Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Як захистити побутову техніку від поломок

Як захистити побутову техніку від поломок

Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і пральної машини, і котлів, і миючих пилососів, і електрочайників. Працездатність цих приладів багато в чому залежить від якості  води, що використовується. Надмірна кількість солей жорсткості в рідини призводить до утворення накипу на нагрівальних елементах техніки. Це викликає проблеми в роботі побутових приладів і може привести до їх передчасного виходу з ладу.

Щоб захистити техніку від поломок, можна використовувати пом'якшувач для води, який встановлюється і в приватних, і багатоквартирних будинках. Подібний фільтр позитивно впливає на якість рідини. Після очищення воду можна використовувати для господарсько-побутових потреб.

Чим допоможе пом'якшувач для води?

У більшості моделей фільтраційного обладнання для пом'якшення рідини використовується процес іонного обміну. Цей метод вважається одним із найбільш ефективних і економічних. Щоб дізнатися, як зменшити жорсткість води, розглянемо, які відбуваються процеси  всередині фільтра більш докладно. Пом'якшення відбувається завдяки обміну катіонів Ca і Mg на іони натрію, які містяться в фільтруючому завантаженні. Вода, проходячи через шар іонообмінної смоли, стає більш м'якою і приємною на смак.

Іонообмінні смоли вимагають періодичного промивання сольовим розчином. Під час цього процесу іони жорсткості, що накопичилися у завантаженні, вимиваються, баланс іонів Na відновлюється. Для цього від користувача буде потрібна періодична засипка солі в ємність для сольового розчину. Всі інші процеси в фільтрах відбуваються автоматично і не вимагають втручання людини.

Використання пом'якшеної рідини зводить до мінімуму появу відкладень солей на стінках побутової техніки, в трубах і їх з'єднаннях. Встановивши пом'якшувач води для бойлера, пральної машини, котла, можна істотно збільшити термін служби електронних приладів і систем нагріву. Крім того, використання пом'якшеної води у побуті скорочує споживання миючих засобів. У жорсткій воді мило погано милиться, шампунь не піняться, що призводить до перевитрати побутової хімії.

Багато хто віддає перевагу покупці фільтру для пом'якшення води, щоб усунути не тільки накип на поверхні побутових приладів, але і вирішити наступні проблеми:

- неприємний присмак продуктів і напоїв;

- білий наліт на кахлі, сантехніці, стінках душової кабіни;

- ризик появи каменів у нирках і сечовому міхурі;

- пересихання шкіри на обличчі і тілі;

- ламкість і сухість волосся;

- загострення серцево-судинних захворювань.

Побутові пом'якшувачі розраховані на різну кількість споживачів і встановлених в будинку або квартирі санвузлів. Подібні фільтри допоможуть запобігти відкладенню солей і захистять техніку від поломок, пов'язаних з використанням жорсткої води. Набагато простіше і дешевше купити пом'якшувачі, ніж витрачати час і чималі кошти на відновлення працездатності приладів або придбання нового бойлера, посудомийної машини та ін.

Які бувають системи пом'якшення води?

На вибір користувачів - кілька варіантів фільтраційного обладнання, яке можна використовувати для видалення солей жорсткості:

1. Вузькоспеціалізовані системи пом'якшення води - призначені для забезпечення споживачів м'якою водою. Ефективно видаляють з рідини солі жорсткості, замінюючи їх іонами натрію. Це можуть бути як компактні системи в корпусі типу «кабінет», так і більш габаритні типу "колона". Обладнання можна акуратно розмістити у ванній кімнаті. Більшість моделей оснащені РК-дисплеєм для контролю за процесом пом'якшення рідини і регенерації.

2. Пом'якшувачі води з видаленням амонію, нітратів і нітритів - дозволяють отримати очищену воду високої якості. Подібна система пом'якшення води для будинку, квартири справляється з видаленням не тільки солей жорсткості, а й нітритів, нітратів, амонію. Останні негативно впливають на смак і запах води, призводять до появи проблем зі здоров'ям споживачів. Багатокомпонентне очисне завантаження, яке використовується в фільтрах, дозволяє впоратися відразу з декількома забруднювачами.

Вибирайте фільтраційне обладнання, орієнтуючись на якість вихідної води. Наявність в рідині надлишку солей жорсткості можна визначити по появі білого нальоту. Оптимальний варіант - не чекати, поки відкладення солей почне негативно позначатися на працездатності побутової техніки, а відразу встановити фільтр. У будь-якому випадку, система очищення жорсткої води допоможе вирішити проблему з відкладенням солей Ca і Mg. Установка фільтра - хороший спосіб захистити прилади від поломок і подбати про хороше самопочуття домочадців.

Якщо у вас залишилися питання про вибір пом'якшувачів, просто зателефонуйте нам і отримайте безкоштовну консультацію менеджера нашого інтернет-магазину.

Схожі статті
Пом'якшувати або не пом'якшувати воду?
Пом'якшувати або не пом'якшувати воду?
Проблема жорсткої води сьогодні стоїть настільки гостро, що змушує споживачів шукати способи її пом'якшення. Визначити цей парамет..
11.12.2020
Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021