Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Яка система очищення води для будинку потрібна саме вам?

Яка система очищення води для будинку потрібна саме вам?

В інтернеті існує маса всіляких статей і рекомендацій на цю тему, але в дійсності ніхто не може знати, яка саме вода тече безпосередньо у вас з-під крана. Звичайно в якості універсального рішення для отримання чистої питної води завжди можна взяти фільтр зворотного осмосу, однак якщо ваша вода перенасичена загальною мінералізацією, солями жорсткості, залізом і т.д. мембрана такого фільтра практично миттєво вийде з ладу, якщо додатково не вдатися до дозованого застосування антискаланта. До того ж, не забувайте про техніку. Вона схильна ламатися від зайвих надходжень всіляких елементів, а фільтр зворотного осмосу встановлюється тільки під мийку до окремого краника, так як у мембрани обмежена пропускна здатність. Тому ми допоможемо вам розібратися яку систему очищення краще використовувати в вашому домі.

Комплексна система очищення води для будинку

Однак є люди, які виявили у себе у воді проблему під страшною назвою «солі жорсткості» і не менш страшною сутністю - це солі важких металів кадмію, свинцю, нікелю, хрому (не плутати з браузером), а також нітрати, нітрити, амоній.

Вода, насичена такого роду забруднювачами, дуже сильно б'є як по вашому здоров'ю, так і по стану вашої техніки і її «пробігу». В таких випадках рядовому магістральному фільтру доведеться стати Гендальфом, а потім клацнути пальцями і ще раз перетворитися, адже тільки комплексна система очищення води для будинку захистить вас від усіх перерахованих вище видів забруднень.

Система пом'якшення води для котеджу

Жителям заміських будинків і котеджів також варто подбати про якість води. Як правило, джерелом водопостачання в таких будинках є колодязь, піщана або артезіанська свердловина. Якість води в таких джерелах залежить від глибини залягання водоносних шарів і будови грунту. Перш ніж підбирати фільтр для очищення води, звичайно ж насамперед вирушайте в лабораторію, де вам зроблять повний хімічний аналіз води і ви вже точно будете знати, з чим вам потрібно боротися. Проте, практично в будь-якій свердловині і навіть артезіанській, в якій вода вважається найбільш чистою, а склад стабільним, є перевищення вмісту солей жорсткості. З їх наслідками ви напевно знайомі: білий наліт на кранах та душових кабінах, мийці, а також накип на електроприладах. Для того, щоб уберегти себе і свою техніку від підвищеного вмісту кальцію і магнію, вам допоможе система пом'якшення води для котеджу. У таких фільтрах використовується іонообмінне завантаження, яке забезпечує пом'якшення води.

Знезалізнення води в приватному будинку

Найбільш обізнані люди використовують не тільки системи пом'якшення, а й окремо ставлять колони знезалізнення. Адже вода зі свердловини може бути багата розчиненим двовалентних залізом, концентрацію якого на око визначити неможливо. Знезалізнення води в приватному будинку - тема нагальна і досить поширена. У боротьбі з підвищеним вмістом заліза вам допоможуть фільтри знезалізнення з каталітичнимзавантаженням, такі як Bio Fusion, Birm.

Магістральні фільтри для води в приватний будинок

Тут на арену виходять магістральні фільтри, які є відмінною підмогою в попередньому очищенні (жорсткий фільтр), пом'якшенні (іонообмінний фільтр) і видаленні хлору, хлорорганіки, неприємного запаху і смаку (вугільний фільтр). В ідеалі хороші магістральні фільтри для води в приватний будинок містять більше однієї колбочки і складаються як мінімум із двох перерахованих вище компонентів очищення. Найпоширеніші для приватного будинку - це магістральні фільтри з двох колб. Зазвичай це фільтр жорсткого очищення, який видаляє великі механічні частинки (іржа, пісок, бруд, суспензії) і вугільний фільтр, який видаляє хлор і хлорорганіку, неприємний запах і присмак.

Тобто в ідеалі до води, яка «багата» на будь-які показники, підключають все в такій послідовності:

1. Магістральний фільтр жорсткого очищення.

2. Фільтр для знезалізнення.

3. Установка комплексної очистки.

4. Фільтр зворотного осмосу під мийку для пиття і для кавомашини.

Щоб правильно і грамотно підібрати систему для очищення води у вашому будинку, звертайтеся до нас!

Схожі статті
Які забруднювачі отруюють воду зі свердловини?
Які забруднювачі отруюють воду зі свердловини?
Свердловини використовуються для водопостачання приватних ділянок і заміських будинків. Вода, отримана після буріння отвору в земл..
25.11.2020
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021