Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00

ФІЛЬТРИ ДЛЯ ВОДИ ПІД МИЙКУ

ФІЛЬТРИ ДЛЯ ВОДИ ПІД МИЙКУ

Водопровідна вода, що надходить в наші квартири з центрального водопроводу, характеризується перевищенням різного роду забруднювачів типу органічних домішок, нафтопродуктів, солей жорсткості і важких металів, хлору, заліза та інших Більшість людей відмовляються використовувати водопровідну воду для приготування їжі Це не дивно, так як вона може надати неприємні смакові і ароматичні якості як їжі, так і напоям. Як вирішити цю проблему? Купити фільтр зворотного осмосу.

З фільтром для води зі зворотним осмосом вам більше не доведеться довго чекати, поки очиститься вода і ви зможете приступити до приготування смачного сніданку або вечері, як при використанні фільтр-глечика.

Побутовий фільтр зворотного осмосу досить просто монтується під кухонну раковину і підключається до трубопроводів за допомогою спеціальних з'єднань Над раковиною виводиться окремий кран, з якого буде витікати очищена вода У разі, коли під мийкою дуже мало місця, використовують настінне кріплення для фільтрів.

Існують два типи фільтрів для очищення води під мийку:

1) фільтри проточного типу;

2) фільтри, що працюють за принципом зворотного осмосу.

Проточні фільтри

До складу проточних фільтрів, як правило, входить від трьох до чотирьох картриджів, які послідовно з'єднуються між собою Картриджі бувають різного типу і підбираються залежно від ступеня забруднення води.

Типи картриджів:

 1. Для механічного очищення.
 2. Універсальні, без будь-яких домішок.
 3. Для жорсткої води.
 4. Для води з підвищеним вмістом металів.
 5. Антибактеріальні для очищення води від вірусів, бактерій та інших мікроорганізмів.

Вода, яка фільтрується через систему, очищається від піску, бруду та іржі на першому етапі, далі завдяки вугільним картриджам вода очищається від неприємних запахів, присмаків і хлору і, проходячи через спеціальні картриджі, очищається від солей важких металів, жорсткості, продуктів переробки нафти і інших шкідливих речовин.

Завжди можна вибрати найбільш підходящий варіант в залежності від якості вихідної води Необхідно відзначити, що в разі дуже жорсткої води обслуговування подібного фільтра обійдеться недешево, так як необхідно буде часто міняти картриджі.

Фільтр зворотного осмосу під мийку

Конструкція такої системи дуже схожа на проточні сорбційні фільтри, але має деякі відмінності. Фільтр зворотного осмосу під мийку може мати 5 - 9 ступенів очищення. Відмінною особливістю таких систем є наявність мембрани зворотного осмосу.

Типи картриджів, які застосовуються в системах:

 • поліпропіленові картриджі, які видаляють механческіе забруднення і домішки з води;
 • вугільні картриджі, всередині яких міститься вугільний сорбент, які досить легко справляється із запахом хлору, хлорвмісних сполук, органікою, вуглеводнями і неприємним присмаком;
 • вугільний пост-фільтр для уникнення появи неприємного запаху або присмаку.

Вода, пройшовши попередню очистку, подається на зворотноосмотичну мембрану Саме мембрана пропускає через себе тільки молекули води і кисню Вихідна вода при цьому очищається від солей важких металів, жорсткості, шкідливих домішок, бактерій і вірусів В результаті на виході отримуємо чисту воду без шкідливих домішок (перміат ) Отриманий концентрат з забруднювачами зливається в дренаж.

Після мембрани вода, як правило, подається на вугільний пост-фільтр Для того, щоб заповнити відсутні мінерали в очищеній воді, як останній етап очищення, використовують мінералізатор.

Системи зворотного осмосу можуть додатково комплектуватися накопичувальним баком, зазвичай об'ємом 8 - 13 л Це дозволяє заощадити час в разі миттєвої необхідності великої кількості води.

У нашому інтернет-магазині ви можете замовити системи зворотного осмосу різної продуктивності і призначення, будь-то квартира, будинок, кафе, ресторан або школа Ми є офіційними представниками кращих фільтрів зворотного осмосу від Puricom (AquaMagic, Sintra, Binature, CE-4 Pump, Senna, Stella, Ultra), а також виробляємо свою лінійку осмосів EL'AGUA, які за своїми характеристиками і якістю не поступаються конкурентам!

Встановивши фільтр для води зі зворотним осмосом і мінералізатором, ви можете бути впевненими в якості води, яку вживаєте!

Схожі статті
Особливості експлуатації зворотного осмосу
Особливості експлуатації зворотного осмосу
Ринок водоочисного обладнання представлений широким вибором. З усіх існуючих систем, що володіють високими показниками чистоти кін..
16.06.2017
Основні характеристики, що впливають на вибір системи для очищення води
Основні характеристики, що впливають на вибір системи для очищення води
Практично кожен з нас знає, що воду, що надходить в крани наших осель, назвати чистою можна. У ній можна знайти безліч різних елем..
15.01.2017
Монтаж системи зворотного осмосу закритого типу
Монтаж системи зворотного осмосу закритого типу
Встановлення системи зворотного осмосу Puricom Binature..
30.08.2021
Останні новини
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
28.04.2021 Кабінетом Міністрів України було оприлюднено концепцію схваленої соціальної програми "Питна вода України", спрямованої ..
23.11.2021
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021