Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб - нд: 10:00-18:00

Що вибрати - кулер або пурифайер?

Що вибрати - кулер або пурифайер?

Кулер для води - це універсальний механізм, який не тільки виконує функції нагрівання та охолодження води, але і може газувати і фільтрувати воду Пристрій являє собою якісний корпус з пластика з двома кранами, індикатор охолодження і нагріву води, вимикач і воронка, яка призначена для установки бутлів Функціонує кулер для води від електрики Зараз у продажу є різні типи кулерів для води, тому до вибору потрібно підходити уважно, адже для офісу і для дому потрібні різні пристрої.

Які бувають кулери для води?

На даний момент кулери для води прийнято розрізняти за принципом охолодження і за способом установки.

Установка кулерів здійснюється двома способами - підлоговим і настільним Слід зазначити, що їх технічні характеристики між собою зовсім не відрізняються Єдина відмінність - зовнішній вигляд Справа в тому, що для настільного кулера підставка не потрібна, а ось для підлогового вона обов'язкова Зараз підлогові кулери виробляють таким чином , щоб його нижня частина використовувалася в якості холодильника або шафки для посуду Ціна підлогового кулера трохи дорожче, ніж вартість настільного.

А ось за принципом охолодження розрізняють компресорні і електронні механізми За своєю функціональністю компресорне охолодження може нагадувати пристрій холодильника У літній період компресорне пристрій чудово охолоджує воду, до того ж відрізняється надійністю На жаль, такий кулер буде коштувати досить дорого Ретельно потрібно поставитися і до транспортування кулера - ні в якому разі його не можна перевозити в лежачому положенні Кулери з компресорним охолодженням є виключно підлогові.

Кулери з електронним принципом охолодження мають безліч переваг: невелика ціна, легка вага, простий ремонт і тривалий термін експлуатації Звичайно ж, головний мінус такого пристрою ховається в тому, що він не здатний швидко охолоджувати воду.

Який кулер вибрати?

В першу чергу це залежить від місця, в якому він буде знаходитися і від кількості людей, які будуть цим пристроєм користуватися Компресорний кулер істотно швидше охолоджує воду, тому його рентабельніше використовувати в приміщеннях, де є великий потік людей Не слід забувати про те, що приміщення з поганою вентиляцією, а також пилові приміщення, не підходять для електронних кулерів Вся справа в тому, що в електронному кулері функціонує вентилятор, а він, як відомо, може швидко вийти з ладу тому електронні кулери найкраще використовувати в маленьких офісах або в домашніх умовах також не можна не відзначити той факт, що компресорні кулери мають функцію регулювання температури води.

Таким чином, швидкість охолодження води - це перше, на що потрібно звертати увагу при виборі кулера для води.

Асортимент кольорів на ринку України широкий і різноманітний Фахівці будь-якої компанії, що займається продажем і установкою кулерів, допоможуть зробити правильний вибір.

Що таке пурифайер?

Технології не стоять на місці, а тому прямим конкурентом кулера на сьогоднішній день є пурифайер або фільтр-диспенсер Пурифайер (purifier - англ очищувач) являє собою установку з вбудованим фільтром для питної води, яка підключається безпосередньо до центральної водної магістралі Зовнішній вигляд пурифайер практично не відрізняється від кулера, за винятком відсутності приймального гнізда для бутлі з очищеною водою Але якість видаваної води нічим не гірше бутильованої, адже фільтр пурифайер має вбудований п'ятиступінчастий фільтр питної води А це гарантія того, що водопровідна вода, надходячи в систему, буде очищена від надлишкового хлору, заліза, солей жорсткості, домішок, важких металів та інших забруднювачів Підключення пурифайер до водопроводу відбувається за допомогою гнучкої пластикової труби.

Таким чином, настільний пурифайер в офісі, на підприємстві або в шкільному закладі, - унікальний шанс мати доступ до очищеної води кімнатної температури Також в залежності від моделі Пурифайер Ви можете отримувати охолоджену (до 4 °), або підігріту (до 95 ° C ) питну воду.

Використання Пурифайер - це додаткова можливість знизити витрати на придбання бутильованої води По суті, якщо витрати на покупку води в місяць складають 180-200 грн., То покупка пурифайер - дуже вигідне вкладення коштів А чим більше розбір води, тим швидше відбудеться окупність такого фільтра для очищення питної води До речі зазначити, що змінні фільтри (картриджі) розраховані на 6 тис літрів.

