чином, швидкість охолодження води - це перше, на що потрібно звертати увагу при виборі кулера для води.

Асортимент кольорів на ринку України широкий і різноманітний Фахівці будь-якої компанії, що займається продажем і установкою кулерів, допоможуть зробити правильний вибір.

Що таке пурифайер?

Технології не стоять на місці, а тому прямим конкурентом кулера на сьогоднішній день є пурифайер або фільтр-диспенсер Пурифайер (purifier - англ очищувач) являє собою установку з вбудованим фільтром для питної води, яка підключається безпосередньо до центральної водної магістралі Зовнішній вигляд пурифайер практично не відрізняється від кулера, за винятком відсутності приймального гнізда для бутлі з очищеною водою Але якість видаваної води нічим не гірше бутильованої, адже фільтр пурифайер має вбудований п'ятиступінчастий фільтр питної води А це гарантія того, що водопровідна вода, надходячи в систему, буде очищена від надлишкового хлору, заліза, солей жорсткості, домішок, важких металів та інших забруднювачів Підключення пурифайер до водопроводу відбувається за допомогою гнучкої пластикової труби.

Таким чином, настільний пурифайер в офісі, на підприємстві або в шкільному закладі, - унікальний шанс мати доступ до очищеної води кімнатної температури Також в залежності від моделі Пурифайер Ви можете отримувати охолоджену (до 4 °), або підігріту (до 95 ° C ) питну воду.

Використання Пурифайер - це додаткова можливість знизити витрати на придбання бутильованої води По суті, якщо витрати на покупку води в місяць складають 180-200 грн., То покупка пурифайер - дуже вигідне вкладення коштів А чим більше розбір води, тим швидше відбудеться окупність такого фільтра для очищення питної води До речі зазначити, що змінні фільтри (картриджі) розраховані на 6 тис літрів.

Щоб не помилитися при виборі пурифайер, слід пам'ятати, що вони мають певну градацію:

 • по виду: підлогові, настільні та питний фонтанчик;
 • по системі фільтрації: з системою зворотного осмосу і з ультрафільтрацією;
 • за типом конструкції: наявність / відсутність накопичувальної ємності;
 • по наявності додаткових функцій: подача газованої води, заморозка і подача льоду, приготування напоїв

Пурифайер, як і будь-яка система з очищення питної води має ряд переваг:

 • Безпосереднє підключення питного фільтра до водопроводу, що знаходиться на відстані до 100 м;
 • 5-ти ступінчаста система фільтрації (система зворотного осмосу або ультрафільтрація);
 • Вартість води набагато нижче бутильованої
 • Мінімальний термін служби змінних фільтрів-3000 літрів (~ 160 бутлів), середня вартість бутля води (19 літрів) з доставкою 30 гривень Вартість 3000 літрів води складе 4500 гривень, а вартість заміни всіх 5-ти елементів фільтраціі- максимально 1 200 грн., таким чином вода, очищена пурифайер, вигідніше для вас майже в 4 рази!
 • Продуктивність від 190 літрів / добу;
 • найкоротший термін окупності пурифайер, за рахунок зниження більш ніж в чотири рази вартості 1 л води;
 • цілодобовий доступ до очищеної води вдома або в офісі
 • Виняток становить відсутність води у водопроводі.
 • Прекрасна можливість позбавити себе від проблем, пов'язаних із замовленням і не своєчасною доставкою бутильованої води, зберіганням порожньої тари, крадіжкою або втратою ємностей.
 • Виключається можливість зіткнутися з проблемою неякісної питної води, на увазі використання погано вимитих і не знезаражені бутлів.
 • Пуріфайери повністю герметичні - потрапляння пилу або інших частинок неможливо;
 • Простота в обігу;
 • 100% вірогідність споживання очищеної води, приємною на смак.

Серед недоліків в придбання пурифайер відзначається кілька завищена ціна в порівнянні з кулером, але це на перший погляд.

