Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Як очистити водопровідну воду в квартирі?

Як очистити водопровідну воду в квартирі?

У трубах багатоквартирних будинків тече вода, яку дезінфікують за допомогою хлору. Цей метод вважається універсальним. Але чи справляється хлор з усіма шкідливими речовинами, що містяться у початковій воді? Ні, після подібного виду очищення рідина все ще може мати неприємний присмак і запах, каламутний колір.

Тому рекомендується додатково використовувати фільтр для води в квартиру, який крім залишків хлору, видаляє й інші забруднюючі речовини. У міських жителів є можливість вибрати фільтраційне обладнання, що вирішує одну-дві проблеми, або ж встановити комплексну систему. Розповідаємо про самі популярні та ефективні види фільтрів для очищення водопровідної води.

Система очистки води для квартири

Рідина з-під крана може містити як механічні домішки, так і солі жорсткості, хлор і його похідні, хвороботворні бактерії і віруси. Подібні забруднювачі завдають серйозної шкоди здоров'ю домочадців, негативно впливають на працездатність побутової техніки, погіршують якість використаної води.

Залежно від виду домішок, використовують різні типи фільтруючого обладнання:

  • Магістральний фільтр для води в квартиру використовується для водоочищення в усіх приміщеннях. Встановлюється на магістраль холодного або гарячого водопостачання. Різниця між ними в тому, що фільтри для гарячої води в квартирі витримують температуру до +70 ℃. Устаткування для холодного водопостачання розраховане на температурний режим до +40 ℃. Обидва варіанти виконують ідентичні функції: видалення з рідини піщаних частинок, іржі, мулу, глини та інших нерозчинних домішок. Такі моделі зазвичай встановлюються в якості предфільтра до етапу тонкогоочищення води. Можуть мати сітчастий або картриджний фільтр. Виготовляються з удароміцних матеріалів, стійких до механічних пошкоджень, впливу хімічних речовин.
  • Системи зворотного осмосу для квартир вважаються одними з найбільш ефективних моделей для водоочищення. Оснащені спеціальною мембраною з наддрібними отворами, через які можуть пройти тільки молекули води. Всі забруднювачі, включаючи бактерії і віруси, фільтруються і йдуть в дренаж. Система може мати кілька етапів попередньої і постфільтраціі. В результаті рідина очищається від хлорвмісних домішок, нерозчинних хімічних сполук, важких металів. За допомогою мембрани видаляється до 99% всіляких забруднень. Постфільтр з активованим вугіллям і іншими компонентами надає воді прозорість, прибираючи неприємний запах і смак. Моделі з мінералізатором допомагають не тільки очистити рідину, а й наповнити її корисними мінералами.
  • Пом'якшувач води для квартири - підвищена жорсткість рідини може стати причиною відкладення і затвердіння солей у водопровідних трубах, погіршуючи їх прохідність, провокуючи появу нальоту на стінках посуду і сантехніки. Речі не відстируються, миючі засоби погано піняться, Тени водонагрівачів і пральної машини можуть вийти з ладу. Всього цього можна уникнути, використовуючи пом'якшувачі води. Подібне обладнання знижує вміст солей жорсткості за допомогою іонного обміну. Деякі моделі пом'якшувачів можуть працювати без електрики, що робить їх не тільки ефективними, але і економними.

Є варіанти комплексної фільтрації і видалення максимальної кількості забруднювачів. Для цього використовується система очищення води для квартири кабінетного типу. Подібні варіанти діють відразу в декількох напрямках, видаляючи залізо, солі жорсткості, марганець, амоній. Багатокомпонентна засипка комплексних систем дозволяє знизити кольоровість, каламутність і окислюваність рідини. Причому всі процеси відбуваються в одному корпусі, а значить устаткування можна компактно розмістити під мийкою, на підлозі у ванній або іншому зручному місці.

Системи очищення розділяються не тільки за видами, а й за характеристиками. Можна придбати варіант для квартири з 1-2 або 3-4 санвузлами, вибрати моделі з різним об'ємом завантаження і продуктивністю. Врахуйте, скільки споживачів проживає в квартирі, і в яких кількостях витрачається очищена рідина. Обладнання може мати додатковий функціонал для зручності користування, наприклад, дисплей, на якому відображається стан фільтра, або управління через комп'ютер. Перед покупкою уважно вивчіть параметри системи і визначіться з місцем її установки.

Хочете точно знати, який краще купити фільтр для води в квартиру - звертайтеся за консультацією та допомогою у виборі до менеджерів нашого інтернет-магазину. Підберемо варіант, який максимально ефективно впорається з будь-якими типами забруднювачів і забезпечить ваших домочадців чистою, безпечною і корисною водою.

Схожі статті
Основні характеристики, що впливають на вибір системи для очищення води
Основні характеристики, що впливають на вибір системи для очищення води
Практично кожен з нас знає, що воду, що надходить в крани наших осель, назвати чистою можна. У ній можна знайти безліч різних елем..
15.01.2017
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Сьогодні складно знайти дійсно якісну і по-справжньому смачну воду. Особливо дана проблема стосується великих міст, де чистих джер..
05.12.2013
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021