Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-17:00
  • сб-нд: вихідні

Як захистити побутову техніку від поломок

Як захистити побутову техніку від поломок

Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і пральної машини, і котлів, і миючих пилососів, і електрочайників. Працездатність цих приладів багато в чому залежить від якості  води, що використовується. Надмірна кількість солей жорсткості в рідини призводить до утворення накипу на нагрівальних елементах техніки. Це викликає проблеми в роботі побутових приладів і може привести до їх передчасного виходу з ладу.

Щоб захистити техніку від поломок, можна використовувати пом'якшувач для води, який встановлюється і в приватних, і багатоквартирних будинках. Подібний фільтр позитивно впливає на якість рідини. Після очищення воду можна використовувати для господарсько-побутових потреб.

Чим допоможе пом'якшувач для води?

У більшості моделей фільтраційного обладнання для пом'якшення рідини використовується процес іонного обміну. Цей метод вважається одним із найбільш ефективних і економічних. Щоб дізнатися, як зменшити жорсткість води, розглянемо, які відбуваються процеси  всередині фільтра більш докладно. Пом'якшення відбувається завдяки обміну катіонів Ca і Mg на іони натрію, які містяться в фільтруючому завантаженні. Вода, проходячи через шар іонообмінної смоли, стає більш м'якою і приємною на смак.

Іонообмінні смоли вимагають періодичного промивання сольовим розчином. Під час цього процесу іони жорсткості, що накопичилися у завантаженні, вимиваються, баланс іонів Na відновлюється. Для цього від користувача буде потрібна періодична засипка солі в ємність для сольового розчину. Всі інші процеси в фільтрах відбуваються автоматично і не вимагають втручання людини.

Використання пом'якшеної рідини зводить до мінімуму появу відкладень солей на стінках побутової техніки, в трубах і їх з'єднаннях. Встановивши пом'якшувач води для бойлера, пральної машини, котла, можна істотно збільшити термін служби електронних приладів і систем нагріву. Крім того, використання пом'якшеної води у побуті скорочує споживання миючих засобів. У жорсткій воді мило погано милиться, шампунь не піняться, що призводить до перевитрати побутової хімії.

Багато хто віддає перевагу покупці фільтру для пом'якшення води, щоб усунути не тільки накип на поверхні побутових приладів, але і вирішити наступні проблеми:

- неприємний присмак продуктів і напоїв;

- білий наліт на кахлі, сантехніці, стінках душової кабіни;

- ризик появи каменів у нирках і сечовому міхурі;

- пересихання шкіри на обличчі і тілі;

- ламкість і сухість волосся;

- загострення серцево-судинних захворювань.

Побутові пом'якшувачі розраховані на різну кількість споживачів і встановлених в будинку або квартирі санвузлів. Подібні фільтри допоможуть запобігти відкладенню солей і захистять техніку від поломок, пов'язаних з використанням жорсткої води. Набагато простіше і дешевше купити пом'якшувачі, ніж витрачати час і чималі кошти на відновлення працездатності приладів або придбання нового бойлера, посудомийної машини та ін.

Які бувають системи пом'якшення води?

На вибір користувачів - кілька варіантів фільтраційного обладнання, яке можна використовувати для видалення солей жорсткості:

1. Вузькоспеціалізовані системи пом'якшення води - призначені для забезпечення споживачів м'якою водою. Ефективно видаляють з рідини солі жорсткості, замінюючи їх іонами натрію. Це можуть бути як компактні системи в корпусі типу «кабінет», так і більш габаритні типу "колона". Обладнання можна акуратно розмістити у ванній кімнаті. Більшість моделей оснащені РК-дисплеєм для контролю за процесом пом'якшення рідини і регенерації.

2. Пом'якшувачі води з видаленням амонію, нітратів і нітритів - дозволяють отримати очищену воду високої якості. Подібна система пом'якшення води для будинку, квартири справляється з видаленням не тільки солей жорсткості, а й нітритів, нітратів, амонію. Останні негативно впливають на смак і запах води, призводять до появи проблем зі здоров'ям споживачів. Багатокомпонентне очисне завантаження, яке використовується в фільтрах, дозволяє впоратися відразу з декількома забруднювачами.

Вибирайте фільтраційне обладнання, орієнтуючись на якість вихідної води. Наявність в рідині надлишку солей жорсткості можна визначити по появі білого нальоту. Оптимальний варіант - не чекати, поки відкладення солей почне негативно позначатися на працездатності побутової техніки, а відразу встановити фільтр. У будь-якому випадку, система очищення жорсткої води допоможе вирішити проблему з відкладенням солей Ca і Mg. Установка фільтра - хороший спосіб захистити прилади від поломок і подбати про хороше самопочуття домочадців.

Якщо у вас залишилися питання про вибір пом'якшувачів, просто зателефонуйте нам і отримайте безкоштовну консультацію менеджера нашого інтернет-магазину.

Схожі статті
Пом'якшувати або не пом'якшувати воду?
Пом'якшувати або не пом'якшувати воду?
Проблема жорсткої води сьогодні стоїть настільки гостро, що змушує споживачів шукати способи її пом'якшення. Визначити цей парамет..
11.12.2020
Системи комплексної очистки води – просте рішення для складних забруднень води
Системи комплексної очистки води – просте рішення для складних забруднень води
Системи комплексної очистки води – це пристрої, створені спеціально для фільтрації води зі скважини. Така вода виділяється підвище..
30.06.2022
Останні новини
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
Нещодавно наша компанія прийняла участь у престижній виставці WorldFood GastroDays-2024, де представлені наші найновіші розробки в..
09.04.2024
Привітання з Міжнародним жіночим днем
Привітання з Міжнародним жіночим днем
У цей прекрасний день ми хочемо привітати вас із святом 8 Березня.Ваша сила, терпіння і непохитність в умовах нинішньої ситуації в..
08.03.2024
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
У перший день цього сезону ми вирушили на наше виробництво, щоб поринути у світ знань по пересувним водоочисним комплексам&nb..
07.03.2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Розпочинаємо рік з важливої події - участь компанії "ІВІК Формула Води" у Міжнародному водному форумі "Яремче 2024". Представ..
16.02.2024
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Фахівці нашого сервісного центру «ІВІК Формула Води» змонтували пілотну установку в «Лабораторії води» кафедри Водопостачання та в..
16.02.2024
Презентація мобільної станції очистки води
Презентація мобільної станції очистки води
31 січня 2024 року ми презентували робочу модель водоочисного пересувного комплексу на онлайн-конференції, присвяченій  темі ..
02.02.2024
Фільтр для води в екстремальних умовах
Фільтр для води в екстремальних умовах
Масовані ракетні атаки призводять до пошкодження гідротехнічних споруд та об'єктів централізованого водопостачання. Як наслідок, у..
30.01.2024
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Згідно офіційних повідомлень МОЗ на дні Каховської ГЕС є багато небезпечних для здоров’я речовин, які спричиняють захворюванн..
16.06.2023
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Вплив роботи промислових об’єктів, екологія та зміна клімату призводять до щорічного погіршення якості води у річках. Зокрема, річ..
12.06.2023
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Чиста вода - це необхідність для здоров'я та комфортного життя кожної людини. Але що робити, якщо вода з-під крана не відповідає с..
29.05.2023