Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: вихідні

Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?

Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?

Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди та водопровідні труби, вода з-під крана абсолютно не придатна для вживання. Рідина з водопроводу не принесе користі організму, навіть може згубно вплинути на здоров'я людини при регулярному вживанні. Її можна використовувати в побутових цілях: для миття посуду, купання, прання.

Чому організму так важлива якісна питна вода?

Ще зі шкільної лавки нам відомо, що людський організм на 70% складається з води. Вона допомагає виводити токсини, підтримувати роботу імунної системи, органів травлення. Вода також необхідна нам для поповнення природних для організму втрат рідини, що відбуваються при потовиділенні, диханні, сечовипусканні. Для того, щоб повноцінно поповнювати водні запаси організму, важливо пити не менше 1,5-2 літрів чистої негазованої води на добу.

Важливо розуміти, що випита рідина виконує свої корисні функції тільки за умови, що вона безпечна, не має шкідливих домішок, бактерій, органіки. Адже деякі елементи з водопровідної води, такі як хлор, магній, калій, марганець, замість користі приносять шкоду здоров'ю людини.

Для того, щоб пити безпечну корисну воду, необхідно її очищати. Найчастішими способами, що використовують, є кип'ятіння, бутильована вода або фільтрація. Перший спосіб вимагає багато енерговитрат і, до того ж, його користь спорна. Купівля бутильованої води - це регулярні додаткові витрати для сім'ї та час очікування кур'єра. Фільтрація ж гарантує всім мешканцям будинку необхідний об'єм чистої і здорової води.

Існує багато різновидів фільтруючого обладнання. Для тих, хто хоче завжди мати вдома питну воду в необмеженій кількості, підійде очищення води зворотним осмосом. Це екологічно раціональний і безпечний метод.

Чим краще очищення води зворотним осмосом?

Зворотний осмос - система очищення води, що видаляє шкідливі бактерії, віруси і мікроорганізми, домішки, забруднення, хімічні елементи. Такий вид очищення користується попитом, так як отримана вода вважається ідеальною для пиття.

Процес очищення води відбувається наступним чином: зворотноосмотичний фільтр містить напівпроникну мембрану, через яку проходить вода під високим тиском. Таким чином, домішки і солі повністю видаляються з рідини. Після пропуску крізь мінералізатор вода насичується мінеральними речовинами, що додають їй корисні якості.

Серед переваг такого способу очищення виділяють:

 • Зниження навантаження на сечовидільну систему. Це обумовлено тим, що вода зворотного осмосу очищена від солей, які організму важко виводити.
 • Отримана вода ідеально підходить для заповнення втрат вологи організмом, тому що містить тільки корисні речовини.
 • Безперервний доступ до питної води для всіх домашніх. Використання осмотичної системи фільтрації позбавить від необхідності возитися з бутлями, кип'ятити, відстоювати воду.
 • Економію фінансів сім'ї. Немає потреби регулярно витрачати гроші на покупку води в пляшках. Вартість питної води з фільтра набагато менше (в середньому 0,5 грн), ніж ціна покупної бутильованої рідини (з доставкою 5-7 грн).

Установка зворотноосмотичного фільтруючого обладнання

У квартирі фільтр для води зі зворотним осмосом встановлюють під кухонною мийкою. Він складається з:

 1. Трьох пред-фільтрів, які попередньо очищають воду з водопроводу. Зазвичай це вугільний, поліпропіленовий картриджі і карбон-блок. Завдання фільтрів попереднього очищення - у видаленні піску, іржі, органіки і хлору.
 2. Зворотноосмотичної мембрани, завдання якої полягає у видаленні 99% домішок, в тому числі солей важких металів, вірусів.
 3. Вугільного пост-фільтра, що відповідає за приємний присмак води, що виходить з фільтра.
 4. Мінералізатора, що нормалізує баланс кальцію та інших мінералів у воді, що поліпшує її запах і смакові якості.
 5. Бак для накопичення чистої води. Наповнюється ця ємність за 1-1,5 години. П'яти- або одіннадцятилітровий резервуар дозволяє завжди мати запас відфільтрованої води для пиття і приготування їжі.

Всі складові частини фільтра, які поставляються або виробляються нашою компанією, виготовлені з безпечних сертифікованих матеріалів, придатних для контакту з харчовими продуктами.

З недоліків фільтра зворотного осмосу деякі користувачі відзначають його габарити. При установці під мийкою він займає досить багато місця. Однак зручність використання і якість отриманої води виправдовують такі незручності.

Якщо у вас виникли питання щодо вибору фільтруючого обладнання, доставки або оплати товару, зателефонуйте нам і консультант надасть всю потрібну інформацію.

Схожі статті
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Сьогодні складно знайти дійсно якісну і по-справжньому смачну воду. Особливо дана проблема стосується великих міст, де чистих джер..
05.12.2013
Монтаж системи зворотного осмосу закритого типу
Монтаж системи зворотного осмосу закритого типу
Встановлення системи зворотного осмосу Puricom Binature..
30.08.2021
Останні новини
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
Нещодавно наша компанія прийняла участь у престижній виставці WorldFood GastroDays-2024, де представлені наші найновіші розробки в..
09.04.2024
Привітання з Міжнародним жіночим днем
Привітання з Міжнародним жіночим днем
У цей прекрасний день ми хочемо привітати вас із святом 8 Березня.Ваша сила, терпіння і непохитність в умовах нинішньої ситуації в..
08.03.2024
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
У перший день цього сезону ми вирушили на наше виробництво, щоб поринути у світ знань по пересувним водоочисним комплексам&nb..
07.03.2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Розпочинаємо рік з важливої події - участь компанії "ІВІК Формула Води" у Міжнародному водному форумі "Яремче 2024". Представ..
16.02.2024
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Фахівці нашого сервісного центру «ІВІК Формула Води» змонтували пілотну установку в «Лабораторії води» кафедри Водопостачання та в..
16.02.2024
Презентація мобільної станції очистки води
Презентація мобільної станції очистки води
31 січня 2024 року ми презентували робочу модель водоочисного пересувного комплексу на онлайн-конференції, присвяченій  темі ..
02.02.2024
Фільтр для води в екстремальних умовах
Фільтр для води в екстремальних умовах
Масовані ракетні атаки призводять до пошкодження гідротехнічних споруд та об'єктів централізованого водопостачання. Як наслідок, у..
30.01.2024
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Згідно офіційних повідомлень МОЗ на дні Каховської ГЕС є багато небезпечних для здоров’я речовин, які спричиняють захворюванн..
16.06.2023
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Вплив роботи промислових об’єктів, екологія та зміна клімату призводять до щорічного погіршення якості води у річках. Зокрема, річ..
12.06.2023
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Чиста вода - це необхідність для здоров'я та комфортного життя кожної людини. Але що робити, якщо вода з-під крана не відповідає с..
29.05.2023