Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб - нд: 10:00-18:00

Система очищення води на весь будинок

Система очищення води на весь будинок

Сучасні виробники, спеціально випускають різні системи очищення води для будинку: мембранні, механічні, вугільні, осмотичні та інші.

В основу їх поділу на типи покладені: принцип роботи, тип фільтруючих матеріалів, продуктивність і сфера використання.

По виду фільтруючих матеріалів розрізняють фільтри для будинку, в основу яких покладені мембрани, смоли, біологічно активні компоненти, сорбційні матеріали і механічні системи очищення.

З урахуванням планування будинку можна підібрати ту чи іншу систему очищення води. Якщо кухня невелика, то підійдуть фільтри-насадки на кран або фільтри-глечики Магістральні системи займають більше місця але їх можна розмістити під мийку.

Для приватного будинку потрібно вибрати такий фільтр для води, який би забезпечував якісною водою всі вузли будинку Тоді очищена вода буде і на кухні, і ванній кімнаті.

Системи очищення води для будинку усувають:

 • Надлишок заліза в воді.
 • Високу жорсткість.
 • Надлишок солей жорсткості.
 • Наявність хлору і органіки в воді.
 • Домішки - кольоровість і каламутність.

Перш ніж вибрати побутовий фільтр для очищення водопровідної води, потрібно точно знати - від якої проблеми потрібно позбутися: віддати воду в лабораторію для якісного аналізу і врахувати обсяг споживаної води.

Якщо водопровідна вода містить велику кількість механічних домішок, але її склад відповідає прийнятим нормам, то можна обійтися глечик Фільтр або фільтром-насадкою на кран Вони характеризуються невеликою швидкістю фільтрації Для поліпшення якості води краще користуватися комбінованими фільтрами-насадками В цьому випадку, термін служби насадки дуже малий.

Якщо у водопровідній воді багато домішок і висока жорсткість, то потрібно розглянути установку проточних фільтрів Такі системи здатні робити механічну очистку, сприяють осадженню шкідливих хімічних домішок Так як конструкція громіздка - процес установки складніший, потрібно використовувати гнучкий шланг.

Проточні фільтри виконують сорбційне і електрохімічне очищення води Завдяки впливу на воду електричним полем в мільйони вольт на сантиметр, нейтралізуються солі важких металів і гинуть всі мікроорганізми.

Переваги перед глечик Фільтр і фільтрами-насадками:

 • Якісніше очищають воду.
 • Мають високу продуктивність.
 • Ступінь знезараження води - 99%.
 • Економічні.

Підключаються такі системи паралельно водопроводу та можуть складатися з декількох модулів Стаціонарні фільтри підключаються, як і решта водорозбірний обладнання - звідси їх висока продуктивність.

Конструкція стаціонарних фільтрів дозволяє змінювати фільтруючі картриджі.

Як встановити фільтр під мийку?

Оптимальною місце установки - під мийкою Це зручно, так як фільтр не займає корисний простір на кухні, можливий вільний доступ для зміни картриджів, монтаж буде швидким і зручним.

Установка фільтра з окремим краном зажадає:

 • Виконати в мийці додатковий отвір для крана діаметром 12 мм Кран буде підключений прямо до фільтру.
 • Доопрацювати систему водопостачання.

Щоб заповнити всю систему проточного фільтра, знадобиться 2-3 хвилини щоб запустити і промити систему, потрібно злити 10 літрів води Після промивання можна користуватися фільтром в звичайному режимі.

Останні новини
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021
Як очистити водопровідну воду в квартирі?
Як очистити водопровідну воду в квартирі?
У трубах багатоквартирних будинків тече вода, яку дезінфікують за допомогою хлору. Цей метод вважається універсальним. Але чи спра..
19.03.2021
Класичний або прямоточний фільтр зворотного осмосу: який обрати?
Класичний або прямоточний фільтр зворотного осмосу: який обрати?
У неочищеній воді містится велика кількість шкідливих для споживачів речовин: хлор, солі жорсткості, важкиі метали тощо. Якщо біль..
11.03.2021