Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Як вибрати фільтр для очищення води?

Як вибрати фільтр для очищення води?

Не завжди має сенс очищати воду за допомогою заморожування або відстоювання. Якщо якість води знаходиться на найнижчому рівні (вона насичена солями і шкідливою органікою), можна і потрібно купувати для власних потреб побутові фільтри очищення води, які зустрічаються найрізноманітнішими.

Які фільтри підійдуть для поліпшення органолептичних показників води?

До найпростіших фільтрів відносяться колбові, які комплектуються вугільними картриджами, здатними не тільки видаляти залишки хлору, а й на порядок покращувати смак питної води.

У наших реаліях, коли водопровідна вода не озонується, а тільки хлорується, покупка магістрального вугільного фільтра для води матиме позитивний вплив на здоров'я будь-якої людини.

До цієї лінійки фільтрів можна сміливо віднести як глечики фільтри, так і фільтри-насадки. Перші повільно, але вірно (не більше 200 мл/хв) очищають воду, що проходить через вугільний картридж,  силою тяжіння Землі, тоді як фільтри-насадки з легкістю встановлюються безпосередньо на злив крана.

Але чим більше виявиться очисних елементів, тим краще. Недарма рекомендована покупка виключно багатоколбових фільтрів, якщо потрібна комплексна очистка води не тільки від хлору, але також від органіки і надлишку солей. Найчастіше їх називають стаціонарними, оскільки очисні елементи у вигляді трьох колб встановлюються безпосередньо під кухонною раковиною, що дозволяє у великій кількості очистити питну воду (до 5 000 л).

В останньому випадку з'являється додатковий кран, з якого під невеликим тиском дійсно буде текти питна вода, тоді як сусідній кран буде використаний для технічних потреб. До різновидів даних видів фільтрів можна віднести і гнучкий шланг, в очисні колби якого вода буде надходити тільки після окремого гвинтового крана. Такий підхід зручний тим, що не доведеться додатково інсталювати кран безпосередньо на кухонній раковині.

Багатоколбові фільтри дійсно ефективні, оскільки кожна колба відповідає за свій сегмент захисту: перша затримує механічні вкраплення; друга очищає воду від хлору, хлорвмісних сполук за допомогою засипного вугільного картриджа, тоді як третя - усуває 98% вільного хлору з води за рахунок використання брикетованого вугільного фільтра. Топові версії даних видів фільтрів здатні додатково використовувати або мінералізатори води, або ультрафіолетові лампи знезараження води. Після такої обробки сміливо можна стверджувати, що сиру воду можна пити.


фільтр вугільний для води, магістральний вугільний фільтр для води

Схожі статті
Фільтр для води - як виконати заміну самостійно
Фільтр для води - як виконати заміну самостійно
Як багато різних реалізацій фільтрів для води існує на сьогоднішній день. Споживач, в залежності від своїх уподобань, може вибрати..
25.01.2017
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Фільтр для питної води: переваги та особливості вибору
Сьогодні складно знайти дійсно якісну і по-справжньому смачну воду. Особливо дана проблема стосується великих міст, де чистих джер..
05.12.2013
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021