Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Як вибрати фільтр для води?

Як вибрати фільтр для води?

Фільтр для води - це предмет розкоші і комфорту або життєва побутова необхідність для вас? Просто задайте собі питання - звідки надходить ваша вода? Адже якщо ви не помічаєте загрози - це не означає, що вона відсутня.

Щодня ви п'єте воду, а ваша пральна машинка, чайник і бойлер нагрівають її для вас. Ані ваш організм, ані пральна машинка, ані бойлер не скажуть вам, що вода завдає їм шкоди. Помітити це ви можете, звернувши увагу на ваш чайник. Особливо в цьому плані хороші електрочайники, які служать відмінним індикатором чистоти води у вашому будинку. Усередині таких швидкокиплячих електрочайників з кожним днем ​​збираються все нові відкладення, серед яких солі, залізо і токсичні шкідливі речовини, що виділяються з води при кипінні і осідають на внутрішній поверхні. Якщо після побаченого вам захотілося відмити чайник - використовуйте для цього лимонну кислоту: просто засипте в чайник і пару раз прокип'ятіть.

Якби так само просто і безпечно шкідливі речовини можна було б виводити з наших організмів, то про чистоту води можна було б не думати так багато.

На жаль, в суворих реаліях нашого світу ідеально чистої води немає ніде, тому скрізь, де тільки можна, обов'язково потрібно застосовувати сучасне обладнання для водопідготовки і підбирати його індивідуально в залежності від результатів аналізу вашого постійного джерела води.

Як правило, люди споживають воду з:
- крана центрального джерела водопостачання (так звана водопровідна вода);
- свердловини або колодязя.

Який фільтр для води потрібен саме вам?

Якщо, наприклад, це водопровід громадського користування, тоді швидше за все така вода містить безліч солей жорсткості, заліза та механічних забруднень у вигляді іржі, яка руйнівно негативно впливає на здоров'я людини, його шкіру, внутрішні органи. Не хотілося б навіть думати, що знаходиться всередині техніки, що нагріває таку неочищену воду.

Щоб розібратися з проблемою (водопровідної води), готуйтеся замовляти систему комплексного очищення для всієї квартири, ну або хоча б один питний фільтр для води. З ним ви отримаєте на 99% очищену воду не тільки від солей кальцію, магнію, важких металів, але також від бактерій і вірусів. Тобто з-під крана у вас буде текти не тільки чиста, але і безпечна для здоров'я вода.

Купити фільтр для води під мийку ніколи не буде поганою ідеєю, навіть якщо ваша вода не перевищує допустимих для життя показників підвищеного вмісту того чи іншого елемента.

Якщо у вас свердловина, переконайтеся в тому, що вода в ній не жорстка, адже найпоширеніша проблема саме в солях жорсткості, що знаходяться в складі вашої артезіанської води. Вони дуже впевнено виводять з ладу техніку і роблять воду несмачною, не кажучи вже про те, що далеко не корисні.

Щоб позбутися від солей жорсткості, вам знадобляться фільтри пом'якшувачі, в основі дії яких лежить принцип іонного обміну.

Може трапитися і так, що вода з вашої свердловини була піддана бактеріологічним забрудненням. Найчастіше такі забруднення супроводжуються неприємним запахом сірководню, від якого не позбутися на кухні або у ванній без спеціальних фільтруючих систем. Однак бактерії і віруси можуть бути абсолютно непомітні і вода, в якій вони перебувають, буде здаватися ідеально чистою, без кольору і без запаху. Так вони безперешкодно потраплять у ваш організм. Щоб цього уникнути, потрібно або дезінфікувати воду у вашій свердловині, що є недешевим задоволенням, або, крім фільтрів комплексного очищення, встановити також фільтри зворотного осмосу з ультрафіолетовою лампою знезараження. Така станція очистки води допоможе вам отримати ідеально чисту воду, що тече з окремого крана над мийкою, а за допомогою опціональних картриджів мінералізаторів наситити воду корисними і тонізуючими мінералами, які не будуть осідати усередині вас і вашого чайника!

Так чи інакше, для того, щоб наші фахівці правильно підібрали обладнання для очищення води, попередньо потрібно зробити аналіз води в сертифікованій лабораторії.

Не економте час і гроші на своє здоров'я і не хворійте. Вдалого вам вибору!

фільтр для води, очистка води, очистка води зі скважини

Схожі статті
Який фільтр для води краще?
Який фільтр для води краще?
Немає сім'ї, яка б не піклувалася про здоров'я всіх своїх близьких. Всі ми знаємо, що питання очищення питної води стоїть гостро я..
08.12.2015
Як вибрати фільтр: переваги та недоліки сучасних систем очищення води
Як вибрати фільтр: переваги та недоліки сучасних систем очищення води
Ми розкриємо плюси і мінуси існуючих сьогодні на ринку систем фільтрації, а також особливості їх застосування в побутовому і комер..
04.02.2014
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Сьогодні складно знайти дійсно якісну і по-справжньому смачну воду. Особливо дана проблема стосується великих міст, де чистих джер..
05.12.2013
Система очистки води для побутових потреб, м. Київ
Система очистки води для побутових потреб, м. Київ
Мета: очищення води зі свердловини для побутових потреб..
13.08.2021
Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021