Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Який фільтр для води краще використовувати в заміському будинку?

Який фільтр для води краще використовувати в заміському будинку?

Який фільтр для води краще використовувати в заміському будинку?

Кожен власник нового або не дуже нового заміського будинку стикається з подібною дилемою. Звичайно, для самого елементарного життєзабезпечення досить буде обмежитися стандартними фільтрами для питної води, які встановлюються на кухні. Такими елементарними рішеннями можуть бути будь-які побутові фільтри для очищення питної води, фільтри зворотного осмосу під мийкою, пом'якшувачі для води в разі, якщо вода зі свердловини характеризується високою жорсткістю, також це можуть бути елементарні і дешеві, але часто дуже незручні фільтри-глечики. Та все це допоможе вам вижити, не піддавши ризику своє здоров'я. Однак при такому простому і економному підході до очищення води ви можете приректи на страждання і піддати великій небезпеці свою техніку, таку як: пральна машина, праска, чайник, бойлер, посудомийка, кавоварка і навіть ваш питний фільтр, який буде виходити з ладу куди частіше, ніж якщо б він отримував на вході попередньо очищену воду. Крім прийдешніх проблем з технікою, господаря будинку без системи очищення так само очікують серйозні естетичні проблеми, адже на будь-яких темних, блискучих і прозорих поверхнях, на які можуть потрапляти краплі води, обов'язково будуть з'являтися білі розводи, бризки і інші химерні форми, які не мають нічого спільного з початковою естетикою, чистотою і затишком у вашому приміщенні.

Так яке ж рішення допоможе вийти з даної ситуації і захистити техніку в своєму будинку, забезпечивши її і себе правильно очищеною і повністю придатною для будь-яких цілей водою?

Системи очищення води для заміських будинків

Як в приватному, так і в багатоквартирному заміському будинку з великою житловою площею та великою кількістю техніки, може існувати проблема з серйозним забрудненням води, яка надходить зі свердловини або водопроводу. Така погана вода може містити в собі підвищену кількість заліза, солей твердості, марганцю, амонію, а також всілякі органічні домішки і бути каламутною, жовтуватою і не придатною не тільки для пиття, але і для вашої дорогої техніки. В такому випадку до проблеми варто підходити комплексно. У цьому вам обов'язково допоможе хороша система очищення води для заміського будинку.

Система очищення води для будинку зазвичай оснащена комплексом фільтруючих матеріалів, починаючи від механічного фільтра, щоб запобігти попаданню піску, шматочків мулу, невеликих водоплавних організмів та інших великих часток в основну фільтруючу частину, і закінчуючи системою колонного або кабінетного типу, завантаження якої іонообмінним методом очищає воду від одночасно п'яти типів забруднень, серед яких найнебезпечнішим може бути залізо і марганець. Такі колони оснащені спеціальним розумним клапаном і резервуаром для таблетованої солі, за допомогою якої клапан регулярно проводить регенерацію іонообмінного завантаження всередині колон. Завдяки такому сучасному підходу, водоочищення для дому перейшло на новий рівень в 21 столітті. Оснастивши ваш будинок такою комплексною системою, можна довгий час не переживати за збереження вашої техніки і здоров'я вашої сім'ї, лише зрідка додаючи таблетовану сіль у спеціальний резервуар.

Звичайно, щоб підібрати ідеальну систему саме для вашого типу води, потрібно зробити індивідуальний аналіз, в чому вам обов'язково допоможуть професійні інженери компанії «ІВІК Формула Води». Ми зробимо вам детальний аналіз компонентів і домішок, що містяться у воді, і підберемо для вас ідеальне рішення на основі отриманих даних.

Схожі статті
Очищення води в котеджі
Очищення води в котеджі
Підземні води забруднені солями кальцію і магнію, залізом, механічними домішками і різними органічними сполуками. Вживання такої в..
10.06.2015
Як глибина свердловини впливає на якість води
Як глибина свердловини впливає на якість води
Існує поняття, що вода отримана будь-то зі свердловини або колодязя, або видобута з надр землі з великих глибин, є артезіанською, ..
02.06.2014
Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021