Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Як очистити водопровідну воду в квартирі?

Як очистити водопровідну воду в квартирі?

У трубах багатоквартирних будинків тече вода, яку дезінфікують за допомогою хлору. Цей метод вважається універсальним. Але чи справляється хлор з усіма шкідливими речовинами, що містяться у початковій воді? Ні, після подібного виду очищення рідина все ще може мати неприємний присмак і запах, каламутний колір.

Тому рекомендується додатково використовувати фільтр для води в квартиру, який крім залишків хлору, видаляє й інші забруднюючі речовини. У міських жителів є можливість вибрати фільтраційне обладнання, що вирішує одну-дві проблеми, або ж встановити комплексну систему. Розповідаємо про самі популярні та ефективні види фільтрів для очищення водопровідної води.

Система очистки води для квартири

Рідина з-під крана може містити як механічні домішки, так і солі жорсткості, хлор і його похідні, хвороботворні бактерії і віруси. Подібні забруднювачі завдають серйозної шкоди здоров'ю домочадців, негативно впливають на працездатність побутової техніки, погіршують якість використаної води.

Залежно від виду домішок, використовують різні типи фільтруючого обладнання:

  • Магістральний фільтр для води в квартиру використовується для водоочищення в усіх приміщеннях. Встановлюється на магістраль холодного або гарячого водопостачання. Різниця між ними в тому, що фільтри для гарячої води в квартирі витримують температуру до +70 ℃. Устаткування для холодного водопостачання розраховане на температурний режим до +40 ℃. Обидва варіанти виконують ідентичні функції: видалення з рідини піщаних частинок, іржі, мулу, глини та інших нерозчинних домішок. Такі моделі зазвичай встановлюються в якості предфільтра до етапу тонкогоочищення води. Можуть мати сітчастий або картриджний фільтр. Виготовляються з удароміцних матеріалів, стійких до механічних пошкоджень, впливу хімічних речовин.
  • Системи зворотного осмосу для квартир вважаються одними з найбільш ефективних моделей для водоочищення. Оснащені спеціальною мембраною з наддрібними отворами, через які можуть пройти тільки молекули води. Всі забруднювачі, включаючи бактерії і віруси, фільтруються і йдуть в дренаж. Система може мати кілька етапів попередньої і постфільтраціі. В результаті рідина очищається від хлорвмісних домішок, нерозчинних хімічних сполук, важких металів. За допомогою мембрани видаляється до 99% всіляких забруднень. Постфільтр з активованим вугіллям і іншими компонентами надає воді прозорість, прибираючи неприємний запах і смак. Моделі з мінералізатором допомагають не тільки очистити рідину, а й наповнити її корисними мінералами.
  • Пом'якшувач води для квартири - підвищена жорсткість рідини може стати причиною відкладення і затвердіння солей у водопровідних трубах, погіршуючи їх прохідність, провокуючи появу нальоту на стінках посуду і сантехніки. Речі не відстируються, миючі засоби погано піняться, Тени водонагрівачів і пральної машини можуть вийти з ладу. Всього цього можна уникнути, використовуючи пом'якшувачі води. Подібне обладнання знижує вміст солей жорсткості за допомогою іонного обміну. Деякі моделі пом'якшувачів можуть працювати без електрики, що робить їх не тільки ефективними, але і економними.

Є варіанти комплексної фільтрації і видалення максимальної кількості забруднювачів. Для цього використовується система очищення води для квартири кабінетного типу. Подібні варіанти діють відразу в декількох напрямках, видаляючи залізо, солі жорсткості, марганець, амоній. Багатокомпонентна засипка комплексних систем дозволяє знизити кольоровість, каламутність і окислюваність рідини. Причому всі процеси відбуваються в одному корпусі, а значить устаткування можна компактно розмістити під мийкою, на підлозі у ванній або іншому зручному місці.

Системи очищення розділяються не тільки за видами, а й за характеристиками. Можна придбати варіант для квартири з 1-2 або 3-4 санвузлами, вибрати моделі з різним об'ємом завантаження і продуктивністю. Врахуйте, скільки споживачів проживає в квартирі, і в яких кількостях витрачається очищена рідина. Обладнання може мати додатковий функціонал для зручності користування, наприклад, дисплей, на якому відображається стан фільтра, або управління через комп'ютер. Перед покупкою уважно вивчіть параметри системи і визначіться з місцем її установки.

Хочете точно знати, який краще купити фільтр для води в квартиру - звертайтеся за консультацією та допомогою у виборі до менеджерів нашого інтернет-магазину. Підберемо варіант, який максимально ефективно впорається з будь-якими типами забруднювачів і забезпечить ваших домочадців чистою, безпечною і корисною водою.

Схожі статті
Основні характеристики, що впливають на вибір системи для очищення води
Основні характеристики, що впливають на вибір системи для очищення води
Практично кожен з нас знає, що воду, що надходить в крани наших осель, назвати чистою можна. У ній можна знайти безліч різних елем..
15.01.2017
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Сьогодні складно знайти дійсно якісну і по-справжньому смачну воду. Особливо дана проблема стосується великих міст, де чистих джер..
05.12.2013
Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021