Давайте порівняємо рівень цін на Пурифаєр і кулери для води, а також прорахуємо можливий термін окупності Пурифаєр Середньоринкова вартість кольорів для води - 3000 грн Пурифаєр Вам обійдеться в середньому в 9000 грн Варто врахувати той факт, що в пурифайер вже стоять фільтри очищення питної води, яких вам вистачить мінімум на 3 000 літрів очищеної води, і Ваші витрати обмежені лише цією сумою, плюс можливі незначні витрати на установку Таким чином, при використання кулера перші 3 000 літрів обійдуться 4 500., а при підготовці води Пурифаєр - 0 грн Другі 3 000 літрів - кулер знову попросить 4 500., а Пурифаєр - 1 600 Відповідно, підготовка 6 000 літрів води кулером обійдеться в 9000 грн., а Пурифаєр - 1600 грн Неважко порахувати, що різниця витрачених коштів, при покупці Пурифаєр, повернеться раніше , ніж будуть випиті 6 000 літрів очищеної води.

Пурифайер вимагає своєчасного санітарно-технічного обслуговування Для цього необхідно викликати монтера Сервісний виїзд обійдеться близько 300-350 грн і він має на увазі заміну фільтруючих елементів, повну діагностику системи для очищення питної води, систем підігріву та охолодження води, при необхідності, заміну підвідних силіконових трубок, діаметр яких становить 6 мм, а значить, механічне очищення їх дуже скрутна.

На ринку водопідготовчих систем України представлений широкий модельний ряд, як кулерів, так і Пурифаєр Тому, який саме пристрій використовувати, яку воду пити, а головне як заощадити Ваші кошти вибір за Вами.

Пурифайер настільний, пурифайер для будинку, фільтр пурифайер

Схожі статті
Домашні фільтри для води зі зворотним осмосом - правила вибору
Домашні фільтри для води зі зворотним осмосом - правила вибору
Останні десять років справжнім проривом в області водоочистки стали системи зворотного осмосу. Завдяки високій якості фільтрації, ..
18.12.2017
Диспенсер (кулер для води) - краще рішення для офісу
Диспенсер (кулер для води) - краще рішення для офісу
Зсилаючись на рекомендації багатьох працівників медичної сфери, здорова людина за добу повинна випивати не менше двох літрів рідин..
07.05.2014
Останні новини
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
Нещодавно наша компанія прийняла участь у престижній виставці WorldFood GastroDays-2024, де представлені наші найновіші розробки в..
09.04.2024
Привітання з Міжнародним жіночим днем
Привітання з Міжнародним жіночим днем
У цей прекрасний день ми хочемо привітати вас із святом 8 Березня.Ваша сила, терпіння і непохитність в умовах нинішньої ситуації в..
08.03.2024
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
У перший день цього сезону ми вирушили на наше виробництво, щоб поринути у світ знань по пересувним водоочисним комплексам&nb..
07.03.2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Розпочинаємо рік з важливої події - участь компанії "ІВІК Формула Води" у Міжнародному водному форумі "Яремче 2024". Представ..
16.02.2024
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Фахівці нашого сервісного центру «ІВІК Формула Води» змонтували пілотну установку в «Лабораторії води» кафедри Водопостачання та в..
16.02.2024
Презентація мобільної станції очистки води
Презентація мобільної станції очистки води
31 січня 2024 року ми презентували робочу модель водоочисного пересувного комплексу на онлайн-конференції, присвяченій  темі ..
02.02.2024
Фільтр для води в екстремальних умовах
Фільтр для води в екстремальних умовах
Масовані ракетні атаки призводять до пошкодження гідротехнічних споруд та об'єктів централізованого водопостачання. Як наслідок, у..
30.01.2024
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Згідно офіційних повідомлень МОЗ на дні Каховської ГЕС є багато небезпечних для здоров’я речовин, які спричиняють захворюванн..
16.06.2023
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Вплив роботи промислових об’єктів, екологія та зміна клімату призводять до щорічного погіршення якості води у річках. Зокрема, річ..
12.06.2023
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Чиста вода - це необхідність для здоров'я та комфортного життя кожної людини. Але що робити, якщо вода з-під крана не відповідає с..
29.05.2023