Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-17:00
 • сб-нд: вихідні

Системи комплексної очистки води – просте рішення для складних забруднень води

Системи комплексної очистки води – просте рішення для складних забруднень води

Зміст:

 1. Що собою представляють системи комплексного очищення води?
 2. У яких випадках застосовуються системи комплексного очищення води?
 3. Схожості та відмінності найпопулярніших систем нашого виробництва.
 4. Порівняння систем комплексного очищення води Formula Vody із популярним аналогом.

Системи комплексної очистки води – просте рішення для складних забруднень води

Ні для кого не секрет, що ще кілька століть тому прісна вода з природних водойм всюди споживалась у їжу без попереднього очищення або кип'ятіння – завдяки відсутності у воді токсичних та небезпечних забруднень це явище було абсолютно нормальним та безпечним для людей. На жаль, часи змінюються і необхідність фільтрації води з кожним днем ​​стає більш актуальною.

Безперервний технічний прогрес спричинив не лише наукові відкриття та дивовижні технології – величезні обсяги промислових відходів від виробництва призвели до повсюдного забруднення прісних водних ресурсів у більшості регіонів світу.

Основну небезпеку для організму людини становить ряд особливо токсичних речовин, які досить часто зустрічаються у складі води із забруднених природних водойм:

 • важкі метали;

 • нафтопродукти;

 • нітрати, сульфати, амоній, аміак;

 • органічні сполуки;

 • солі твердості, марганець.

Позбутися подібних домішок та забезпечити приміщення чистою водою можна шляхом встановлення спеціальних систем доочищення – одними з найефективніших пристроїв цієї категорії є сучасні системи комплексного очищення води.

Що собою представляють системи комплексного очищення води?

Системи комплексного очищення – це багатофункціональні пристрої, здатні здійснювати ефективну фільтрацію небезпечних домішок та розчинених хімічних речовин із води, таким чином роблячи її повністю чистою та безпечною для вживання.

Очищення води відбувається завдяки пропусканню рідини через спеціальний балон, заповнений фільтруючим завантаженням – комплексною іонообмінною смолою, здатною нейтралізувати небезпечні, шкідливі та небажані домішки:

 • кальцію та магнію;

 • заліза та важких металів;

 • аміаку і важкоокислюваних іонів марганцю;

 • солей амонію.

Варто враховувати, що фільтруюче завантаження вимагає періодичної регенерації: промивання активних речовин системи сольовим розчином хлориду натрію, який вимиває з іонообмінних смол усі накопичені забруднення.


У яких випадках застосовуються системи комплексного очищення води?

Системи комплексної очистки води – це пристрої, створені спеціально для фільтрації води зі скважини. Така вода виділяється підвищеним вмістом солей жорсткості, заліза, небезпечних сполук аміаку та марганцю, а також ряду важких металів.

Для того, щоб визначити необхідність встановлення системи комплексного очищення води, варто заздалегідь провести хімічний аналіз складу води. Цей тест дозволить виявити рівень забруднення рідини, а також отримати значення необхідних для вибору фільтра показників:

 • загальної жорсткості;

 • концентрації заліза;

 • вмісту марганцю;

 • наявності сірководню;

 • перманганатної окислюваності;

 • факторів, що викликають неприємний запах, колір та присмак води.

Таким чином, встановлення систем комплексного очищення води в приміщеннях, що забезпечуються водою зі свердловин, надає власнику цілий ряд переваг: високий рівень фільтрації води, видалення всіх небезпечних і небажаних домішок, а також забезпечення безпеки при вживанні отриманої води в харчових та побутових цілях.

Системи комплексного очищення води на ТОВ «ІВІК Формула Води»

Придбати систему комплексного очищення води можна у нашому інтернет-магазині ТОВ «ІВІК Формула Води» – широкий асортимент дозволяє нашим клієнтам підібрати ідеальний пристрій під індивідуальні показники забруднення води, тим самим збільшуючи ефективність роботи системи та якість результату фільтрації.

Розглянемо основні технічні характеристики, схожості та відмінності найпопулярніших систем нашого виробництва:

 1. Formula Vody Crystal Right 1044 – система комплексного очищення води на основі фільтруючого завантаження Crystal Right, що підходить для встановлення в заміських будинках, котеджах, а також приватних підприємствах.

 2. Formula Vody ForMix 1044 – система комплексного очищення води на основі фільтруючого завантаження ForMix, підходить для встановлення на дачних ділянках та приватних будинках, котеджах.

