Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Яка система очищення води для будинку потрібна саме вам?

Яка система очищення води для будинку потрібна саме вам?

В інтернеті існує маса всіляких статей і рекомендацій на цю тему, але в дійсності ніхто не може знати, яка саме вода тече безпосередньо у вас з-під крана. Звичайно в якості універсального рішення для отримання чистої питної води завжди можна взяти фільтр зворотного осмосу, однак якщо ваша вода перенасичена загальною мінералізацією, солями жорсткості, залізом і т.д. мембрана такого фільтра практично миттєво вийде з ладу, якщо додатково не вдатися до дозованого застосування антискаланта. До того ж, не забувайте про техніку. Вона схильна ламатися від зайвих надходжень всіляких елементів, а фільтр зворотного осмосу встановлюється тільки під мийку до окремого краника, так як у мембрани обмежена пропускна здатність. Тому ми допоможемо вам розібратися яку систему очищення краще використовувати в вашому домі.

Комплексна система очищення води для будинку

Однак є люди, які виявили у себе у воді проблему під страшною назвою «солі жорсткості» і не менш страшною сутністю - це солі важких металів кадмію, свинцю, нікелю, хрому (не плутати з браузером), а також нітрати, нітрити, амоній.

Вода, насичена такого роду забруднювачами, дуже сильно б'є як по вашому здоров'ю, так і по стану вашої техніки і її «пробігу». В таких випадках рядовому магістральному фільтру доведеться стати Гендальфом, а потім клацнути пальцями і ще раз перетворитися, адже тільки комплексна система очищення води для будинку захистить вас від усіх перерахованих вище видів забруднень.

Система пом'якшення води для котеджу

Жителям заміських будинків і котеджів також варто подбати про якість води. Як правило, джерелом водопостачання в таких будинках є колодязь, піщана або артезіанська свердловина. Якість води в таких джерелах залежить від глибини залягання водоносних шарів і будови грунту. Перш ніж підбирати фільтр для очищення води, звичайно ж насамперед вирушайте в лабораторію, де вам зроблять повний хімічний аналіз води і ви вже точно будете знати, з чим вам потрібно боротися. Проте, практично в будь-якій свердловині і навіть артезіанській, в якій вода вважається найбільш чистою, а склад стабільним, є перевищення вмісту солей жорсткості. З їх наслідками ви напевно знайомі: білий наліт на кранах та душових кабінах, мийці, а також накип на електроприладах. Для того, щоб уберегти себе і свою техніку від підвищеного вмісту кальцію і магнію, вам допоможе система пом'якшення води для котеджу. У таких фільтрах використовується іонообмінне завантаження, яке забезпечує пом'якшення води.

Знезалізнення води в приватному будинку

Найбільш обізнані люди використовують не тільки системи пом'якшення, а й окремо ставлять колони знезалізнення. Адже вода зі свердловини може бути багата розчиненим двовалентних залізом, концентрацію якого на око визначити неможливо. Знезалізнення води в приватному будинку - тема нагальна і досить поширена. У боротьбі з підвищеним вмістом заліза вам допоможуть фільтри знезалізнення з каталітичнимзавантаженням, такі як Bio Fusion, Birm.

Магістральні фільтри для води в приватний будинок

Тут на арену виходять магістральні фільтри, які є відмінною підмогою в попередньому очищенні (жорсткий фільтр), пом'якшенні (іонообмінний фільтр) і видаленні хлору, хлорорганіки, неприємного запаху і смаку (вугільний фільтр). В ідеалі хороші магістральні фільтри для води в приватний будинок містять більше однієї колбочки і складаються як мінімум із двох перерахованих вище компонентів очищення. Найпоширеніші для приватного будинку - це магістральні фільтри з двох колб. Зазвичай це фільтр жорсткого очищення, який видаляє великі механічні частинки (іржа, пісок, бруд, суспензії) і вугільний фільтр, який видаляє хлор і хлорорганіку, неприємний запах і присмак.

Тобто в ідеалі до води, яка «багата» на будь-які показники, підключають все в такій послідовності:

1. Магістральний фільтр жорсткого очищення.

2. Фільтр для знезалізнення.

3. Установка комплексної очистки.

4. Фільтр зворотного осмосу під мийку для пиття і для кавомашини.

Щоб правильно і грамотно підібрати систему для очищення води у вашому будинку, звертайтеся до нас!

Схожі статті
Які забруднювачі отруюють воду зі свердловини?
Які забруднювачі отруюють воду зі свердловини?
Свердловини використовуються для водопостачання приватних ділянок і заміських будинків. Вода, отримана після буріння отвору в земл..
25.11.2020
Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021