Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Диспенсер (кулер для води) - краще рішення для офісу

Диспенсер (кулер для води) - краще рішення для офісу

Зсилаючись на рекомендації багатьох працівників медичної сфери, здорова людина за добу повинна випивати не менше двох літрів рідини. Однак, вода, яку ви зазвичай п'єте з під крана, не є дуже чистотою і не володіє необхідними смаковими якостями, а різні соки, які складаються з концентратів і солодкі напої з хімічними барвниками не такі вже й корисні.

Відмінним рішенням проблеми, яка пов'язана з вживанням чистої і підготовленої води, вважається диспенсер. Це установка, яка стала необхідним атрибутом квартир, сучасних офісів і будинків, активно вживається в розвинених країнах, і попит на цю установку незмінно зростає.

Диспенсери необхідні для розливу і обробки води. Найпростіші і дешеві модифікації диспенсерів зазвичай виконують одну або дві функції, наприклад, нагрівання або охолодження, або і те й інше в один і той же час.

Більш складний і дорогий у вартості диспенсер здатний здійснювати охолодження, нагрів, газування або очищення Наявність диспенсера в будинках або офісах дозволяє без втрат часу отримати холодну, гарячу і газовану воду. А це дуже полегшує приготування кави, чаю, різних супів з пакетиків або охолоджених напоїв.

Охолодження в диспенсері здійснюється до необхідної температури й потім підтримується в необхідному температурному діапазоні. Диспенсер для води зазвичай володіє одним з двох видів охолодження - електронне і компресорне. А нагрів води диспенсери виконують за допомогою спеціального вбудованого нагрівального матеріалу, а потім, за допомогою спеціальних температурних датчиків підтримує необхідний діапазон температури.

Тим людям, які вважають за краще газовану воду, підійдуть диспенсери, які мають функцію газування, рівень сили якого можна регулювати. Такого типу диспенсер вважається відмінним способом приготувати різні газовані напої самостійно.

І, в кінці, диспенсер з фільтрацією за допомогою змінних фільтрів виконує очистку в кілька періодів У підсумку, якість, яку ми отримаємо, після обробки води ні в чому не буде поступатися якістю бутильованої води.

Диспенсери для води від компанії «Формула води» відрізняються високою якістю, довговічністю, зручністю використання і хорошою ціною.

Схожі статті
Що вибрати - кулер або пурифайер?
Що вибрати - кулер або пурифайер?
Кулер для води - це універсальний механізм, який не тільки виконує функції нагрівання та охолодження води, але і може газувати і ф..
15.01.2015
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021