 3. Formula Vody ForMix 1035 – система комплексного очищення води кабінетного типу на основі фільтруючого завантаження ForMix, підходить для встановлення в квартирах, на дачних ділянках, приватних будинках, харчоблоках дитячих садків та шкіл.

 4. Formula Vody SFE 835 – система комплексного очищення води на основі фільтруючого завантаження ForMix, підходить для очищення води з колодязів та свердловин для заміських будинків, дачних ділянок.


Formula Vody Crystal Right 1044

Formula Vody ForMix 1044

Formula Vody ForMix 1035

Formula Vody SFE 835

Об’єм завантаження, л

28,3

30

25

16

Найбільший об’єм завантаження використовується у системі Formula Vody ForMix 1044, що робить її найбільш продуктивною

Клапан управління

Автоматичний Clack WS1 Impression Pro with Chlorine

Автоматичний  Clack WS1 СI

Автоматичний 

Ручний RX F64Cl

Системи комплексної очистки води Formula Vody Crystal Right 1044, Formula Vody ForMix 1044 та Formula Vody ForMix 1035 оснащені автоматичними клапанами різних поколінь. Ці пристрої забезпечують автоматичне обслуговування системи, виключаючи «людський фактор».

У той же час, система Formula Vody SFE 835 оснащена ручним клапаном керування RX F64Cl – потребує регулярного людського втручання для контролю роботи та запуску процесу регенерації смоли.


Продуктивність, м3/год

1.0

1.2

1.2

0.6-0.8

Найбільша продуктивність спостерігається у системах комплексного очищення води Formula Vody ForMix 1044 та Formula Vody ForMix 1035.

Кількість мешканців приміщення

1-3

3-4

3-4

1-2

Системи Formula Vody ForMix 1044 та Formula Vody ForMix 1035 здатні забезпечити чистою водою сім'ю із 3-4 осіб. Найменшу продуктивність виявляє система Formula Vody Crystal Right 1044 (1-3 особи) та Formula Vody SFE 835 (1-2 особи)

Кількість санвузлів у приміщенні, шт

2

2

2

1

Системи Formula Vody Crystal Right 1044, Formula Vody ForMix 1044 та Formula Vody ForMix 1035 підійдуть для обслуговування житлових та комерційних приміщень із 2 санвузлами.

У той же час система Formula Vody SFE 835 підійде тільки для приміщень із одним санвузлом.

Тип завантаження

Crystal Right

ForMix

ForMix

ForMix

Система комплексного очищення води Formula Vody Crystal Right 1044 використовує завантаження Crystal Right – унікальний іонообмінний матеріал, здатний фільтрувати солі жорсткості, заліза, марганцю, амонію та аміаку.

Системи Formula Vody ForMix 1044, Formula Vody ForMix 1035 та Formula Vody SFE 835 працюють на основі завантаження ForMix – екологічного іонообмінного матеріалу, здатного проводити фільтрацію солей жорсткості, заліза, нітратів, нітритів, марганцю та амонію

Термін служби фільтруючого матеріалу

10 років

3-7  років

3-7  років

3-7  років

Фільтруюче завантаження системи Formula Vody Crystal Right 1044 є довговічнішою у порівнянні із завантаженням систем Formula Vody ForMix 1044, Formula Vody ForMix 1035 і Formula Vody SFE 835.

Спосіб регенерації

Сольовий розчин хлориду натрію

Сольовий розчин хлориду натрію

Сольовий розчин хлориду натрію

Сольовий розчин хлориду натрію

Всі системи, що розглядаються, проходять процедуру періодичного відновлення фільтруючих властивостей за схожою технологією.

Максимальна температура експлуатації, °С

 

40

40

40

40

Всі системи, що розглядаються, підходять для обслуговування проточної води температурою до 40 °С.

Вартість, грн

від 67 545

від 26 380

від 30 795

від 10 810

Система з унікальним високоефективним завантаженням Crystal Right виділяється вищою вартістю, винятковою ефективністю та кращим результатом фільтрації.

Фільтруючі пристрої на основі ForMix є економічнішими, проте забезпечують досить високий рівень фільтрації води та високу продуктивність роботи.

Висновок. Серед асортименту продукції Formula Vody досить просто підібрати якісну та довговічну систему комплексного очищення води під індивідуальні параметри забруднення свердловинної води, особливості приміщення та вимоги до продуктивності. Усі системи мають відмінний баланс ціни/якості. Існують варіанти для клієнтів із різною фінансовою забезпеченістю.

