Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Фільтр для води або бутильована вода?

Фільтр для води або бутильована вода?

Якщо вас цікавить це питання, значить ви напевно знаєте про необхідність щоденного вживання чистої води. Вона зміцнює імунну систему, регулює температуру вашого тіла, запобігає інфекції, покращує сон, зберігає здоров'я ваших клітин, сприяє підтримці краси і молодості.

Якому джерелу води віддає перевагу більшість? Відповідно до проведеного нами в 2020 році маркетинговому дослідженню ми з'ясували, що:

 • 22,46% людей купують воду в супермаркеті;
 • 19,46% замовляють бутильовану воду;
 • 18% набирають воду з джерела;
 • 17% використовують фільтр-глечик;
 • 14% використовують фільтр для води зі зворотним осмосом;
 • 4% просто кип'ятять воду;
 • 3% використовують воду з-під крана;
 • 2% використовують індивідуальну систему очищення.

Вода з-під крана небезпечна як для здоров'я, так і для побутової техніки, оскільки часто містить залізо, важкі метали, солі жорсткості, пестициди, бактерії і віруси, які потрапляють через дрібні тріщини у водопровідні труби з грунту в результаті аварій і протікань.

Вода з артезіанської свердловини помилково вважається найбільш чистою. Вона, проходячи через природні породи, насичується мінералами, такими як кальцій, магній, залізо, вміст яких може перевищувати в 5-10 разів від норми.

А якщо воду кип'ятити? Просте кип'ятіння води не знищує небезпечні інфекції, більш того, не можна кип'ятити повторно хлоровану воду, оскільки в присутності інших хімічних сполук утворюються токсичні канцерогенні речовини.

Фільтр-глечики непогано справляються з очищенням водопровідної води, але, як правило, потребують частої заміни картриджа.

Як щодо бутильованої води?

Як показала статистика вище, більшість людей віддають перевагу бутильованій воді. Але чи правильно це?

Протягом вже багатьох років індустрія бутильованої води веде маркетингову тактику, щоб змусити нас повірити в те, що бутильована вода - це найчистіший і здоровий варіант, який у нас є.

Не варто заперечувати, що вода в пляшках - це зручно, просто і доступно. Але чи відповідає якість води, що заявлена на етикетці, реальності? На жаль, це питання залишається на самоконтролі, а вода в пляшках може бути небезпечніше водопровідної через відсутність регулювання. У деяких випадках бутильована вода - це вода, яка розливається з природних джерел, решта - просто упакована водопровідна вода.


Навіть якщо ви купуєте чисту джерельну воду, небезпека криється в пластиковій пляшці. Пластикові пляшки для води виготовляються з полівінілхлориду, полікарбонату або поліетилентерефталату, які можуть вимивати хімічні речовини (фталати, BPA) прямо у вашу воду. Вони порушують роботу гормонів, можуть стати причиною астми, ожиріння, діабету, алергії. Кількість хімікатів, що потрапляють у воду, збільшується.

Крім того, було виявлено, що в тріщинах, які утворюються в пластикових пляшках, можуть рости бактерії, особливо якщо пляшка зберігається в теплому місці, машині або гаражі.

А чи думали ви, що відбувається з використаними пластиковими пляшками?

Пластикові пляшки, які використовуються для упаковки води, розкладаються більше 1000 років і в разі спалювання виділяють токсичний пар. За останніми оцінками, близько 80% всіх одноразових пляшок з водою просто перетворюються на сміття.

Значно заощадити кошти і бути впевненими в якості води допоможе фільтр для води питної.

Чому потрібно купити фільтр для очищення води?

Оскільки як водопровідна вода, так і вода з природних джерел часто буває забруднена різного роду хімікатами, надійніше і безпечніше буде купити фільтр для очищення води.

Особливо слід остерігатися від щоденного вживання хлорованої води, оскільки тригалометани, які в ній присутні, надають канцерогенну дію. Без попереднього очищення водопровідної води тут не обійтися.

Є досить багато причин, чому між бутильованою і фільтрованою водою слід вибрати останню. Найбільш очевидна причина - це безпека і зручність. Фільтр для води зі зворотним осмосом завдяки картриджам попередньої очистки видаляє як механічні забруднення (іржу, пісок, мул, суспензії), хлор і хлорорганику, так і на 99% видаляє важкі метали, солі кальцію і магнію, пестициди, нітрати, бактерії і віруси. А ще зовсім немає необхідності йти до продуктових магазинів за водою або чекати, поки вам її доставить кур'єр. Із системою для очищення води чиста вода буде завжди під рукою.

А якщо ви раптом зібралися на пробіжку або у подорож, просто наповніть багаторазову керамічну пляшку фільтрованою водою.

У нас на сайті в каталозі товарів можете вибрати будь-яку систему очищення води. А якщо будуть питання, обов'язково телефонуйте, наш менеджер вас проконсультує.

фільтр для очистки води

Схожі статті
Системи очищення води - зворотній осмос
Системи очищення води - зворотній осмос
Фільтри зворотного осмосу отримали популярність в Україні порівняно недавно. Це сучасне і ефективне обладнання володіє найдосконал..
17.10.2016
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Сьогодні складно знайти дійсно якісну і по-справжньому смачну воду. Особливо дана проблема стосується великих міст, де чистих джер..
05.12.2013
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021