Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб - нд: 10:00-18:00

Фільтр для води або бутильована вода?

Фільтр для води або бутильована вода?

Якщо вас цікавить це питання, значить ви напевно знаєте про необхідність щоденного вживання чистої води. Вона зміцнює імунну систему, регулює температуру вашого тіла, запобігає інфекції, покращує сон, зберігає здоров'я ваших клітин, сприяє підтримці краси і молодості.

Якому джерелу води віддає перевагу більшість? Відповідно до проведеного нами в 2020 році маркетинговому дослідженню ми з'ясували, що:

 • 22,46% людей купують воду в супермаркеті;
 • 19,46% замовляють бутильовану воду;
 • 18% набирають воду з джерела;
 • 17% використовують фільтр-глечик;
 • 14% використовують фільтр для води зі зворотним осмосом;
 • 4% просто кип'ятять воду;
 • 3% використовують воду з-під крана;
 • 2% використовують індивідуальну систему очищення.

Вода з-під крана небезпечна як для здоров'я, так і для побутової техніки, оскільки часто містить залізо, важкі метали, солі жорсткості, пестициди, бактерії і віруси, які потрапляють через дрібні тріщини у водопровідні труби з грунту в результаті аварій і протікань.

Вода з артезіанської свердловини помилково вважається найбільш чистою. Вона, проходячи через природні породи, насичується мінералами, такими як кальцій, магній, залізо, вміст яких може перевищувати в 5-10 разів від норми.

А якщо воду кип'ятити? Просте кип'ятіння води не знищує небезпечні інфекції, більш того, не можна кип'ятити повторно хлоровану воду, оскільки в присутності інших хімічних сполук утворюються токсичні канцерогенні речовини.

Фільтр-глечики непогано справляються з очищенням водопровідної води, але, як правило, потребують частої заміни картриджа.

Як щодо бутильованої води?

Як показала статистика вище, більшість людей віддають перевагу бутильованій воді. Але чи правильно це?

Протягом вже багатьох років індустрія бутильованої води веде маркетингову тактику, щоб змусити нас повірити в те, що бутильована вода - це найчистіший і здоровий варіант, який у нас є.

Не варто заперечувати, що вода в пляшках - це зручно, просто і доступно. Але чи відповідає якість води, що заявлена на етикетці, реальності? На жаль, це питання залишається на самоконтролі, а вода в пляшках може бути небезпечніше водопровідної через відсутність регулювання. У деяких випадках бутильована вода - це вода, яка розливається з природних джерел, решта - просто упакована водопровідна вода.


Навіть якщо ви купуєте чисту джерельну воду, небезпека криється в пластиковій пляшці. Пластикові пляшки для води виготовляються з полівінілхлориду, полікарбонату або поліетилентерефталату, які можуть вимивати хімічні речовини (фталати, BPA) прямо у вашу воду. Вони порушують роботу гормонів, можуть стати причиною астми, ожиріння, діабету, алергії. Кількість хімікатів, що потрапляють у воду, збільшується.

Крім того, було виявлено, що в тріщинах, які утворюються в пластикових пляшках, можуть рости бактерії, особливо якщо пляшка зберігається в теплому місці, машині або гаражі.

А чи думали ви, що відбувається з використаними пластиковими пляшками?

Пластикові пляшки, які використовуються для упаковки води, розкладаються більше 1000 років і в разі спалювання виділяють токсичний пар. За останніми оцінками, близько 80% всіх одноразових пляшок з водою просто перетворюються на сміття.

Значно заощадити кошти і бути впевненими в якості води допоможе фільтр для води питної.

Чому потрібно купити фільтр для очищення води?

Оскільки як водопровідна вода, так і вода з природних джерел часто буває забруднена різного роду хімікатами, надійніше і безпечніше буде купити фільтр для очищення води.

Особливо слід остерігатися від щоденного вживання хлорованої води, оскільки тригалометани, які в ній присутні, надають канцерогенну дію. Без попереднього очищення водопровідної води тут не обійтися.

Є досить багато причин, чому між бутильованою і фільтрованою водою слід вибрати останню. Найбільш очевидна причина - це безпека і зручність. Фільтр для води зі зворотним осмосом завдяки картриджам попередньої очистки видаляє як механічні забруднення (іржу, пісок, мул, суспензії), хлор і хлорорганику, так і на 99% видаляє важкі метали, солі кальцію і магнію, пестициди, нітрати, бактерії і віруси. А ще зовсім немає необхідності йти до продуктових магазинів за водою або чекати, поки вам її доставить кур'єр. Із системою для очищення води чиста вода буде завжди під рукою.

А якщо ви раптом зібралися на пробіжку або у подорож, просто наповніть багаторазову керамічну пляшку фільтрованою водою.

У нас на сайті в каталозі товарів можете вибрати будь-яку систему очищення води. А якщо будуть питання, обов'язково телефонуйте, наш менеджер вас проконсультує.

фільтр для очистки води

Схожі статті
Системи очищення води - зворотній осмос
Системи очищення води - зворотній осмос
Фільтри зворотного осмосу отримали популярність в Україні порівняно недавно. Це сучасне і ефективне обладнання володіє найдосконал..
17.10.2016
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Сьогодні складно знайти дійсно якісну і по-справжньому смачну воду. Особливо дана проблема стосується великих міст, де чистих джер..
05.12.2013
Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021