Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Як захистити побутову техніку від поломок

Як захистити побутову техніку від поломок

Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і пральної машини, і котлів, і миючих пилососів, і електрочайників. Працездатність цих приладів багато в чому залежить від якості  води, що використовується. Надмірна кількість солей жорсткості в рідини призводить до утворення накипу на нагрівальних елементах техніки. Це викликає проблеми в роботі побутових приладів і може привести до їх передчасного виходу з ладу.

Щоб захистити техніку від поломок, можна використовувати пом'якшувач для води, який встановлюється і в приватних, і багатоквартирних будинках. Подібний фільтр позитивно впливає на якість рідини. Після очищення воду можна використовувати для господарсько-побутових потреб.

Чим допоможе пом'якшувач для води?

У більшості моделей фільтраційного обладнання для пом'якшення рідини використовується процес іонного обміну. Цей метод вважається одним із найбільш ефективних і економічних. Щоб дізнатися, як зменшити жорсткість води, розглянемо, які відбуваються процеси  всередині фільтра більш докладно. Пом'якшення відбувається завдяки обміну катіонів Ca і Mg на іони натрію, які містяться в фільтруючому завантаженні. Вода, проходячи через шар іонообмінної смоли, стає більш м'якою і приємною на смак.

Іонообмінні смоли вимагають періодичного промивання сольовим розчином. Під час цього процесу іони жорсткості, що накопичилися у завантаженні, вимиваються, баланс іонів Na відновлюється. Для цього від користувача буде потрібна періодична засипка солі в ємність для сольового розчину. Всі інші процеси в фільтрах відбуваються автоматично і не вимагають втручання людини.

Використання пом'якшеної рідини зводить до мінімуму появу відкладень солей на стінках побутової техніки, в трубах і їх з'єднаннях. Встановивши пом'якшувач води для бойлера, пральної машини, котла, можна істотно збільшити термін служби електронних приладів і систем нагріву. Крім того, використання пом'якшеної води у побуті скорочує споживання миючих засобів. У жорсткій воді мило погано милиться, шампунь не піняться, що призводить до перевитрати побутової хімії.

Багато хто віддає перевагу покупці фільтру для пом'якшення води, щоб усунути не тільки накип на поверхні побутових приладів, але і вирішити наступні проблеми:

- неприємний присмак продуктів і напоїв;

- білий наліт на кахлі, сантехніці, стінках душової кабіни;

- ризик появи каменів у нирках і сечовому міхурі;

- пересихання шкіри на обличчі і тілі;

- ламкість і сухість волосся;

- загострення серцево-судинних захворювань.

Побутові пом'якшувачі розраховані на різну кількість споживачів і встановлених в будинку або квартирі санвузлів. Подібні фільтри допоможуть запобігти відкладенню солей і захистять техніку від поломок, пов'язаних з використанням жорсткої води. Набагато простіше і дешевше купити пом'якшувачі, ніж витрачати час і чималі кошти на відновлення працездатності приладів або придбання нового бойлера, посудомийної машини та ін.

Які бувають системи пом'якшення води?

На вибір користувачів - кілька варіантів фільтраційного обладнання, яке можна використовувати для видалення солей жорсткості:

1. Вузькоспеціалізовані системи пом'якшення води - призначені для забезпечення споживачів м'якою водою. Ефективно видаляють з рідини солі жорсткості, замінюючи їх іонами натрію. Це можуть бути як компактні системи в корпусі типу «кабінет», так і більш габаритні типу "колона". Обладнання можна акуратно розмістити у ванній кімнаті. Більшість моделей оснащені РК-дисплеєм для контролю за процесом пом'якшення рідини і регенерації.

2. Пом'якшувачі води з видаленням амонію, нітратів і нітритів - дозволяють отримати очищену воду високої якості. Подібна система пом'якшення води для будинку, квартири справляється з видаленням не тільки солей жорсткості, а й нітритів, нітратів, амонію. Останні негативно впливають на смак і запах води, призводять до появи проблем зі здоров'ям споживачів. Багатокомпонентне очисне завантаження, яке використовується в фільтрах, дозволяє впоратися відразу з декількома забруднювачами.

Вибирайте фільтраційне обладнання, орієнтуючись на якість вихідної води. Наявність в рідині надлишку солей жорсткості можна визначити по появі білого нальоту. Оптимальний варіант - не чекати, поки відкладення солей почне негативно позначатися на працездатності побутової техніки, а відразу встановити фільтр. У будь-якому випадку, система очищення жорсткої води допоможе вирішити проблему з відкладенням солей Ca і Mg. Установка фільтра - хороший спосіб захистити прилади від поломок і подбати про хороше самопочуття домочадців.

Якщо у вас залишилися питання про вибір пом'якшувачів, просто зателефонуйте нам і отримайте безкоштовну консультацію менеджера нашого інтернет-магазину.

Схожі статті
Пом'якшувати або не пом'якшувати воду?
Пом'якшувати або не пом'якшувати воду?
Проблема жорсткої води сьогодні стоїть настільки гостро, що змушує споживачів шукати способи її пом'якшення. Визначити цей парамет..
11.12.2020
Системи комплексної очистки води – просте рішення для складних забруднень води
Системи комплексної очистки води – просте рішення для складних забруднень води
Системи комплексної очистки води – це пристрої, створені спеціально для фільтрації води зі скважини. Така вода виділяється підвище..
30.06.2022
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021