Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення

Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення

В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть бути домішки іржі, надлишок заліза та інших речовин, надмірна концентрація яких шкодить здоров'ю споживачів. Найпростіший і доступний спосіб очистити воду, що надходить з крана - встановити фільтр під мийку, який ефективно впорається з забруднювачами. Подібне фільтраційне обладнання не займає багато вільного простору на кухні або ванній. Один із головних плюсів таких систем - компактність без шкоди продуктивності і ефективності.

Фільтр під мийку: основні види та особливості

На ринку представлено кілька типів обладнання для водоочищення, яке встановлюється під раковину. Системи відрізняються призначенням, об'ємом завантаження, продуктивністю, кількістю етапів і методами очищення, іншими характеристиками. Щоб користувачі точно знали, який краще купити фільтр води під мийку, розглянемо основні види фільтраційного обладнання:

  • Система пом'якшення рідини - призначена для зменшення кількості солей жорсткості у водопровідній воді. Надлишок магнію і кальцію призводить до утворення накипу всередині побутової техніки, в результаті чого прилади швидше виходять з ладу, вимагаючи ремонту або заміни. Надмірна жорстка вода є причиною перевитрати миючих засобів, сухості шкіри, ламкості волосся. У таких випадках доцільно використовувати фільтр для очищення води під мийку, що виконує функцію пом'якшення рідини. Робота системи заснована на іонному обміні. Це перевірена і популярна технологія, що застосовується як у побутових, так і в промислових умовах. Пом'якшувачі найчастіше представляють собою один компактний блок, усередині якого відбувається іонообмінний процес. Очищення автоматизоване і не вимагає налаштувань.
  • Зворотний осмос під мийку - унікальна технологія, що дозволяє видалити з води не тільки забруднюючі речовини, але також бактерії і віруси. Для установки під мийку використовуються моделі, що складаються з ряду фільтрів-картриджів з мембраною і накопичувальним баком (або без нього) і варіанти, де картриджі, мембрана і бак розміщені всередині одного компактного корпусу. Незалежно від зовнішнього вигляду устаткування, воно виконує ідентичні функції - видалення навіть найдрібніших шкідливих домішок. Основний елемент тут - зворотноосмотична мембрана, через отвори якої може пройти тільки вода. Забруднювачі видаляються в дренаж. Очищена рідина надходить в накопичувальний бак або прямо в водопровідний кран при його відкритті. Моделі зі зворотним осмосом можуть додатково комплектуватися мінералізатором для насичення води корисними елементами.

Прямоточні системи не потребують накопичувального баку, за розмірами більш компактні і вимагають менше місця для установки. Моделі з резервною ємністю (зазвичай це зворотноосмотичне обладнання) дозволяють мати запас певної кількості очищеної рідини. Це зручно, якщо, наприклад, у вашому районі нерідко трапляються централізовані відключення води.

Переваги установки фільтрів під раковину

Це відмінні варіанти для монтажу в приміщеннях з обмеженим простором. До того ж, моделі, що розміщуються під раковиною, не порушують цілісності оформлення інтер'єру. Чим ще хороша установка фільтра для води під мийку:

  • Не вимагає доступу до електроживлення. Фільтраційні процеси відбуваються під дією тиску води в системі. Деякі варіанти додатково обладнуються помпою або насосом. Це потрібно при низькому напорі у водопровідній системі, щоб не знижувалася ефективність роботи фільтрів.
  • Має кілька ступенів очищення. Можна вибрати варіанти з багатоетапною фільтрацією (4-9 ст.), що дозволяє видалити забруднювачі, знизити кольоровість і каламутність рідини, позбавитися від неприємного смаку і запаху.
  • Можна підібрати під індивідуальні потреби. Залежно від кількості домочадців і цілей використання очищеної води (наприклад, тільки приготування їжі або всі побутові завдання), вибирайте моделі з різною продуктивністю для 2-3 і більше осіб з урахуванням того, скільки санвузлів встановлено в будинку або квартирі.

Устаткування комплектується кранами для очищеної води. Може мати додатковий функціонал, наприклад, сповіщення про заміну картриджів або підсвічування індикаторів. Все це підвищує зручність користування системами. Від користувача потрібно тільки встановити фільтр під раковину і можна без обмежень користуватися чистою, безпечною і смачною водою.

Виникли додаткові питання по темі? Звертайтеся до консультантів інтернет-магазину «Формула води». Підкажемо, який краще вибрати фільтр для води під мийку, ціна і якість якого повністю виправдають ваші очікування.

Схожі статті
Системи очищення води - зворотній осмос
Системи очищення води - зворотній осмос
Фільтри зворотного осмосу отримали популярність в Україні порівняно недавно. Це сучасне і ефективне обладнання володіє найдосконал..
17.10.2016
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Сьогодні складно знайти дійсно якісну і по-справжньому смачну воду. Особливо дана проблема стосується великих міст, де чистих джер..
05.12.2013
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021