Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-17:00
  • сб-нд: вихідні

Яка система очищення води для будинку потрібна саме вам?

Яка система очищення води для будинку потрібна саме вам?

В інтернеті існує маса всіляких статей і рекомендацій на цю тему, але в дійсності ніхто не може знати, яка саме вода тече безпосередньо у вас з-під крана. Звичайно в якості універсального рішення для отримання чистої питної води завжди можна взяти фільтр зворотного осмосу, однак якщо ваша вода перенасичена загальною мінералізацією, солями жорсткості, залізом і т.д. мембрана такого фільтра практично миттєво вийде з ладу, якщо додатково не вдатися до дозованого застосування антискаланта. До того ж, не забувайте про техніку. Вона схильна ламатися від зайвих надходжень всіляких елементів, а фільтр зворотного осмосу встановлюється тільки під мийку до окремого краника, так як у мембрани обмежена пропускна здатність. Тому ми допоможемо вам розібратися яку систему очищення краще використовувати в вашому домі.

Комплексна система очищення води для будинку

Однак є люди, які виявили у себе у воді проблему під страшною назвою «солі жорсткості» і не менш страшною сутністю - це солі важких металів кадмію, свинцю, нікелю, хрому (не плутати з браузером), а також нітрати, нітрити, амоній.

Вода, насичена такого роду забруднювачами, дуже сильно б'є як по вашому здоров'ю, так і по стану вашої техніки і її «пробігу». В таких випадках рядовому магістральному фільтру доведеться стати Гендальфом, а потім клацнути пальцями і ще раз перетворитися, адже тільки комплексна система очищення води для будинку захистить вас від усіх перерахованих вище видів забруднень.

Система пом'якшення води для котеджу

Жителям заміських будинків і котеджів також варто подбати про якість води. Як правило, джерелом водопостачання в таких будинках є колодязь, піщана або артезіанська свердловина. Якість води в таких джерелах залежить від глибини залягання водоносних шарів і будови грунту. Перш ніж підбирати фільтр для очищення води, звичайно ж насамперед вирушайте в лабораторію, де вам зроблять повний хімічний аналіз води і ви вже точно будете знати, з чим вам потрібно боротися. Проте, практично в будь-якій свердловині і навіть артезіанській, в якій вода вважається найбільш чистою, а склад стабільним, є перевищення вмісту солей жорсткості. З їх наслідками ви напевно знайомі: білий наліт на кранах та душових кабінах, мийці, а також накип на електроприладах. Для того, щоб уберегти себе і свою техніку від підвищеного вмісту кальцію і магнію, вам допоможе система пом'якшення води для котеджу. У таких фільтрах використовується іонообмінне завантаження, яке забезпечує пом'якшення води.

Знезалізнення води в приватному будинку

Найбільш обізнані люди використовують не тільки системи пом'якшення, а й окремо ставлять колони знезалізнення. Адже вода зі свердловини може бути багата розчиненим двовалентних залізом, концентрацію якого на око визначити неможливо. Знезалізнення води в приватному будинку - тема нагальна і досить поширена. У боротьбі з підвищеним вмістом заліза вам допоможуть фільтри знезалізнення з каталітичнимзавантаженням, такі як Bio Fusion, Birm.

Магістральні фільтри для води в приватний будинок

Тут на арену виходять магістральні фільтри, які є відмінною підмогою в попередньому очищенні (жорсткий фільтр), пом'якшенні (іонообмінний фільтр) і видаленні хлору, хлорорганіки, неприємного запаху і смаку (вугільний фільтр). В ідеалі хороші магістральні фільтри для води в приватний будинок містять більше однієї колбочки і складаються як мінімум із двох перерахованих вище компонентів очищення. Найпоширеніші для приватного будинку - це магістральні фільтри з двох колб. Зазвичай це фільтр жорсткого очищення, який видаляє великі механічні частинки (іржа, пісок, бруд, суспензії) і вугільний фільтр, який видаляє хлор і хлорорганіку, неприємний запах і присмак.

Тобто в ідеалі до води, яка «багата» на будь-які показники, підключають все в такій послідовності:

1. Магістральний фільтр жорсткого очищення.

2. Фільтр для знезалізнення.

3. Установка комплексної очистки.

4. Фільтр зворотного осмосу під мийку для пиття і для кавомашини.

Щоб правильно і грамотно підібрати систему для очищення води у вашому будинку, звертайтеся до нас!

Схожі статті
Які забруднювачі отруюють воду зі свердловини?
Які забруднювачі отруюють воду зі свердловини?
Свердловини використовуються для водопостачання приватних ділянок і заміських будинків. Вода, отримана після буріння отвору в земл..
25.11.2020
Останні новини
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
Нещодавно наша компанія прийняла участь у престижній виставці WorldFood GastroDays-2024, де представлені наші найновіші розробки в..
09.04.2024
Привітання з Міжнародним жіночим днем
Привітання з Міжнародним жіночим днем
У цей прекрасний день ми хочемо привітати вас із святом 8 Березня.Ваша сила, терпіння і непохитність в умовах нинішньої ситуації в..
08.03.2024
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
У перший день цього сезону ми вирушили на наше виробництво, щоб поринути у світ знань по пересувним водоочисним комплексам&nb..
07.03.2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Розпочинаємо рік з важливої події - участь компанії "ІВІК Формула Води" у Міжнародному водному форумі "Яремче 2024". Представ..
16.02.2024
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Фахівці нашого сервісного центру «ІВІК Формула Води» змонтували пілотну установку в «Лабораторії води» кафедри Водопостачання та в..
16.02.2024
Презентація мобільної станції очистки води
Презентація мобільної станції очистки води
31 січня 2024 року ми презентували робочу модель водоочисного пересувного комплексу на онлайн-конференції, присвяченій  темі ..
02.02.2024
Фільтр для води в екстремальних умовах
Фільтр для води в екстремальних умовах
Масовані ракетні атаки призводять до пошкодження гідротехнічних споруд та об'єктів централізованого водопостачання. Як наслідок, у..
30.01.2024
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Згідно офіційних повідомлень МОЗ на дні Каховської ГЕС є багато небезпечних для здоров’я речовин, які спричиняють захворюванн..
16.06.2023
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Вплив роботи промислових об’єктів, екологія та зміна клімату призводять до щорічного погіршення якості води у річках. Зокрема, річ..
12.06.2023
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Чиста вода - це необхідність для здоров'я та комфортного життя кожної людини. Але що робити, якщо вода з-під крана не відповідає с..
29.05.2023