Порівняння систем комплексного очищення води Formula Vody із популярним аналогом

Для формування загальної оцінки якості продукції виробництва Formula Vody необхідно порівняти вищезгадані системи комплексного очищення води із пристроями інших виробників.

Як приклад для порівняння розглянемо популярний аналог із великою кількістю відгуків від виробника BWT (Австрія).

Порівняння популярного аналога з Formula Vody Crystal Right 1044:

Популярний аналог

Formula Vody Crystal Right 1044

Об’єм завантаження, л

16

28.3

У порівнянні з популярним аналогом, Formula Vody Crystal Right 1044 виділяється значно більшим об’ємом завантаження - це значення впливає на продуктивність всієї системи.

Продуктивність, м3/год

0.6-0.8

1.0

Продуктивність Formula Vody Crystal Right 1044 значно перевищує показники популярного аналога – таким чином пристрій здатний забезпечити приміщення великим об'ємом очищеної питної води.

Кількість мешканців приміщення

1-2

1-3

Система комплексного очищення води Formula Vody Crystal Right 1044 здатна забезпечити побутові та питні потреби сім'ї із 3 осіб. У той же час популярний аналог має більш обмежені можливості (до 2 осіб).

Тип завантаження

Ecomix

Crystal Right

В основі популярного аналога знаходиться завантаження Ecomix - іонообмінна смола, що забезпечує очищення свердловинної води від солей жорсткості, з'єднань заліза та марганцю.

У той же час, Formula Vody Crystal Right 1044 працює на основі фільтруючого завантаження Crystal Right – унікального іонообмінного матеріалу, здатного здійснювати фільтрацію солей жорсткості, заліза, марганцю, амонію та аміаку.

Таким чином, Formula Vody Crystal Right 1044 забезпечує більш ефективну фільтрацію води від небезпечних сполук аміаку – небезпечної газоподібної речовини, здатної завдавати серйозної шкоди людському організму.

Термін служби фільтруючого матеріалу

3-7 років

10 років

Фільтруюче завантаження системи Formula Vody Crystal Right 1044 є більш довговічним, при правильній експлуатації вимагає заміни раз на 10 років експлуатації.

Максимальна температура експлуатації, °С

30

40

Система комплексного очищення води Formula Vody Crystal Right 1044 здатна проводити очищення свердловинної води температурою до 40° С, завдяки чому є більш універсальною та стійкою порівняно з популярним аналогом.

Країна-виробник

Австрія

Україна

Системи Formula Vody виробляються на території України, завдяки чому за ціноутворення відсутні значні витрати на транспортування пристроїв (порівняно з популярним аналогом, що імпортується з Австрії).

Вартість, грн

від 43 520

від 67 545

У порівнянні з системою Formula Vody Crystal Right 1044, популярний аналог має нижчу ціну.

Висновок. Незважаючи на високу вартість, система Formula Vody Crystal Right 1044 має найкращий баланс ціни/якості. Вітчизняна система здатна забезпечити чистою питною водою більшу кількість людей, є більш довговічною та стійкою до температурних змін води, а також надає власнику найкращий результат фільтрації.

Порівняння популярного аналога з Formula Vody ForMix 1044:

Популярний аналог

Formula Vody ForMix 1044

Об’єм завантаження, л

16

30

У порівнянні з популярним аналогом, Formula Vody ForMix 1044 виділяється значно більшим об’ємом завантаження – це значення впливає на продуктивність всієї системи.

Продуктивність, м3/год

0.6-0.8

1.2

Продуктивність Formula Vody ForMix 1044 значно перевищує показники популярного аналога – таким чином пристрій здатний забезпечити приміщення великим об'ємом очищеної питної води.

Кількість мешканців приміщення

1-2

3-4

Система комплексного очищення води Formula Vody ForMix 1044 здатна забезпечити побутові та питні потреби сім'ї із 4 осіб. У той же час популярний аналог має більш обмежені можливості (до 2 осіб).

Тип завантаження

Ecomix

ForMix

В основі популярного аналога знаходиться завантаження Ecomix - іонообмінна смола, що забезпечує очищення свердловинної води від солей жорсткості, сполук заліза та марганцю.

У той же час, Formula Vody ForMix 1044 працює на основі фільтруючого завантаження ForMix – екологічного іонообмінного матеріалу, здатного фільтрувати солі жорсткості, заліза, нітратів, нітритів, марганцю та амонію.

