Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Як очистити воду від заліза на дачі?

Як очистити воду від заліза на дачі?

На дачі для водопостачання найчастіше використовуються свердловини або колодязі, рідше - центральний водопровід. Але незалежно від джерела, рідина, яка надходить споживачам, не завжди відповідає нормам. Поширена проблема - вода жовтувато-бурого кольору з металевим присмаком. Це явна ознака надлишку заліза. Можна провести знезалізнення води на дачі за допомогою спеціальних фільтрів. Це ефективний метод, що дозволяє прямо з крана отримувати вже очищену рідину. Не потрібно відстоювати воду, користуватися іншими саморобними пристроями.


Навіщо потрібні фільтри для очищення води від заліза для дачі?

На дачній ділянці вода може використовуватися для технічних потреб, поливу рослин, приготування напоїв та їжі. У будь-якому випадку, важлива її чистота та якість. Використовуючи фільтри для очищення води від заліза для дачі, можна уникнути цілого ряду проблем:

  • появи іржі, яка призводить до пошкоджень труб, виходу з ладу металевих частин техніки;
  • неприємного присмаку і запаху води, що псують смак приготованих страв;
  • негативного впливу на ріст деяких видів рослин.

Надлишок Fe може позначитися на самопочутті споживачів появою проблем з травленням, порушенням функціонування щитовидки. Накопичуючись у внутрішніх органах, цей елемент може спровокувати загострення багатьох захворювань. Тому очищення води від заліза зі свердловини, колодязя, інших джерел необхідне, навіть якщо споживачі тільки в певний сезон проживають на дачі.


Вибираємо фільтр для води від заліза

У продажу представлено безліч різновидів фільтруючого обладнання з різними характеристиками, які впливають на експлуатацію пристроїв і водоочистку. На що варто звернути увагу, вибираючи фільтр для води від заліза:

  • Призначення - є вузькоспеціалізовані системи знезалізнення. Вони вирішують конкретну проблему - видалення заліза, супутніх кольоровості й каламутності. Якщо в рідині виявлено наявність інших шкідливих домішок (в лабораторії або самостійно за зовнішніми ознаками), то вибирайте фільтр для води від заліза, марганцю та сірководню. Це найбільш часті проблеми, з якими стикаються споживачі.
  • Продуктивність - є варіанти з характеристиками 1, 2, 3 або більше м3 / год. Визначаємо, скільки очищеної води в годину потрібно отримати споживачам для потреб технічного та особистого характеру.
  • Кількість завантажень - є відносно недорогі варіанти на 30-60 літрів, які підходять як для невеликої дачі, так і для квартири або приватного будинку. Більш об'ємні моделі на 90-120 літрів коштуватимуть дорожче, але вони мають більшу продуктивність і підходять для приватних будинків з 3-5 санвузлами.

Щоб фільтр для видалення заліза з води працював справно й максимально ефективно, потрібно врахувати якість вихідної рідини. В параметрах обладнання вказані: допустимий рН, вміст розчиненого кисню, відсутність нафтопродуктів тощо.

Не забудьте уточнити у продавця робочий тиск фільтруючого обладнання. Щоб рідина проходила крізь фільтруючий шар, потрібна певна кількість атмосфер в системі. В іншому випадку фільтр не виконуватиме своє завдання або знадобиться додаткова установка помпи.

Можна купити фільтр для очищення води від заліза з різним фільтруючим шаром, наприклад, Bio Fusion або Birm. Засипка Bio Fusion має термін служби до 10 років, стійка до хлору і вирівнює рН води. Устаткування з фільтруючою засипкою Birm вартуватиме дешевше, але слід враховувати термін служби завантаження - до 3 років і необхідність додаткової покупки мінералів в разі вирівнювання рівня рН води. При цьому обидва варіанти ефективно справляються з видаленням з рідини надлишку Fe.

Не знаєте, яке обладнання краще вибрати, щоб провести якісне знезалізнення води зі свердловини або центрального водопроводу на дачі? Звертайтеся за консультацією до фахівців нашого інтернет-магазину.

Схожі статті
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021