Фільтри для побутової води
Стан води, яку ми використовуємо у побутових та повсякденних потребах, є одним із основних факторів якості життя всієї родини. Рідина з-під крана часто може мати неприємний колір та запах, містити величезну кількість шкідливих чи небажаних домішок.
Вплив деяких з них не лише завдає шкоди людському організму, але й здатний значно ускладнити проведення елементарних побутових потреб:
Механічні домішки призводять до швидкого засмічення та погіршення роботи будь-якої домашньої техніки. Дрібні суспензії забивають фільтри та системи подачі води, порушують внутрішню структуру делікатних частин приладу, осідають на дні та нагрівальних елементах.
Жорстка вода створює відразу кілька проблем: по-перше, солі магнію та кальцію формують накип на важливих деталях нагрівальних елементів побутової техніки (пральних машин, бойлерів, чайників тощо), тим самим значно знижуючи термін їх експлуатації. По-друге, висока жорсткість води погіршує чистячі властивості всієї побутової хімії, негативно впливаючи на результати прибирання та прийому гігієнічних процедур.
Іржа формує неприємний бурий наліт на побутовій техніці, стимулює прискорення процесів корозії металевого обладнання, призводить до засмічення водопроводу та значного зниження його продуктивності.
Хлор призводить до потемніння та руйнування сталевого обладнання, стимулює процеси корозії. Крім того, речовина негативно впливає на тканину під час прання: кольорові вироби розмиваються і вицвітають, а білі набувають брудного сірого відтінку.
Як убезпечити себе від негативного впливу забрудненої побутової води?
Сьогодні ринок пропонує широкий вибір обладнання – можна придбати як прості одиночні картриджні фільтри, так і складні три- або чотириступінчасті системи. Для того, щоб зробити правильний вибір фільтра для побутової води, необхідно розібратися в їхній класифікації та доступному асортименті.
Побутові фільтри – це категорія систем місцевого доочищення води, призначених для безпосередньої установки у приватних будинках чи квартирах.
До категорії фільтрів для побутової води входять:
Системи механічного очищення – розроблені для того, щоб видаляти з води затверділі та нерозчинні частки. Підходять для відсіювання піску, металів, органіки, абразивів, глини та іншого дрібного сміття.
Системи пом'якшення – видаляють надлишок солей кальцію та магнію у воді, протидіють утворенню мінерального нальоту.
Системи знезалізнення – призначені для окислення двовалентного заліза до тривалентного та видалення з води отриманого нерозчинного осаду.
Системи сорбційного очищення – очищають воду від вільних сполук хлору та розчинених органічних речовин, важких металів, пестицидів та гербіцидів.
Як обрати фільтр для води?
Для того, щоб визначитися з обладнанням, необхідно провести точну діагностику забруднень проточної води у вашому приватному будинку або квартирі. На основі отриманих даних фахівці нашого магазину ТОВ «ІВІК Формула Води» підберуть правильну збалансовану систему фільтрації для побутової води.
Представлене в асортименті обладнання дозволить вам провести ефективне очищення води від усіляких домішок та забруднень, подбати про безпеку та здоров'я своєї сім'ї.
FAQ:
Як зрозуміти, що вода у вашій квартирі занадто жорстка?
Існує кілька ознак підвищеного вмісту солей кальцію та магнію у воді: по-перше, після контакту з рідиною з-під крана на всіх поверхнях залишається білий наліт. По-друге, миючі засоби витрачаються дуже швидко – потрібна більша кількість часу та об'єму засобу для намилювання.
Як визначити наявність у воді хлору?
Для перевірки надлишку залишкового активного хлору необхідно спеціальне лабораторне обладнання або ручний pH тестер.
Чому високий вміст іржі у водопровідній воді є небезпечним?
Причиною формування іржі у воді можуть бути процеси життєдіяльності мікроорганізмів, здатних завдати значної шкоди організму людини. Крім того, підвищений вміст окисленого заліза призводить до сильного засмічення водопроводу, зменшення його діаметра та зниження продуктивності.
Навіщо проводити діагностику забруднень води з-під крана?
Тільки внаслідок цього дослідження можна точно визначити надмірну кількість будь-яких небезпечних чи шкідливих домішок.