Таким чином, Formula Vody ForMix 1044 забезпечує ефективнішу фільтрацію води від небезпечних сполук амонію, а також нітратів та нітритів.

Термін служби фільтруючого матеріалу

3-7 років

3-7 років

Фільтруючі завантаження обох систем мають ідентичний термін служби.

Максимальна температура експлуатації, °С

30

40

Система комплексного очищення води Formula Vody ForMix 1044 здатна проводити очищення свердловинної води температурою до 40° С, завдяки чому є більш універсальною та стійкою порівняно з популярним аналогом.

Країна-виробник

Австрія

Україна

Системи Formula Vody виробляються на території України, завдяки чому за ціноутворення відсутні значні витрати на транспортування пристроїв (порівняно з популярним аналогом, що імпортується з Австрії).

Вартість, грн

від 43 520

від 26 380

Formula Vody ForMix 1044 відрізняється більш доступною ціною порівняно з популярним аналогом.

Висновок. Крім більш доступної ціни Formula Vody ForMix 1044 виділяється значними перевагами у показниках продуктивності системи, ефективності очищення води та максимальної температури експлуатації.

Порівняння популярного аналога з Formula Vody ForMix 1035:

Популярний аналог

Formula Vody ForMix 1035

Об'єм завантаження, л

16

25

У порівнянні з популярним аналогом, Formula Vody ForMix 1035 виділяється значно більшим об’ємом завантаження – це значення впливає на продуктивність всієї системи.

Продуктивність, м3/год

0.6-0.8

1.2

Продуктивність Formula Vody ForMix 1035 значно перевищує показники популярного аналога – таким чином пристрій здатний забезпечити приміщення великим об'ємом очищеної питної води.

Кількість мешканців приміщення

1-2

3-4

Система комплексного очищення води Formula Vody ForMix 1035 здатна забезпечити побутові та питні потреби сім'ї із 4 осіб. У той же час популярний аналог має більш обмежені можливості (до 2 осіб).

Тип завантаження

Ecomix

ForMix

В основі популярного аналога знаходиться завантаження Ecomix - іонообмінна смола, що забезпечує очищення свердловинної води від солей жорсткості, сполук заліза та марганцю.

У той же час, Formula Vody ForMix 1035 працює на основі фільтруючого завантаження ForMix – екологічного іонообмінного матеріалу, здатного проводити фільтрацію солей жорсткості, заліза, нітратів, нітритів, марганцю та амонію.

Таким чином, Formula Vody ForMix 1035 забезпечує ефективнішу фільтрацію води від небезпечних сполук амонію, а також нітратів та нітритів.

Термін служби фільтруючого матеріалу

3-7 років

3-7 років

Фільтруючі завантаження обох систем мають ідентичний термін служби.

Максимальна температура експлуатації, °С

30

40

Система комплексного очищення води Formula Vody ForMix 1035 здатна проводити очищення свердловинної води температурою до 40° С, завдяки чому є більш універсальною та стійкою порівняно з популярним аналогом.

Країна-виробник

Австрія

Україна

Системи Formula Vody виробляються на території України, завдяки чому при ціноутворенні відсутні значні витрати на транспортування пристроїв (порівняно з популярним аналогом, що імпортується з Австрії).

Вартість, грн

від 43 520

від 30 795

Formula Vody ForMix 1035 відрізняється більш доступною ціною порівняно з популярним аналогом.

Висновок. Крім більш доступної ціни Formula Vody ForMix 1035 вирізняється значними перевагами у показниках продуктивності системи, ефективності очищення води та максимальної температури експлуатації.

Порівняння популярного аналога з Formula Vody SFE 835:

Популярний аналог

Formula Vody SFE 835

Об'єм завантаження, л

16

16

Популярний аналог та система Formula Vody SFE 835 мають однаковий об’єм завантаження, що вказує на ідентичний рівень продуктивності цих пристроїв.

Продуктивність, м3/год

0.6-0.8

0.6-0.8

Популярний аналог та система Formula Vody SFE 835 мають ідентичні показники продуктивності.

Кількість мешканців приміщення

1-2

1-2

Популярний аналог та система Formula Vody SFE 835 здатні забезпечити побутові та питні потреби однакової кількості людей (до 2 осіб).

Тип завантаження

Ecomix

ForMix

В основі популярного аналога знаходиться завантаження Ecomix - іонообмінна смола, що забезпечує очищення свердловинної води від солей жорсткості, сполук заліза та марганцю.

