Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-17:00
  • сб-нд: вихідні

Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення

Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення

В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть бути домішки іржі, надлишок заліза та інших речовин, надмірна концентрація яких шкодить здоров'ю споживачів. Найпростіший і доступний спосіб очистити воду, що надходить з крана - встановити фільтр під мийку, який ефективно впорається з забруднювачами. Подібне фільтраційне обладнання не займає багато вільного простору на кухні або ванній. Один із головних плюсів таких систем - компактність без шкоди продуктивності і ефективності.

Фільтр під мийку: основні види та особливості

На ринку представлено кілька типів обладнання для водоочищення, яке встановлюється під раковину. Системи відрізняються призначенням, об'ємом завантаження, продуктивністю, кількістю етапів і методами очищення, іншими характеристиками. Щоб користувачі точно знали, який краще купити фільтр води під мийку, розглянемо основні види фільтраційного обладнання:

  • Система пом'якшення рідини - призначена для зменшення кількості солей жорсткості у водопровідній воді. Надлишок магнію і кальцію призводить до утворення накипу всередині побутової техніки, в результаті чого прилади швидше виходять з ладу, вимагаючи ремонту або заміни. Надмірна жорстка вода є причиною перевитрати миючих засобів, сухості шкіри, ламкості волосся. У таких випадках доцільно використовувати фільтр для очищення води під мийку, що виконує функцію пом'якшення рідини. Робота системи заснована на іонному обміні. Це перевірена і популярна технологія, що застосовується як у побутових, так і в промислових умовах. Пом'якшувачі найчастіше представляють собою один компактний блок, усередині якого відбувається іонообмінний процес. Очищення автоматизоване і не вимагає налаштувань.
  • Зворотний осмос під мийку - унікальна технологія, що дозволяє видалити з води не тільки забруднюючі речовини, але також бактерії і віруси. Для установки під мийку використовуються моделі, що складаються з ряду фільтрів-картриджів з мембраною і накопичувальним баком (або без нього) і варіанти, де картриджі, мембрана і бак розміщені всередині одного компактного корпусу. Незалежно від зовнішнього вигляду устаткування, воно виконує ідентичні функції - видалення навіть найдрібніших шкідливих домішок. Основний елемент тут - зворотноосмотична мембрана, через отвори якої може пройти тільки вода. Забруднювачі видаляються в дренаж. Очищена рідина надходить в накопичувальний бак або прямо в водопровідний кран при його відкритті. Моделі зі зворотним осмосом можуть додатково комплектуватися мінералізатором для насичення води корисними елементами.

Прямоточні системи не потребують накопичувального баку, за розмірами більш компактні і вимагають менше місця для установки. Моделі з резервною ємністю (зазвичай це зворотноосмотичне обладнання) дозволяють мати запас певної кількості очищеної рідини. Це зручно, якщо, наприклад, у вашому районі нерідко трапляються централізовані відключення води.

Переваги установки фільтрів під раковину

Це відмінні варіанти для монтажу в приміщеннях з обмеженим простором. До того ж, моделі, що розміщуються під раковиною, не порушують цілісності оформлення інтер'єру. Чим ще хороша установка фільтра для води під мийку:

  • Не вимагає доступу до електроживлення. Фільтраційні процеси відбуваються під дією тиску води в системі. Деякі варіанти додатково обладнуються помпою або насосом. Це потрібно при низькому напорі у водопровідній системі, щоб не знижувалася ефективність роботи фільтрів.
  • Має кілька ступенів очищення. Можна вибрати варіанти з багатоетапною фільтрацією (4-9 ст.), що дозволяє видалити забруднювачі, знизити кольоровість і каламутність рідини, позбавитися від неприємного смаку і запаху.
  • Можна підібрати під індивідуальні потреби. Залежно від кількості домочадців і цілей використання очищеної води (наприклад, тільки приготування їжі або всі побутові завдання), вибирайте моделі з різною продуктивністю для 2-3 і більше осіб з урахуванням того, скільки санвузлів встановлено в будинку або квартирі.

Устаткування комплектується кранами для очищеної води. Може мати додатковий функціонал, наприклад, сповіщення про заміну картриджів або підсвічування індикаторів. Все це підвищує зручність користування системами. Від користувача потрібно тільки встановити фільтр під раковину і можна без обмежень користуватися чистою, безпечною і смачною водою.

Виникли додаткові питання по темі? Звертайтеся до консультантів інтернет-магазину «Формула води». Підкажемо, який краще вибрати фільтр для води під мийку, ціна і якість якого повністю виправдають ваші очікування.

Схожі статті
Системи очищення води - зворотній осмос
Системи очищення води - зворотній осмос
Фільтри зворотного осмосу отримали популярність в Україні порівняно недавно. Це сучасне і ефективне обладнання володіє найдосконал..
17.10.2016
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Сьогодні складно знайти дійсно якісну і по-справжньому смачну воду. Особливо дана проблема стосується великих міст, де чистих джер..
05.12.2013
Останні новини
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
Нещодавно наша компанія прийняла участь у престижній виставці WorldFood GastroDays-2024, де представлені наші найновіші розробки в..
09.04.2024
Привітання з Міжнародним жіночим днем
Привітання з Міжнародним жіночим днем
У цей прекрасний день ми хочемо привітати вас із святом 8 Березня.Ваша сила, терпіння і непохитність в умовах нинішньої ситуації в..
08.03.2024
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
У перший день цього сезону ми вирушили на наше виробництво, щоб поринути у світ знань по пересувним водоочисним комплексам&nb..
07.03.2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Розпочинаємо рік з важливої події - участь компанії "ІВІК Формула Води" у Міжнародному водному форумі "Яремче 2024". Представ..
16.02.2024
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Фахівці нашого сервісного центру «ІВІК Формула Води» змонтували пілотну установку в «Лабораторії води» кафедри Водопостачання та в..
16.02.2024
Презентація мобільної станції очистки води
Презентація мобільної станції очистки води
31 січня 2024 року ми презентували робочу модель водоочисного пересувного комплексу на онлайн-конференції, присвяченій  темі ..
02.02.2024
Фільтр для води в екстремальних умовах
Фільтр для води в екстремальних умовах
Масовані ракетні атаки призводять до пошкодження гідротехнічних споруд та об'єктів централізованого водопостачання. Як наслідок, у..
30.01.2024
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Згідно офіційних повідомлень МОЗ на дні Каховської ГЕС є багато небезпечних для здоров’я речовин, які спричиняють захворюванн..
16.06.2023
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Вплив роботи промислових об’єктів, екологія та зміна клімату призводять до щорічного погіршення якості води у річках. Зокрема, річ..
12.06.2023
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Чиста вода - це необхідність для здоров'я та комфортного життя кожної людини. Але що робити, якщо вода з-під крана не відповідає с..
29.05.2023