Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Як вибрати фільтр для води?

Як вибрати фільтр для води?

Фільтр для води - це предмет розкоші і комфорту або життєва побутова необхідність для вас? Просто задайте собі питання - звідки надходить ваша вода? Адже якщо ви не помічаєте загрози - це не означає, що вона відсутня.

Щодня ви п'єте воду, а ваша пральна машинка, чайник і бойлер нагрівають її для вас. Ані ваш організм, ані пральна машинка, ані бойлер не скажуть вам, що вода завдає їм шкоди. Помітити це ви можете, звернувши увагу на ваш чайник. Особливо в цьому плані хороші електрочайники, які служать відмінним індикатором чистоти води у вашому будинку. Усередині таких швидкокиплячих електрочайників з кожним днем ​​збираються все нові відкладення, серед яких солі, залізо і токсичні шкідливі речовини, що виділяються з води при кипінні і осідають на внутрішній поверхні. Якщо після побаченого вам захотілося відмити чайник - використовуйте для цього лимонну кислоту: просто засипте в чайник і пару раз прокип'ятіть.

Якби так само просто і безпечно шкідливі речовини можна було б виводити з наших організмів, то про чистоту води можна було б не думати так багато.

На жаль, в суворих реаліях нашого світу ідеально чистої води немає ніде, тому скрізь, де тільки можна, обов'язково потрібно застосовувати сучасне обладнання для водопідготовки і підбирати його індивідуально в залежності від результатів аналізу вашого постійного джерела води.

Як правило, люди споживають воду з:
- крана центрального джерела водопостачання (так звана водопровідна вода);
- свердловини або колодязя.

Який фільтр для води потрібен саме вам?

Якщо, наприклад, це водопровід громадського користування, тоді швидше за все така вода містить безліч солей жорсткості, заліза та механічних забруднень у вигляді іржі, яка руйнівно негативно впливає на здоров'я людини, його шкіру, внутрішні органи. Не хотілося б навіть думати, що знаходиться всередині техніки, що нагріває таку неочищену воду.

Щоб розібратися з проблемою (водопровідної води), готуйтеся замовляти систему комплексного очищення для всієї квартири, ну або хоча б один питний фільтр для води. З ним ви отримаєте на 99% очищену воду не тільки від солей кальцію, магнію, важких металів, але також від бактерій і вірусів. Тобто з-під крана у вас буде текти не тільки чиста, але і безпечна для здоров'я вода.

Купити фільтр для води під мийку ніколи не буде поганою ідеєю, навіть якщо ваша вода не перевищує допустимих для життя показників підвищеного вмісту того чи іншого елемента.

Якщо у вас свердловина, переконайтеся в тому, що вода в ній не жорстка, адже найпоширеніша проблема саме в солях жорсткості, що знаходяться в складі вашої артезіанської води. Вони дуже впевнено виводять з ладу техніку і роблять воду несмачною, не кажучи вже про те, що далеко не корисні.

Щоб позбутися від солей жорсткості, вам знадобляться фільтри пом'якшувачі, в основі дії яких лежить принцип іонного обміну.

Може трапитися і так, що вода з вашої свердловини була піддана бактеріологічним забрудненням. Найчастіше такі забруднення супроводжуються неприємним запахом сірководню, від якого не позбутися на кухні або у ванній без спеціальних фільтруючих систем. Однак бактерії і віруси можуть бути абсолютно непомітні і вода, в якій вони перебувають, буде здаватися ідеально чистою, без кольору і без запаху. Так вони безперешкодно потраплять у ваш організм. Щоб цього уникнути, потрібно або дезінфікувати воду у вашій свердловині, що є недешевим задоволенням, або, крім фільтрів комплексного очищення, встановити також фільтри зворотного осмосу з ультрафіолетовою лампою знезараження. Така станція очистки води допоможе вам отримати ідеально чисту воду, що тече з окремого крана над мийкою, а за допомогою опціональних картриджів мінералізаторів наситити воду корисними і тонізуючими мінералами, які не будуть осідати усередині вас і вашого чайника!

Так чи інакше, для того, щоб наші фахівці правильно підібрали обладнання для очищення води, попередньо потрібно зробити аналіз води в сертифікованій лабораторії.

Не економте час і гроші на своє здоров'я і не хворійте. Вдалого вам вибору!

фільтр для води, очистка води, очистка води зі скважини

Схожі статті
Який фільтр для води краще?
Який фільтр для води краще?
Немає сім'ї, яка б не піклувалася про здоров'я всіх своїх близьких. Всі ми знаємо, що питання очищення питної води стоїть гостро я..
08.12.2015
Як вибрати фільтр: переваги та недоліки сучасних систем очищення води
Як вибрати фільтр: переваги та недоліки сучасних систем очищення води
Ми розкриємо плюси і мінуси існуючих сьогодні на ринку систем фільтрації, а також особливості їх застосування в побутовому і комер..
04.02.2014
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Сьогодні складно знайти дійсно якісну і по-справжньому смачну воду. Особливо дана проблема стосується великих міст, де чистих джер..
05.12.2013
Система очистки води для побутових потреб, м. Київ
Система очистки води для побутових потреб, м. Київ
Мета: очищення води зі свердловини для побутових потреб..
13.08.2021
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021