Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Який фільтр для води краще використовувати в заміському будинку?

Який фільтр для води краще використовувати в заміському будинку?

Який фільтр для води краще використовувати в заміському будинку?

Кожен власник нового або не дуже нового заміського будинку стикається з подібною дилемою. Звичайно, для самого елементарного життєзабезпечення досить буде обмежитися стандартними фільтрами для питної води, які встановлюються на кухні. Такими елементарними рішеннями можуть бути будь-які побутові фільтри для очищення питної води, фільтри зворотного осмосу під мийкою, пом'якшувачі для води в разі, якщо вода зі свердловини характеризується високою жорсткістю, також це можуть бути елементарні і дешеві, але часто дуже незручні фільтри-глечики. Та все це допоможе вам вижити, не піддавши ризику своє здоров'я. Однак при такому простому і економному підході до очищення води ви можете приректи на страждання і піддати великій небезпеці свою техніку, таку як: пральна машина, праска, чайник, бойлер, посудомийка, кавоварка і навіть ваш питний фільтр, який буде виходити з ладу куди частіше, ніж якщо б він отримував на вході попередньо очищену воду. Крім прийдешніх проблем з технікою, господаря будинку без системи очищення так само очікують серйозні естетичні проблеми, адже на будь-яких темних, блискучих і прозорих поверхнях, на які можуть потрапляти краплі води, обов'язково будуть з'являтися білі розводи, бризки і інші химерні форми, які не мають нічого спільного з початковою естетикою, чистотою і затишком у вашому приміщенні.

Так яке ж рішення допоможе вийти з даної ситуації і захистити техніку в своєму будинку, забезпечивши її і себе правильно очищеною і повністю придатною для будь-яких цілей водою?

Системи очищення води для заміських будинків

Як в приватному, так і в багатоквартирному заміському будинку з великою житловою площею та великою кількістю техніки, може існувати проблема з серйозним забрудненням води, яка надходить зі свердловини або водопроводу. Така погана вода може містити в собі підвищену кількість заліза, солей твердості, марганцю, амонію, а також всілякі органічні домішки і бути каламутною, жовтуватою і не придатною не тільки для пиття, але і для вашої дорогої техніки. В такому випадку до проблеми варто підходити комплексно. У цьому вам обов'язково допоможе хороша система очищення води для заміського будинку.

Система очищення води для будинку зазвичай оснащена комплексом фільтруючих матеріалів, починаючи від механічного фільтра, щоб запобігти попаданню піску, шматочків мулу, невеликих водоплавних організмів та інших великих часток в основну фільтруючу частину, і закінчуючи системою колонного або кабінетного типу, завантаження якої іонообмінним методом очищає воду від одночасно п'яти типів забруднень, серед яких найнебезпечнішим може бути залізо і марганець. Такі колони оснащені спеціальним розумним клапаном і резервуаром для таблетованої солі, за допомогою якої клапан регулярно проводить регенерацію іонообмінного завантаження всередині колон. Завдяки такому сучасному підходу, водоочищення для дому перейшло на новий рівень в 21 столітті. Оснастивши ваш будинок такою комплексною системою, можна довгий час не переживати за збереження вашої техніки і здоров'я вашої сім'ї, лише зрідка додаючи таблетовану сіль у спеціальний резервуар.

Звичайно, щоб підібрати ідеальну систему саме для вашого типу води, потрібно зробити індивідуальний аналіз, в чому вам обов'язково допоможуть професійні інженери компанії «ІВІК Формула Води». Ми зробимо вам детальний аналіз компонентів і домішок, що містяться у воді, і підберемо для вас ідеальне рішення на основі отриманих даних.

Схожі статті
Очищення води в котеджі
Очищення води в котеджі
Підземні води забруднені солями кальцію і магнію, залізом, механічними домішками і різними органічними сполуками. Вживання такої в..
10.06.2015
Як глибина свердловини впливає на якість води
Як глибина свердловини впливає на якість води
Існує поняття, що вода отримана будь-то зі свердловини або колодязя, або видобута з надр землі з великих глибин, є артезіанською, ..
02.06.2014
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021