Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору

Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору

Сьогодні складно знайти дійсно якісну і по-справжньому смачну воду. Особливо дана проблема стосується великих міст, де чистих джерел з кожним днем ​​стає все менше. Величезна кількість шкідливих речовин дуже негативно впливає на здоров'я людини. Доводиться дотриуватись певних кроків, одним з яких є використання фільтру для питної води, яких сьогодні існує безліч різних типів. Але чи врятує такий виріб і чи є сенс в його придбанні?

Відповідь однозначна - "так" і в даній статті постараємося розібрати причини цього твердження. По-перше, наявність фільтра - це гарантія постійної наявності в будинку чистої води, в якій немає різних вірусів і шкідливих речовин. По-друге, якщо встановлений проточний фільтр, то в будинку буде захищена вся техніка - пральні та посудомийні машини, газові котли тощо. При цьому істотно продовжується термін служби обладнання. По-третє, наявність фільтра дозволяє істотно «пом'якшити» воду, та  дозволяє захистити шкіру від шкідливого впливу.

При виборі пристрою необхідно визначитися, яка ступінь очищення необхідна і які проблеми повинна вирішувати установка. Наприклад, механічні фільтри більше знадобляться для захисту побутової техніки та сантехніки у вашому домі, адже вода очищується від  іржі, різних піщинок і непотрібних добавок. Якщо ж такий фільтр встановити перед побутовим пристроєм, то термін придатності останнього істотно збільшиться.

Існують також знезалізнювачі води, які здатні ефективно з неї видаляти марганець, залізо та інші важкі метали. Деякі подібні фільтри здатні також ефективно видалити іони магнію, кальцію і сірководень.

Що стосується пом'якшувачів води, то вони більше підійдуть для будинків, де з крану тече надмірно жорстка вода. Принцип дії таких пристроїв побудований на іонообмінному процесі, який передбачає розкладання у воді жорстких солей і їх  заміну на більш «м'які». При цьому істотно знижується кількість відкладень на трубах і в техніці.

Дуже популярними в останні роки стали фільтри для побутової води,  завданням яких є зміна смаку води, видалення неприємного запаху і непотрібного хлору. Крім цього, наявність подібного фільтру дозволяє надійно захистити побутову техніку в квартирі і продовжити термін її роботи. І ще - в очищеній воді набагато приємніше і корисніше купатися, адже вона не так сушить шкіру.

Якщо говорити про проточні фільтри, то вони більшою мірою підійдуть для додаткового очищення води, після чого вона стає питною. Завдання такого пристрою - повне очищення рідини від різних домішок, мутності, неприємного запаху і т.п. У воді залишаються тільки корисні для організму мінеральні сол.і Єдине, що необхідно робити, це періодично змімінювати картриджі.

Дуже популярні сьогодні й зворотноосмотичні системи, які гарантують якісне очищення від усіх домішок. Такі фільтри відмінно збагачують воду киснем, який дуже корисний для здоров'я. Дане очищення води можна по праву назвати найглибшим.

Таким чином, необхідність в фільтрі для очищення води не викликає сумніву Залишається тільки визначитися з типом пристрою, який буде актуальний саме для вас. З цим відмінно впораються фахівці компанії Формула Води.

Схожі статті
Як вибрати хороший фільтр для очищення води?
Як вибрати хороший фільтр для очищення води?
Сьогодні вже ні для кого не секрет, що вода, проходячи через грунт, насичується хімічними елементами. Мати або не мати фільтр для ..
14.03.2016
Як вибрати фільтр для очищення води?
Як вибрати фільтр для очищення води?
Якщо якість води знаходиться на найнижчому рівні (вона насичена солями і шкідливою органікою), можна і потрібно купувати для власн..
10.11.2015
Навіщо потрібен фільтр для води
Навіщо потрібен фільтр для води
Як відомо кожному, вода відноситься до числа найнеобхідніших речовин, без яких людина просто не може існувати. Щодня ми випиваємо ..
21.01.2014
Як вибрати фільтр для води?
Як вибрати фільтр для води?
Фільтр для води - це предмет розкоші і комфорту або життєва побутова необхідність для вас? Просто задайте собі питання - звідки на..
07.08.2020
Фільтр для води або бутильована вода?
Фільтр для води або бутильована вода?
Протягом багатьох років індустрія бутильованої води веде маркетингову тактику, щоб змусити нас повірити в те, що бутильована вода ..
22.01.2021
Як очистити водопровідну воду в квартирі?
Як очистити водопровідну воду в квартирі?
У трубах багатоквартирних будинків тече вода, яку дезінфікують за допомогою хлору. Цей метод вважається універсальним. Але чи спра..
19.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021