Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?

Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?

Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди та водопровідні труби, вода з-під крана абсолютно не придатна для вживання. Рідина з водопроводу не принесе користі організму, навіть може згубно вплинути на здоров'я людини при регулярному вживанні. Її можна використовувати в побутових цілях: для миття посуду, купання, прання.

Чому організму так важлива якісна питна вода?

Ще зі шкільної лавки нам відомо, що людський організм на 70% складається з води. Вона допомагає виводити токсини, підтримувати роботу імунної системи, органів травлення. Вода також необхідна нам для поповнення природних для організму втрат рідини, що відбуваються при потовиділенні, диханні, сечовипусканні. Для того, щоб повноцінно поповнювати водні запаси організму, важливо пити не менше 1,5-2 літрів чистої негазованої води на добу.

Важливо розуміти, що випита рідина виконує свої корисні функції тільки за умови, що вона безпечна, не має шкідливих домішок, бактерій, органіки. Адже деякі елементи з водопровідної води, такі як хлор, магній, калій, марганець, замість користі приносять шкоду здоров'ю людини.

Для того, щоб пити безпечну корисну воду, необхідно її очищати. Найчастішими способами, що використовують, є кип'ятіння, бутильована вода або фільтрація. Перший спосіб вимагає багато енерговитрат і, до того ж, його користь спорна. Купівля бутильованої води - це регулярні додаткові витрати для сім'ї та час очікування кур'єра. Фільтрація ж гарантує всім мешканцям будинку необхідний об'єм чистої і здорової води.

Існує багато різновидів фільтруючого обладнання. Для тих, хто хоче завжди мати вдома питну воду в необмеженій кількості, підійде очищення води зворотним осмосом. Це екологічно раціональний і безпечний метод.

Чим краще очищення води зворотним осмосом?

Зворотний осмос - система очищення води, що видаляє шкідливі бактерії, віруси і мікроорганізми, домішки, забруднення, хімічні елементи. Такий вид очищення користується попитом, так як отримана вода вважається ідеальною для пиття.

Процес очищення води відбувається наступним чином: зворотноосмотичний фільтр містить напівпроникну мембрану, через яку проходить вода під високим тиском. Таким чином, домішки і солі повністю видаляються з рідини. Після пропуску крізь мінералізатор вода насичується мінеральними речовинами, що додають їй корисні якості.

Серед переваг такого способу очищення виділяють:

 • Зниження навантаження на сечовидільну систему. Це обумовлено тим, що вода зворотного осмосу очищена від солей, які організму важко виводити.
 • Отримана вода ідеально підходить для заповнення втрат вологи організмом, тому що містить тільки корисні речовини.
 • Безперервний доступ до питної води для всіх домашніх. Використання осмотичної системи фільтрації позбавить від необхідності возитися з бутлями, кип'ятити, відстоювати воду.
 • Економію фінансів сім'ї. Немає потреби регулярно витрачати гроші на покупку води в пляшках. Вартість питної води з фільтра набагато менше (в середньому 0,5 грн), ніж ціна покупної бутильованої рідини (з доставкою 5-7 грн).

Установка зворотноосмотичного фільтруючого обладнання

У квартирі фільтр для води зі зворотним осмосом встановлюють під кухонною мийкою. Він складається з:

 1. Трьох пред-фільтрів, які попередньо очищають воду з водопроводу. Зазвичай це вугільний, поліпропіленовий картриджі і карбон-блок. Завдання фільтрів попереднього очищення - у видаленні піску, іржі, органіки і хлору.
 2. Зворотноосмотичної мембрани, завдання якої полягає у видаленні 99% домішок, в тому числі солей важких металів, вірусів.
 3. Вугільного пост-фільтра, що відповідає за приємний присмак води, що виходить з фільтра.
 4. Мінералізатора, що нормалізує баланс кальцію та інших мінералів у воді, що поліпшує її запах і смакові якості.
 5. Бак для накопичення чистої води. Наповнюється ця ємність за 1-1,5 години. П'яти- або одіннадцятилітровий резервуар дозволяє завжди мати запас відфільтрованої води для пиття і приготування їжі.

Всі складові частини фільтра, які поставляються або виробляються нашою компанією, виготовлені з безпечних сертифікованих матеріалів, придатних для контакту з харчовими продуктами.

З недоліків фільтра зворотного осмосу деякі користувачі відзначають його габарити. При установці під мийкою він займає досить багато місця. Однак зручність використання і якість отриманої води виправдовують такі незручності.

Якщо у вас виникли питання щодо вибору фільтруючого обладнання, доставки або оплати товару, зателефонуйте нам і консультант надасть всю потрібну інформацію.

Схожі статті
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Сьогодні складно знайти дійсно якісну і по-справжньому смачну воду. Особливо дана проблема стосується великих міст, де чистих джер..
05.12.2013
Монтаж системи зворотного осмосу закритого типу
Монтаж системи зворотного осмосу закритого типу
Встановлення системи зворотного осмосу Puricom Binature..
30.08.2021
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021