Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Фільтр для води - як виконати заміну самостійно

Фільтр для води - як виконати заміну самостійно

Як багато різних реалізацій фільтрів для води існує на сьогодні. Споживач, в залежності від своїх уподобань, може вибрати собі таку модель, яка буде йому найбільш до душі. Але все вироби для фільтрації води, хоч і схожі по влаштуванню один на одного, вони вимагають регулярної заміни фільтрувального елемента. Відповідно, інформація про те, як виконати цю саму заміну, буде дуже корисною для власників таких фільтрів.

Зараз мова піде про заміну фільтраційних елементів у групі картриджних фільтрів. Залежно від пристрою фільтра для води, потрібно замінити один, або кілька картриджів. Перш ніж приступити до заміни, в першу чергу, необхідно розібратися в загальному пристрої фільтрів картриджної групи.

У найзагальнішому огляді, можна виділити наступні елементи - корпус фільтра, змінний картридж і гумові ущільнювачі. При цьому фільтрувальний елемент може бути з картону, поліпропілену, поліетилену, активованого вугілля і так далі.

Перш ніж щось змінювати, необхідно перекрити подачу води на фільтр. Далі, слід відкрутити нижню частину фільтра. Для цього використовується ключ, який йде в комплекті з самим фільтром. Відкручування може бути ускладнено через внутрішнього тиску. Скидання тиску можна виконати двома способами. 1-й скористатися спеціальною кнопкою скидання тиску, якщо вона є на корпусі. 2-й спосіб - відкрити кран подачі води, який знаходиться за фільтром в системі трубопроводу приміщення.

При відкручуванні корпусу, під фільтр бажано підставити якусь місткість або підкласти ганчір'я. Це необхідно для того, що б вода всередині фільтра не вихлюпнулася на підлогу.

Тепер, фільтр можна вилучити. Залежно від конструкції, на фільтрі можуть бути ущільнювальні гумові кільця, розташовані з торців картриджа. Ці кільця необхідно перевірити. Якщо вони м'які та еластичні, то їх можна не міняти. Частину, що залишилася в корпусі воду, необхідно злити, а корпус помити. Миття проводитися без використання миючих засобів. Що б запобігти потраплянню хімічних елементів в питну воду.

У очищений корпус вставляється новий фільтр. І вкручується корпус у зворотній послідовності.

Якщо заміна відбувається в апараті зворотного осмосу, то вимитий корпус з новим фільтром краще заповнити чистою водою. Це дія викликана конструктивними особливостями. Вода дозволить зберегти мембрану непошкодженій. В іншому випадку під впливом повітря, вона вийде з ладу. Якщо заміна картриджа проводиться на звичайному, чи не мембранному фільтрі, то повітря просто вийде через відкритий кран.

Далі, якщо фільтр має кілька картриджів, їх слід замінити описаним вище способом. Після заміни, слід плавно відкрити подачу води. При цьому візуально контролювати з'єднання фільтру. Що б мати можливість своєчасно виявити і усунути текти. Якщо вона виявиться. У разі, якщо текти всі таки є. Необхідно перекрити воду. Далі, або сильніше закрутити корпус, або перевірити цілісність ущільнювача між корпусом і головкою фільтра, в разі його розриву, провести заміну.

Все, робота виконана, тепер залишилося тільки пустити воду, відкрити кран і дати воді можливість «втекти» протягом хвилин 10. Це необхідно, щоб вода вимила все частки дрібного пилу нового фільтра.

Схожі статті
Як вибрати хороший фільтр для очищення води?
Як вибрати хороший фільтр для очищення води?
Сьогодні вже ні для кого не секрет, що вода, проходячи через грунт, насичується хімічними елементами. Мати або не мати фільтр для ..
14.03.2016
Як вибрати фільтр для очищення води?
Як вибрати фільтр для очищення води?
Якщо якість води знаходиться на найнижчому рівні (вона насичена солями і шкідливою органікою), можна і потрібно купувати для власн..
10.11.2015
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021