Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-17:00
  • сб-нд: вихідні

Як очистити водопровідну воду в квартирі?

Як очистити водопровідну воду в квартирі?

У трубах багатоквартирних будинків тече вода, яку дезінфікують за допомогою хлору. Цей метод вважається універсальним. Але чи справляється хлор з усіма шкідливими речовинами, що містяться у початковій воді? Ні, після подібного виду очищення рідина все ще може мати неприємний присмак і запах, каламутний колір.

Тому рекомендується додатково використовувати фільтр для води в квартиру, який крім залишків хлору, видаляє й інші забруднюючі речовини. У міських жителів є можливість вибрати фільтраційне обладнання, що вирішує одну-дві проблеми, або ж встановити комплексну систему. Розповідаємо про самі популярні та ефективні види фільтрів для очищення водопровідної води.

Система очистки води для квартири

Рідина з-під крана може містити як механічні домішки, так і солі жорсткості, хлор і його похідні, хвороботворні бактерії і віруси. Подібні забруднювачі завдають серйозної шкоди здоров'ю домочадців, негативно впливають на працездатність побутової техніки, погіршують якість використаної води.

Залежно від виду домішок, використовують різні типи фільтруючого обладнання:

  • Магістральний фільтр для води в квартиру використовується для водоочищення в усіх приміщеннях. Встановлюється на магістраль холодного або гарячого водопостачання. Різниця між ними в тому, що фільтри для гарячої води в квартирі витримують температуру до +70 ℃. Устаткування для холодного водопостачання розраховане на температурний режим до +40 ℃. Обидва варіанти виконують ідентичні функції: видалення з рідини піщаних частинок, іржі, мулу, глини та інших нерозчинних домішок. Такі моделі зазвичай встановлюються в якості предфільтра до етапу тонкогоочищення води. Можуть мати сітчастий або картриджний фільтр. Виготовляються з удароміцних матеріалів, стійких до механічних пошкоджень, впливу хімічних речовин.
  • Системи зворотного осмосу для квартир вважаються одними з найбільш ефективних моделей для водоочищення. Оснащені спеціальною мембраною з наддрібними отворами, через які можуть пройти тільки молекули води. Всі забруднювачі, включаючи бактерії і віруси, фільтруються і йдуть в дренаж. Система може мати кілька етапів попередньої і постфільтраціі. В результаті рідина очищається від хлорвмісних домішок, нерозчинних хімічних сполук, важких металів. За допомогою мембрани видаляється до 99% всіляких забруднень. Постфільтр з активованим вугіллям і іншими компонентами надає воді прозорість, прибираючи неприємний запах і смак. Моделі з мінералізатором допомагають не тільки очистити рідину, а й наповнити її корисними мінералами.
  • Пом'якшувач води для квартири - підвищена жорсткість рідини може стати причиною відкладення і затвердіння солей у водопровідних трубах, погіршуючи їх прохідність, провокуючи появу нальоту на стінках посуду і сантехніки. Речі не відстируються, миючі засоби погано піняться, Тени водонагрівачів і пральної машини можуть вийти з ладу. Всього цього можна уникнути, використовуючи пом'якшувачі води. Подібне обладнання знижує вміст солей жорсткості за допомогою іонного обміну. Деякі моделі пом'якшувачів можуть працювати без електрики, що робить їх не тільки ефективними, але і економними.

Є варіанти комплексної фільтрації і видалення максимальної кількості забруднювачів. Для цього використовується система очищення води для квартири кабінетного типу. Подібні варіанти діють відразу в декількох напрямках, видаляючи залізо, солі жорсткості, марганець, амоній. Багатокомпонентна засипка комплексних систем дозволяє знизити кольоровість, каламутність і окислюваність рідини. Причому всі процеси відбуваються в одному корпусі, а значить устаткування можна компактно розмістити під мийкою, на підлозі у ванній або іншому зручному місці.

Системи очищення розділяються не тільки за видами, а й за характеристиками. Можна придбати варіант для квартири з 1-2 або 3-4 санвузлами, вибрати моделі з різним об'ємом завантаження і продуктивністю. Врахуйте, скільки споживачів проживає в квартирі, і в яких кількостях витрачається очищена рідина. Обладнання може мати додатковий функціонал для зручності користування, наприклад, дисплей, на якому відображається стан фільтра, або управління через комп'ютер. Перед покупкою уважно вивчіть параметри системи і визначіться з місцем її установки.

Хочете точно знати, який краще купити фільтр для води в квартиру - звертайтеся за консультацією та допомогою у виборі до менеджерів нашого інтернет-магазину. Підберемо варіант, який максимально ефективно впорається з будь-якими типами забруднювачів і забезпечить ваших домочадців чистою, безпечною і корисною водою.

Схожі статті
Основні характеристики, що впливають на вибір системи для очищення води
Основні характеристики, що впливають на вибір системи для очищення води
Практично кожен з нас знає, що воду, що надходить в крани наших осель, назвати чистою можна. У ній можна знайти безліч різних елем..
15.01.2017
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Сьогодні складно знайти дійсно якісну і по-справжньому смачну воду. Особливо дана проблема стосується великих міст, де чистих джер..
05.12.2013
Останні новини
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
Нещодавно наша компанія прийняла участь у престижній виставці WorldFood GastroDays-2024, де представлені наші найновіші розробки в..
09.04.2024
Привітання з Міжнародним жіночим днем
Привітання з Міжнародним жіночим днем
У цей прекрасний день ми хочемо привітати вас із святом 8 Березня.Ваша сила, терпіння і непохитність в умовах нинішньої ситуації в..
08.03.2024
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
У перший день цього сезону ми вирушили на наше виробництво, щоб поринути у світ знань по пересувним водоочисним комплексам&nb..
07.03.2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Розпочинаємо рік з важливої події - участь компанії "ІВІК Формула Води" у Міжнародному водному форумі "Яремче 2024". Представ..
16.02.2024
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Фахівці нашого сервісного центру «ІВІК Формула Води» змонтували пілотну установку в «Лабораторії води» кафедри Водопостачання та в..
16.02.2024
Презентація мобільної станції очистки води
Презентація мобільної станції очистки води
31 січня 2024 року ми презентували робочу модель водоочисного пересувного комплексу на онлайн-конференції, присвяченій  темі ..
02.02.2024
Фільтр для води в екстремальних умовах
Фільтр для води в екстремальних умовах
Масовані ракетні атаки призводять до пошкодження гідротехнічних споруд та об'єктів централізованого водопостачання. Як наслідок, у..
30.01.2024
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Згідно офіційних повідомлень МОЗ на дні Каховської ГЕС є багато небезпечних для здоров’я речовин, які спричиняють захворюванн..
16.06.2023
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Вплив роботи промислових об’єктів, екологія та зміна клімату призводять до щорічного погіршення якості води у річках. Зокрема, річ..
12.06.2023
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Чиста вода - це необхідність для здоров'я та комфортного життя кожної людини. Але що робити, якщо вода з-під крана не відповідає с..
29.05.2023