Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-17:00
 • сб-нд: вихідні

Фільтр для води або бутильована вода?

Фільтр для води або бутильована вода?

Якщо вас цікавить це питання, значить ви напевно знаєте про необхідність щоденного вживання чистої води. Вона зміцнює імунну систему, регулює температуру вашого тіла, запобігає інфекції, покращує сон, зберігає здоров'я ваших клітин, сприяє підтримці краси і молодості.

Якому джерелу води віддає перевагу більшість? Відповідно до проведеного нами в 2020 році маркетинговому дослідженню ми з'ясували, що:

 • 22,46% людей купують воду в супермаркеті;
 • 19,46% замовляють бутильовану воду;
 • 18% набирають воду з джерела;
 • 17% використовують фільтр-глечик;
 • 14% використовують фільтр для води зі зворотним осмосом;
 • 4% просто кип'ятять воду;
 • 3% використовують воду з-під крана;
 • 2% використовують індивідуальну систему очищення.

Вода з-під крана небезпечна як для здоров'я, так і для побутової техніки, оскільки часто містить залізо, важкі метали, солі жорсткості, пестициди, бактерії і віруси, які потрапляють через дрібні тріщини у водопровідні труби з грунту в результаті аварій і протікань.

Вода з артезіанської свердловини помилково вважається найбільш чистою. Вона, проходячи через природні породи, насичується мінералами, такими як кальцій, магній, залізо, вміст яких може перевищувати в 5-10 разів від норми.

А якщо воду кип'ятити? Просте кип'ятіння води не знищує небезпечні інфекції, більш того, не можна кип'ятити повторно хлоровану воду, оскільки в присутності інших хімічних сполук утворюються токсичні канцерогенні речовини.

Фільтр-глечики непогано справляються з очищенням водопровідної води, але, як правило, потребують частої заміни картриджа.

Як щодо бутильованої води?

Як показала статистика вище, більшість людей віддають перевагу бутильованій воді. Але чи правильно це?

Протягом вже багатьох років індустрія бутильованої води веде маркетингову тактику, щоб змусити нас повірити в те, що бутильована вода - це найчистіший і здоровий варіант, який у нас є.

Не варто заперечувати, що вода в пляшках - це зручно, просто і доступно. Але чи відповідає якість води, що заявлена на етикетці, реальності? На жаль, це питання залишається на самоконтролі, а вода в пляшках може бути небезпечніше водопровідної через відсутність регулювання. У деяких випадках бутильована вода - це вода, яка розливається з природних джерел, решта - просто упакована водопровідна вода.


Навіть якщо ви купуєте чисту джерельну воду, небезпека криється в пластиковій пляшці. Пластикові пляшки для води виготовляються з полівінілхлориду, полікарбонату або поліетилентерефталату, які можуть вимивати хімічні речовини (фталати, BPA) прямо у вашу воду. Вони порушують роботу гормонів, можуть стати причиною астми, ожиріння, діабету, алергії. Кількість хімікатів, що потрапляють у воду, збільшується.

Крім того, було виявлено, що в тріщинах, які утворюються в пластикових пляшках, можуть рости бактерії, особливо якщо пляшка зберігається в теплому місці, машині або гаражі.

А чи думали ви, що відбувається з використаними пластиковими пляшками?

Пластикові пляшки, які використовуються для упаковки води, розкладаються більше 1000 років і в разі спалювання виділяють токсичний пар. За останніми оцінками, близько 80% всіх одноразових пляшок з водою просто перетворюються на сміття.

Значно заощадити кошти і бути впевненими в якості води допоможе фільтр для води питної.

Чому потрібно купити фільтр для очищення води?

Оскільки як водопровідна вода, так і вода з природних джерел часто буває забруднена різного роду хімікатами, надійніше і безпечніше буде купити фільтр для очищення води.

Особливо слід остерігатися від щоденного вживання хлорованої води, оскільки тригалометани, які в ній присутні, надають канцерогенну дію. Без попереднього очищення водопровідної води тут не обійтися.

Є досить багато причин, чому між бутильованою і фільтрованою водою слід вибрати останню. Найбільш очевидна причина - це безпека і зручність. Фільтр для води зі зворотним осмосом завдяки картриджам попередньої очистки видаляє як механічні забруднення (іржу, пісок, мул, суспензії), хлор і хлорорганику, так і на 99% видаляє важкі метали, солі кальцію і магнію, пестициди, нітрати, бактерії і віруси. А ще зовсім немає необхідності йти до продуктових магазинів за водою або чекати, поки вам її доставить кур'єр. Із системою для очищення води чиста вода буде завжди під рукою.

А якщо ви раптом зібралися на пробіжку або у подорож, просто наповніть багаторазову керамічну пляшку фільтрованою водою.

У нас на сайті в каталозі товарів можете вибрати будь-яку систему очищення води. А якщо будуть питання, обов'язково телефонуйте, наш менеджер вас проконсультує.

фільтр для очистки води

Схожі статті
Системи очищення води - зворотній осмос
Системи очищення води - зворотній осмос
Фільтри зворотного осмосу отримали популярність в Україні порівняно недавно. Це сучасне і ефективне обладнання володіє найдосконал..
17.10.2016
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Сьогодні складно знайти дійсно якісну і по-справжньому смачну воду. Особливо дана проблема стосується великих міст, де чистих джер..
05.12.2013
Останні новини
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
Нещодавно наша компанія прийняла участь у престижній виставці WorldFood GastroDays-2024, де представлені наші найновіші розробки в..
09.04.2024
Привітання з Міжнародним жіночим днем
Привітання з Міжнародним жіночим днем
У цей прекрасний день ми хочемо привітати вас із святом 8 Березня.Ваша сила, терпіння і непохитність в умовах нинішньої ситуації в..
08.03.2024
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
У перший день цього сезону ми вирушили на наше виробництво, щоб поринути у світ знань по пересувним водоочисним комплексам&nb..
07.03.2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Розпочинаємо рік з важливої події - участь компанії "ІВІК Формула Води" у Міжнародному водному форумі "Яремче 2024". Представ..
16.02.2024
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Фахівці нашого сервісного центру «ІВІК Формула Води» змонтували пілотну установку в «Лабораторії води» кафедри Водопостачання та в..
16.02.2024
Презентація мобільної станції очистки води
Презентація мобільної станції очистки води
31 січня 2024 року ми презентували робочу модель водоочисного пересувного комплексу на онлайн-конференції, присвяченій  темі ..
02.02.2024
Фільтр для води в екстремальних умовах
Фільтр для води в екстремальних умовах
Масовані ракетні атаки призводять до пошкодження гідротехнічних споруд та об'єктів централізованого водопостачання. Як наслідок, у..
30.01.2024
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Згідно офіційних повідомлень МОЗ на дні Каховської ГЕС є багато небезпечних для здоров’я речовин, які спричиняють захворюванн..
16.06.2023
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Вплив роботи промислових об’єктів, екологія та зміна клімату призводять до щорічного погіршення якості води у річках. Зокрема, річ..
12.06.2023
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Чиста вода - це необхідність для здоров'я та комфортного життя кожної людини. Але що робити, якщо вода з-під крана не відповідає с..
29.05.2023