Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення

Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення

В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть бути домішки іржі, надлишок заліза та інших речовин, надмірна концентрація яких шкодить здоров'ю споживачів. Найпростіший і доступний спосіб очистити воду, що надходить з крана - встановити фільтр під мийку, який ефективно впорається з забруднювачами. Подібне фільтраційне обладнання не займає багато вільного простору на кухні або ванній. Один із головних плюсів таких систем - компактність без шкоди продуктивності і ефективності.

Фільтр під мийку: основні види та особливості

На ринку представлено кілька типів обладнання для водоочищення, яке встановлюється під раковину. Системи відрізняються призначенням, об'ємом завантаження, продуктивністю, кількістю етапів і методами очищення, іншими характеристиками. Щоб користувачі точно знали, який краще купити фільтр води під мийку, розглянемо основні види фільтраційного обладнання:

  • Система пом'якшення рідини - призначена для зменшення кількості солей жорсткості у водопровідній воді. Надлишок магнію і кальцію призводить до утворення накипу всередині побутової техніки, в результаті чого прилади швидше виходять з ладу, вимагаючи ремонту або заміни. Надмірна жорстка вода є причиною перевитрати миючих засобів, сухості шкіри, ламкості волосся. У таких випадках доцільно використовувати фільтр для очищення води під мийку, що виконує функцію пом'якшення рідини. Робота системи заснована на іонному обміні. Це перевірена і популярна технологія, що застосовується як у побутових, так і в промислових умовах. Пом'якшувачі найчастіше представляють собою один компактний блок, усередині якого відбувається іонообмінний процес. Очищення автоматизоване і не вимагає налаштувань.
  • Зворотний осмос під мийку - унікальна технологія, що дозволяє видалити з води не тільки забруднюючі речовини, але також бактерії і віруси. Для установки під мийку використовуються моделі, що складаються з ряду фільтрів-картриджів з мембраною і накопичувальним баком (або без нього) і варіанти, де картриджі, мембрана і бак розміщені всередині одного компактного корпусу. Незалежно від зовнішнього вигляду устаткування, воно виконує ідентичні функції - видалення навіть найдрібніших шкідливих домішок. Основний елемент тут - зворотноосмотична мембрана, через отвори якої може пройти тільки вода. Забруднювачі видаляються в дренаж. Очищена рідина надходить в накопичувальний бак або прямо в водопровідний кран при його відкритті. Моделі зі зворотним осмосом можуть додатково комплектуватися мінералізатором для насичення води корисними елементами.

Прямоточні системи не потребують накопичувального баку, за розмірами більш компактні і вимагають менше місця для установки. Моделі з резервною ємністю (зазвичай це зворотноосмотичне обладнання) дозволяють мати запас певної кількості очищеної рідини. Це зручно, якщо, наприклад, у вашому районі нерідко трапляються централізовані відключення води.

Переваги установки фільтрів під раковину

Це відмінні варіанти для монтажу в приміщеннях з обмеженим простором. До того ж, моделі, що розміщуються під раковиною, не порушують цілісності оформлення інтер'єру. Чим ще хороша установка фільтра для води під мийку:

  • Не вимагає доступу до електроживлення. Фільтраційні процеси відбуваються під дією тиску води в системі. Деякі варіанти додатково обладнуються помпою або насосом. Це потрібно при низькому напорі у водопровідній системі, щоб не знижувалася ефективність роботи фільтрів.
  • Має кілька ступенів очищення. Можна вибрати варіанти з багатоетапною фільтрацією (4-9 ст.), що дозволяє видалити забруднювачі, знизити кольоровість і каламутність рідини, позбавитися від неприємного смаку і запаху.
  • Можна підібрати під індивідуальні потреби. Залежно від кількості домочадців і цілей використання очищеної води (наприклад, тільки приготування їжі або всі побутові завдання), вибирайте моделі з різною продуктивністю для 2-3 і більше осіб з урахуванням того, скільки санвузлів встановлено в будинку або квартирі.

Устаткування комплектується кранами для очищеної води. Може мати додатковий функціонал, наприклад, сповіщення про заміну картриджів або підсвічування індикаторів. Все це підвищує зручність користування системами. Від користувача потрібно тільки встановити фільтр під раковину і можна без обмежень користуватися чистою, безпечною і смачною водою.

Виникли додаткові питання по темі? Звертайтеся до консультантів інтернет-магазину «Формула води». Підкажемо, який краще вибрати фільтр для води під мийку, ціна і якість якого повністю виправдають ваші очікування.

Схожі статті
Системи очищення води - зворотній осмос
Системи очищення води - зворотній осмос
Фільтри зворотного осмосу отримали популярність в Україні порівняно недавно. Це сучасне і ефективне обладнання володіє найдосконал..
17.10.2016
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Сьогодні складно знайти дійсно якісну і по-справжньому смачну воду. Особливо дана проблема стосується великих міст, де чистих джер..
05.12.2013
Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021