У той же час, Formula Vody SFE 835 працює на основі фільтруючого завантаження ForMix – екологічного іонообмінного матеріалу, здатного проводити фільтрацію солей жорсткості, заліза, нітратів, нітритів, марганцю та амонію.


Таким чином, Formula Vody SFE 835 забезпечує ефективнішу фільтрацію води від небезпечних сполук амонію, а також нітратів та нітритів.

Термін служби фільтруючого матеріалу

3-7 років

3-7 років

Фільтруючі завантаження обох систем мають ідентичний термін служби.

Максимальна температура експлуатації, °С

30

40

Система комплексного очищення води Formula Vody SFE 835 здатна проводити очищення свердловинної води температурою до 40°С, завдяки чому є більш універсальною та стійкою порівняно з популярним аналогом.

Країна-виробник

Австрія

Україна

Системи Formula Vody виробляються на території України, завдяки чому при ціноутворенні відсутні значні витрати на транспортування пристроїв (порівняно з популярним аналогом, що імпортується з Австрії).

Вартість, грн

від 43 520

від 10 810

Formula Vody SFE 835 значно дешевше за популярний аналог.

Висновок. Незважаючи на значно нижчу ціну система комплексного очищення води Formula Vody SFE 835 має практично повністю ідентичні технічні характеристики з популярним аналогом.

Системи комплексного очищення води Formula Vody – просте та доступне рішення для складних забруднень води


Вибір і покупка найбільш підходящої системи комплексного очищення води завжди залишається за вами – проте варто мати на увазі, що вартість пристроїв не завжди відповідає якості їх заявлених властивостей.


Система комплексного очищення води Formula Vody може стати ідеальним рішенням для вашого індивідуального випадку – високоякісне обладнання відрізняється відмінним балансом ціни/якості, використовує спеціально розроблені унікальні фільтруючі завантаження (ForMix, Crystal Right). За допомогою систем Formula Vody ви зможете досягти високого рівня очищення свердловинної води від усіх видів небезпечних домішок: солей жорсткості, заліза, марганцю, амонію та аміаку, нітритів та нітратів.


Придбати систему комплексного очищення води Formula Vody можна у нашому інтернет-магазині ТОВ «ІВІК Формула Води» – широкий асортимент дозволяє нашим клієнтам підібрати ідеальний пристрій під індивідуальні показники забруднення води, тим самим збільшуючи ефективність роботи системи та якість результату фільтрації.


Схожі статті
Очищення води в котеджі
Очищення води в котеджі
Підземні води забруднені солями кальцію і магнію, залізом, механічними домішками і різними органічними сполуками. Вживання такої в..
10.06.2015
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
Останні новини
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
Нещодавно наша компанія прийняла участь у престижній виставці WorldFood GastroDays-2024, де представлені наші найновіші розробки в..
09.04.2024
Привітання з Міжнародним жіночим днем
Привітання з Міжнародним жіночим днем
У цей прекрасний день ми хочемо привітати вас із святом 8 Березня.Ваша сила, терпіння і непохитність в умовах нинішньої ситуації в..
08.03.2024
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
У перший день цього сезону ми вирушили на наше виробництво, щоб поринути у світ знань по пересувним водоочисним комплексам&nb..
07.03.2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Розпочинаємо рік з важливої події - участь компанії "ІВІК Формула Води" у Міжнародному водному форумі "Яремче 2024". Представ..
16.02.2024
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Фахівці нашого сервісного центру «ІВІК Формула Води» змонтували пілотну установку в «Лабораторії води» кафедри Водопостачання та в..
16.02.2024
Презентація мобільної станції очистки води
Презентація мобільної станції очистки води
31 січня 2024 року ми презентували робочу модель водоочисного пересувного комплексу на онлайн-конференції, присвяченій  темі ..
02.02.2024
Фільтр для води в екстремальних умовах
Фільтр для води в екстремальних умовах
Масовані ракетні атаки призводять до пошкодження гідротехнічних споруд та об'єктів централізованого водопостачання. Як наслідок, у..
30.01.2024
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Згідно офіційних повідомлень МОЗ на дні Каховської ГЕС є багато небезпечних для здоров’я речовин, які спричиняють захворюванн..
16.06.2023
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Вплив роботи промислових об’єктів, екологія та зміна клімату призводять до щорічного погіршення якості води у річках. Зокрема, річ..
12.06.2023
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Чиста вода - це необхідність для здоров'я та комфортного життя кожної людини. Але що робити, якщо вода з-під крана не відповідає с..
29.05.2023