Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Інновації в технологіях очищення води

Інновації в технологіях очищення води

Водні поверхневі і підземні системи відіграють важливу роль в питаннях водопостачання населення питною водою. Не менш важливо це і для промислових підприємств, транспорту, енергетики, сільського і комунального господарства.

З кожним роком екологічна ситуація в нашій країні стрімко погіршується. Проблема очищення води для жителів міст сьогодні стоїть як не можна гостро. На багатьох підприємствах викиди в навколишнє середовище перевищують всі допустимі норми, а проблеми скидання стічних вод не приділяється належної уваги.

Будівництво нових очисних споруд призведе до поліпшення ситуації в сфері екології та стан водних ресурсів.

Дослідження показали, що якість підземних вод, які використовуються для пиття, вище якості поверхневих водних об'єктів. Однак, слід зауважити, що в багатьох регіонах країни підземні води забруднені сульфатами, хлоридами, сполуками азоту, нафтопродуктами, фенолами, сполуками заліза, важкими металами.

Саме з цієї причини значно зростає вартість водопідготовки.

Основні проблеми станцій водоочищення:

  • Високе забруднення джерела водопостачання.
  • Скидання у водні об'єкти погано очищених стічних вод.
  • Викиди в атмосферу забруднювальних речовин від очисних споруд.
  • Біологічне очищення стічних вод не розв'язує проблему зі стоками від шкідливих і небезпечних виробництв - з нафтопродуктами, фенолами, рН, хлорорганікою, важкими металами, розчинниками і т.д. Через них порушуються процеси чистки.

Сьогодні, в століття передових технологій, пред'являються вищі вимоги до ефективності обладнання і систем водопідготовки.

Не випадково, інноваційні технології - важливий напрямок діяльності сучасних водоканалів.

Так, наприклад, можна відзначити запуск установки з виробництва гіпохлориту натрію. Цей реагент здатний замінити використовуваний раніше рідкий хлор. Крім того, використання гіпохлориту натрію виключає можливість забруднення води в трубах. Він нетоксичний, не утворює небезпечних сполук у воді для здоров'я людини.

Гіпохлорит отримують зі звичайної кухонної солі, при цьому він володіє такими ж сильними дезінфекційними властивостями, що і хлор.

На окремих підприємствах впроваджуються і використовуються сучасні технології видалення азоту і фосфору і впровадження систем ультрафіолетового знезараження. Це дозволяє отримувати без особливих витрат очищену воду і зменшити площі, займані очисними спорудами.

Використання біомембранні методу з використанням мікрофільтраційних повноволокнистих мембран забезпечує високу якість очищення води і скорочення обсягу споруд та займаних площ.

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021