Щоб не помилитися при виборі пурифайер, слід пам'ятати, що вони мають певну градацію:

 • по виду: підлогові, настільні та питний фонтанчик;
 • по системі фільтрації: з системою зворотного осмосу і з ультрафільтрацією;
 • за типом конструкції: наявність / відсутність накопичувальної ємності;
 • по наявності додаткових функцій: подача газованої води, заморозка і подача льоду, приготування напоїв

Пурифайер, як і будь-яка система з очищення питної води має ряд переваг:

 • Безпосереднє підключення питного фільтра до водопроводу, що знаходиться на відстані до 100 м;
 • 5-ти ступінчаста система фільтрації (система зворотного осмосу або ультрафільтрація);
 • Вартість води набагато нижче бутильованої
 • Мінімальний термін служби змінних фільтрів-3000 літрів (~ 160 бутлів), середня вартість бутля води (19 літрів) з доставкою 30 гривень Вартість 3000 літрів води складе 4500 гривень, а вартість заміни всіх 5-ти елементів фільтраціі- максимально 1 200 грн., таким чином вода, очищена пурифайер, вигідніше для вас майже в 4 рази!
 • Продуктивність від 190 літрів / добу;
 • найкоротший термін окупності пурифайер, за рахунок зниження більш ніж в чотири рази вартості 1 л води;
 • цілодобовий доступ до очищеної води вдома або в офісі
 • Виняток становить відсутність води у водопроводі.
 • Прекрасна можливість позбавити себе від проблем, пов'язаних із замовленням і не своєчасною доставкою бутильованої води, зберіганням порожньої тари, крадіжкою або втратою ємностей.
 • Виключається можливість зіткнутися з проблемою неякісної питної води, на увазі використання погано вимитих і не знезаражені бутлів.
 • Пуріфайери повністю герметичні - потрапляння пилу або інших частинок неможливо;
 • Простота в обігу;
 • 100% вірогідність споживання очищеної води, приємною на смак.

Серед недоліків в придбання пурифайер відзначається кілька завищена ціна в порівнянні з кулером, але це на перший погляд.

Давайте порівняємо рівень цін на Пурифаєр і кулери для води, а також прорахуємо можливий термін окупності Пурифаєр Середньоринкова вартість кольорів для води - 3000 грн Пурифаєр Вам обійдеться в середньому в 9000 грн Варто врахувати той факт, що в пурифайер вже стоять фільтри очищення питної води, яких вам вистачить мінімум на 3 000 літрів очищеної води, і Ваші витрати обмежені лише цією сумою, плюс можливі незначні витрати на установку Таким чином, при використання кулера перші 3 000 літрів обійдуться 4 500., а при підготовці води Пурифаєр - 0 грн Другі 3 000 літрів - кулер знову попросить 4 500., а Пурифаєр - 1 600 Відповідно, підготовка 6 000 літрів води кулером обійдеться в 9000 грн., а Пурифаєр - 1600 грн Неважко порахувати, що різниця витрачених коштів, при покупці Пурифаєр, повернеться раніше , ніж будуть випиті 6 000 літрів очищеної води.

Пурифайер вимагає своєчасного санітарно-технічного обслуговування Для цього необхідно викликати монтера Сервісний виїзд обійдеться близько 300-350 грн і він має на увазі заміну фільтруючих елементів, повну діагностику системи для очищення питної води, систем підігріву та охолодження води, при необхідності, заміну підвідних силіконових трубок, діаметр яких становить 6 мм, а значить, механічне очищення їх дуже скрутна.

На ринку водопідготовчих систем України представлений широкий модельний ряд, як кулерів, так і Пурифаєр Тому, який саме пристрій використовувати, яку воду пити, а головне як заощадити Ваші кошти вибір за Вами.

Пурифайер настільний, пурифайер для будинку, фільтр пурифайер

Схожі статті
Домашні фільтри для води зі зворотним осмосом - правила вибору
Домашні фільтри для води зі зворотним осмосом - правила вибору
Останні десять років справжнім проривом в області водоочистки стали системи зворотного осмосу. Завдяки високій якості фільтрації, ..
18.12.2017
Диспенсер (кулер для води) - краще рішення для офісу
Диспенсер (кулер для води) - краще рішення для офісу
Зсилаючись на рекомендації багатьох працівників медичної сфери, здорова людина за добу повинна випивати не менше двох літрів рідин..
07.05.2014
Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021